Backstory: به عنوان روزنامه نگاران صحبت کردن در مورد تنش نژادی در محل کار, اتاق های خبر اقدام

نظرنیکول کارول ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:59 AM EDT Jun 12, 2020من در ایالات متحده آمریکا امروز edit

توسط NEWSAMINS در 23 خرداد 1399

نظر

من در ایالات متحده آمریکا امروز editor-in-chief نیکول کارول و این Backstory بینش ما بزرگترین داستان های این هفته. اگر شما می خواهم برای دریافت Backstory در صندوق پستی خود را هر هفته ثبت نام اینجا را.

این تنش نژادی در امریکا ریخته بیرون از آن اتاق های خبر این هفته با shakeups در Philadelphia Inquirer و نیویورک تایمز و ناکامی در پیتسبورگ پست-روزنامه واشنگتن پست و.

اما به من اعتماد بسیاری از اتاق های خبر, از جمله ما در حال گفتگو در مورد مسابقه و روزنامه نگاری در حال حاضر. و آنها باید باشد.

روزنامه نگاران از رنگ ها نا امید فقدان فرصت و نه احساس شنیده داستان, ایده, ارائه, و یا پوشش تصمیم گیری.

سیاه روزنامه نگاران به ویژه در احساس درد از این لحظه و نیاز دارید و می خواهید اتاق خبر متفقین برای کمک به ایجاد تغییر معنی دار.

ما روزنامه نگاران می خواهید به تماس اشتباه زمانی که آنها آن را به عنوان همه ما اما نیاز به دانستن زمانی که نظرات خود را ممکن است از دست انداز در برابر newsroom اخلاق.

قطعا آنها می گویند آن را نمی توان یک خط عبور می گویند "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است."

من می توانم بیشتر موافق: سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

بنابراین ما به دنبال در استانداردهای ما و اخلاق به مطمئن شوید که آنها انعکاسی از لحظه ای ما هستند در حالی که حفظ ارزش های اصلی ما.

ما مدت طولانی است که متعهد به داشتن اتاق های خبر را منعکس جوامع ما در خدمت است. با وجود که ما ساخته نشده و پیشرفت مورد نیاز در کارکنان تنوع. ما در حال ایجاد یک طرح برای بستن شکاف.

و ما در حال صحبت کردن در مورد چگونه به حمایت از همکاران ما واقعا در راه معنی دار.

"به خصوص از هفته گذشته بسیاری از مردم واقعا می خواهید بدانید که چگونه آنها می توانند کمک" گفت: Mabinty Quarshie دیجیتال, سیاست سردبیر و روسای ایالات متحده آمریکا امروز تنوع کمیته. "من با داشتن مکالمات جایی که من گفتن افرادی که شما صحبت کردن در واقع مهم است. شما به یک جلسه و زمانی که من چیزی می گویند و پس از آن شما دوباره آن را می گویند (مسائل). بنابراین من نه زن سیاه پوست عصبانی که مانند 'تنوع' در تمام این جلسات است."

در واقع همه ما مسئول کار سخت است که نیاز به اتفاق می افتد.

کریستینا سیلوا ملی ویرایشگر و تنوع کمیته co-صندلی گفت: البته ما باید به طور کامل گوش دادن به ما سیاه, همکاران, اما آن را نامناسب "برای ما برای قرار دادن تمام این کار در سیاه و روزنامه نگاران و بگو:" شما باید زمینه شما را در درک این جامعه در این مسائل است.' آن را در همه ما است."

ویرایشگر صوتی شانون سبز می خواهد برای دیدن سفید بیشتر مردم صحبت کردن.

"ما در یک hyper-حالت آموزش به مردم و این که در یک زمان هنگامی که مردم شلوغ تر از همیشه," او گفت:. "مردم سفید نیاز به صحبت کردن با دیگر افراد در مورد این مسائل. در حال حاضر وجود دارد یک بار در سیاه و سفید و قهوه ای مردم با توجه به انتظار برای بحث در مورد این مسائل. این می تواند بسیاری."

صحبت کردن. حتی اگر این باعث می شود شما ناراحت کننده باشد. به خصوص اگر آن را باعث می شود شما ناراحت کننده باشد.

گوش دادن باید به نوبه خود به عمل است. عمل باید تبدیل به واقعی تغییر دهید. تغییر باید منجر به نتایج. و ما باید خودمان ما باید شفاف و در هر مرحله از راه.

این کارکنان-تلاش گسترده ای. اما من خوشحال تا اعلام کند ما یک جدید سردبیر استانداردهای اخلاق و ورود برای کمک به رهبری راه.

مایکل miss kriti قبلا به عنوان سردبیر اجرایی ایالات متحده آمریکا امروز شبکه Evansville پیک و مطبوعات و همچنین هماهنگی پوشش با سردبیران و خبرنگاران در دیگر شهرها در ایندیانا و کنتاکی. قبل از آن او برگزار شد ارشد ویرایش نقش در Cincinnati Enquirer و مجله آتلانتا قانون اساسی. او فارغ التحصیل از دانشگاه جنوب می سی سی پی.

"داخلی, من با هر تیم به روال ممیزی ما پوشش و زبان در داستان ما," او گفت:. "من کار می کنند با فردی خبرنگاران و سردبیران برای اطمینان ما بودن را شامل صداها و جوامع ما را پوشش میدهد. ما ایجاد یک برنامه مشاوره برای سرمایه گذاری و حفظ متنوع استعداد در ما newsroom. من کار خواهد کرد و با رهبران ما برای اطمینان از فرصت های به کار بر روی مشخصات بالا داستان های ارائه شده به گسترده تر گروه از خبرنگاران."

خارجی او افزود: "من را با خوانندگان ما به گوش دادن به نگرانی های خود را ارائه پس زمینه های اضافی در فرآیندهای ما و اطمینان از نگرانی هایی است که مخاطبان ما ممکن است در حال بررسی با طیف گسترده ای از صداهای."

Philana پترسون است که ایالات متحده آمریکا امروز سردبیر پول و تکنولوژی و او شده است آوازی رهبر ما در پوشش اعتراض به مرگ جورج فلوید و پس. پس از فشار برای پوشش قوی تر در یک جلسه به تازگی به استخدام روزنامه نگار از رنگ رسیده و او تشکر کرد. او گفت: "من نمی دانم شما می تواند صحبت می کنند و مانند آن."

پترسون گفت: "شما نمی خواهید به کار برای یک محل که در آن شما می توانید نیست."

Backstory:'آماده است.' نسل بعدی از روزنامه نگاران چیزی برای گفتن.

Backstory:روزنامه نگاران گزارش اخبار. اما ما همچنین مردم است. جورج فلوید مرگ به ارمغان می آورد درد و نا امیدی.

نیکول کارول است editor-in-chief از ایالات متحده آمریکا امروز. رسیدن به او را در EIC@usatoday.com و یا او در توییتر دنبال کنید در اینجا. با تشکر از شما برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شما می توانید مشترک برای ما نسخه چاپ آگهی رایگان تجربه و یا الکترونیکی روزنامه ماکت در اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن