'با تشکر از شما ملکه': Adele ستایش "سیاه و سفید پادشاه" در حالی که لباس های مطابق با Beyoncé

راشا علی ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:43 PM EDT Aug 1, 2020بیانسه "سیاه و سفید پادشاه" به تازگی به دست

توسط NEWSAMINS در 12 مرداد 1399

بیانسه "سیاه و سفید پادشاه" به تازگی به دست آورد دیگری فن – Adele.

32 ساله هنرمند انگلیسی به اشتراک گذاشته نادر Instagram عکس از خودش خیزان را تحت یک تلویزیون در حال پخش "سیاه و سفید پادشاه است." آدل بالا بردن بازوی او جلب توجه به صفحه نمایش در حالی که با پوشیدن یک پیراهن قهوه ای که در مسابقات ملکه بیع را در قاب.

"با تشکر از شما ملکه برای همیشه همه ما احساس می کنید اینقدر خود را از طریق هنر" آدل زیر نویس پست اضافه کردن دو قلب emojis.

روز جمعه Beyoncé منتشر بصری همراه قطعه (در حال حاضر جریان در دیزنی+) به "شیر شاه: هدیه" موسیقی متن فیلم که او تولید می شود پس از به عنوان بازیگران Nala در سال 2019 دیزنی بازسازی. "سیاه و سفید پادشاه" کشف زیبایی از سیاهی در حالی که بازگویی جوان سیمبا تلاش از طریق خود هویت.

آدل خواهری عکس تقریبا بلافاصله موضوع روند از روز در توییتر با بسیاری از ستایش "Set Fire to the Rain" هنرمند عشق برای Beyoncé.

"آدل ممکن است فراموش نکنید که برای پست مورد موسیقی جدید اما او را هرگز فراموش نکنید که برای نشان دادن عشق و حمایت بیانسه او را تحسین بسیار اصیل و واقعی!" توییتی @queenadeleslays.

این هنرمند آخرین آلبوم "25" بود منتشر شده در سال 2015.

"اگر آن را یک چیز Adele میخوام آیا او تو عشق او را از بیانسه" نوشت: @_barzdalyricist.

کاربر @AyoubJabbar3 نوشت: "آدل و beyoncé یک عشق بی پایان داستان است."

این اولین بار نیست و احتمالا نخواهد بود آخر که Adele نشان داده حمایت از او برای "Love on Top" هنرمند.

بیشتر: "سیاه و سفید پادشاه": Beyoncé اختصاص جشن سیاه و سفید زیبایی بازگویی 'شیر شاه' به پسر

وقتی آدل برنده یک جایزه گرمی برای آلبوم سال 2017 او سخنرانی پذیرش شد بیشتر در مورد چگونه افتخار باید رفته به Beyoncé برای "لیموناد." در حالی که او قدردانی پیروزی او اشاره کرد که او "احتمالا نمی تواند قبول این جایزه است."

"و من بسیار فروتن و من بسیار سپاسگزار و مهربان اما من هنرمند از زندگی من است که بیانسه و این آلبوم برای من لیموناد آلبوم خیلی به یاد ماندنی. بیانسه پس از آن بود به یاد ماندنی و بنابراین خوب فکر کردن و خیلی زیبا و روح تحمل" او گفت:. "و همه ما رو به دیدن طرف دیگر به شما است که شما همیشه نمی اجازه دهید ما را ببینید و قدردانی می کنیم که همه ما هنرمندان در اینجا شما عشق ورزیدن. شما با نور ما و راه است که شما می توانید به من و دوستان من احساس می کنم راه شما را دوستان سیاه و سفید احساس توانمند سازی است و شما می توانید آنها را روی پای خود بایستند. و من شما را دوست دارم. من همیشه و همیشه خواهد شد."

هر چند این سومین عکس از خودش Adele به اشتراک گذاشته شده بر روی رسانه های اجتماعی در آخرین پنج هفته هنرمند همیشه نیست بنابراین در آینده با selfies.

او ساخته شده ظاهر در ماه مه برای تولد او ضمن تشکر از طرفداران برای ارسال "تولد عشق" و گسترش بهترین آرزوها را برای همه در پی coronavirus.

"من امیدوارم که شما تمام ماندن امن و سالم در طول این زمان," او زیر نویس عکس. "من می خواهم برای تشکر از همه ما اولین پاسخ دهندگان و ضروری کارگران که در حال نگه داشتن ما امن در حالی که خطر زندگی خود را! شما واقعا ما فرشتگان است."

در این عکس او همه لبخند نشان دادن یک تنگ, سیاه, مینی لباس با آستین بالون و با اشاره پاشنه سیاه و سفید.

کمک: هانا Yasharoff

بیشتر: Beyonce به دنبال 'سریع و قاطع عمل,' خواستار دستگیری پلیس درگیر در Breonna تیلور مرگtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن