تگزاس ورزشکاران تماس برای تغییرات به آدرس دانشگاه نژادی بین گذشته و آینده

برایان دیویس Austin American-Statesmanمنتشر شده 8:53 PM EDT Jun 12, 2020در یک نمایش وحدت و نیروی متعدد دانشگاه

توسط NEWSAMINS در 24 خرداد 1399

در یک نمایش وحدت و نیروی متعدد دانشگاه تگزاس ورزشکاران خواسته برای یک سری از تغییرات جمعه است که اگر تصویب می اساسا تغییر UT نژادی, چشم انداز از تغییر ساختمان نام به جای "چشم تگزاس" به عنوان آهنگ مدرسه.

نزدیک به 40 دانش آموز ورزشکار از هفت رشته های مختلف ورزشی ارسال شده در تایپ دو صفحه نامه در توییتر بود که امضا شده توسط هر فرد است. نامه می گوید: "از طرف دانشگاه تهران دانشجو ورزشکاران ما بخواهید باید موارد زیر را خطاب طریق پیاده سازی یا برنامه ریزی برای پیاده سازی در شروع ترم پاییز."

Austin American-Statesman صحبت با دو ورزشکار که خواست ناشناس بماند که تاکید کرد این نامه و درخواست نوشته شده آمده از UT ورزشکاران به عنوان یک کل و نه افراد. در این درخواست آمده است که تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و نابرابری همچنان در صحنه سراسر کشور در پی جورج فلوید مرگ است.

"حوادث اخیر در سراسر کشور با توجه به نژادی و بی عدالتی در آورده اند و به نور سیستمیک نژاد پرستی که همواره در کشور ما رایج و همچنین نژاد پرستی است که در طول تاریخ دامنگیر دانشگاه ما" در این نامه آمده.

"ما به عنوان دانشجوی ورزشکار و در مجموع به عنوان دانشگاه Texas Longhorn تیم فوتبال آگاه هستند که ما در یک گروه ورزشی ساخته شده از ورزشکاران و بر این باورند که زمان آن است که ما تبدیل شدن به فعال در دانشگاه ما."

ملی رسانه های ضامندار به گیرنده برنان عقاب ها' حساب توییتر اما او یکی از بیش از 20 بازیکنان فوتبال که توییتی درخواست. "این نه تنها از من می آیند اما همه از هم تیمی و یک گروه از افرادی که می خواهند تغییر در جامعه ما" عقاب توییتی.

تگزاس ایمنی Caden Sterns توییتی "کسانی که پشتیبانی آن را درک و خیلی دوست دارم! و برای کسانی که نمی.. و واکنش با نفرت... هنوز هم چیزی جز عشق! رنگ واقعی نشان داده شده است و نفرت خواهد شد در معرض."

همچنین گیرنده اردن Whittington پرسیدم تگزاس بازیکن فوتبال برای یک سال سیاه برای همیشه."

مدیر ورزشی کریس Del Conte شده آوازی خود را در اعتقاد به این که ورزشکاران باید بخشی از این گفت و گو در مسابقه.

"من همیشه مایل به معنی گفتگو در مورد هر گونه نگرانی ما دانشجو-ورزشکاران باید" Del Conte توییتی در روز جمعه. "ما همان را انجام خواهد داد در این وضعیت و نگاه به جلو به داشتن آن بحث است."

یک UT اداری گفت: این دانشگاه آگاه است از سه دادخواست پرداختن به مسائل مختلف "و نگاه به جلو به کار کردن با آنها و UT جامعه برای ایجاد بهترین تجربه ممکن است در دانشگاه ما برای دانش آموزان است."

Amaya, فرانسوی یک کاربر از هوستون یکی از صندلی های آتش تغییر UT گروهی که برای دانشگاه به تغییر چندین آثار تاریخی و سنت با نژادپرستانه معانی در نور از مرگ فلوید. این گروه هفته گذشته راه اندازی یک دادخواست در Change.org که در حال حاضر نزدیک به 15,000 امضا.

فرانسه روز جمعه گفت: او را شگفت زده برای دیدن حمایت از دانشجویان ورزشکار و گفت تماس خود را به عمل خواهد جلب توجه مورد نیاز به موقع مدیران را تغییر دهید.

"برای من شخصا فکر نمی کنم ما می تواند این را انجام داده اند و بدون آنها را به خاطر آنها از جمله ملی و بین المللی پوشش" فرانسه گفت. "این همان چیزی است که ما نیاز به این را در مواجهه با رسانه ها و مردم در مورد آن صحبت و صحبت کردن در مورد نیاز به تغییر در درون ما نهاد."

UT ورزشکاران درخواست این دانشگاه برای تغییر نام چندین ساختمان در محوطه دانشگاه شده اند که در منتقدان پیگیریها برای سال — رابرت لی مور سالن نقاش سالن Littlefield هال و جیمز هاگ سالن. این گروه همچنین خواستار "جایگزینی مجسمه با متنوع تر مجسمه در محوطه طراحی شده توسط هنرمندان/مجسمه سازان که مردم از رنگ است."

علاوه بر این گروه خواستار گنجاندن آموزش ماژول های ورودی اول در مورد تاریخچه نژاد پرستی در محوطه دانشگاه. آنها همچنین درخواست برای ایجاد یک برنامه توسعه برای شهرستانها داخلی — یعنی Austin دالاس هیوستون و سن آنتونیو.

بعلاوه گروه تماس به صورت دائمی, سیاه, ورزشی, تاریخچه نمایشگاه و ورزشی بخش به 0.5 درصد از درآمد سالانه خود را به سازمان ها و سیاه زندگی مهم جنبش است. بر اساس تازه ترین حسابرسی ارقام که در مجموع می برابر با حدود 1.1 میلیون دلار از درآمد پایه $223.9 میلیون.

این گروه می پرسد که بخشی از رویال-یادبود ورزشگاه بود به نام Julius آمریکا, برای اولین بار, سیاه, varsity بازیکن فوتبال در دانشگاه تهران. وهیتیر شد یک دانشجوی سال اول در سال 1969 ملی, قهرمانی تیم ملی, آخرین all-سفید ملی عنوان تیم در تاریخ فوتبال کالج. او فاقد شرایط لازم برای بازی در '69 در هر NCAA دانشجوی سال اول قوانین.

و در نهایت این گروه می پرسد که بازیکنان دیگر مجبور به خواندن آهنگ مدرسه "چشم تگزاس" پس از بازی. نامه درخواست تعویض آهنگ جدید "بدون نژادپرستانه undertones."

دانشگاه تهران ساخته شده است که هیچ تلاشی برای پنهان کردن این آهنگ ریشه ها اگر چه رسمی دانشگاه داستان تلاش می کند تا براق بیش از لبه. این آهنگ برای اولین بار انجام شده در اوایل 1900s در تیم اول دانشگاه یا دانشکده خنیاگر نشان می دهد با خوانندگان در blackface. آن لحن به شرح زیر است "من مشغول به کار در راه آهن" مدت طولانی به عنوان یک کار سیاه و سفید آهنگ.

بدون هیچ گونه تغییرات UT بازیکنان فوتبال می گویند که آنها نمی خواهد میزبان استخدام این سقوط و یا حضور در اهدا کننده حوادث به عنوان آداب و رسوم. "ما در حال درخواست ما شاگردی ورزشکاران برای ایستادن با ما" در این نامه آمده.

در توییتر واکنش سریع بود از سابق بازیکنان فوتبال.

"سیاه ترین بازیکنان منفور آواز که آهنگ" سام Acho توییتی. "ما نیاز به. ما می دانستیم که در مورد نژادی undertones اما نمی دانید چگونه آنها را به آدرس."

Quandre Diggs در واکنش به عقاب' برای اولین بار صدای جیر جیر. "به شما افتخار همه برو! ایستادن برای آنچه شما ايمان فقط می دانم که من با خانواده!"

Malik, Jefferson, واکنش, به tweeting, "من دوست دارم برای دیدن تگزاس ورزشکاران ایستاده تا برای خود و خواستار برابری!!"

چارلز Omenihu توییتی که به او احترام فعلی UT بازیکنان برای ساخت این پایه است که دیگران در گذشته انجام نداده است.

"ما فارغ التحصیلان شناخته شده اند در مورد مسائل مربوط به نژاد پرستی در دانشگاه اما نمی دانم که چگونه به مقابله با آن" Omenihu پرسیدم اما این گروه از بچه ها آمد و با هم با یک پیشنهاد این حس را."

تگزاس مربی تام هرمان نمی تواند رسید اما او آینده و پیشرو همسالان خود که آن را به صحبت کردن در مورد روابط. در یک مصاحبه طولانی با آمریکا دولتمرد او گفت: به تازگی وجود دارد که ممکن است دو استاندارد وقتی که می آید به ورزشکاران است.

"و اگر شما در حال رفتن به آنها را تشویق و عشق آنها را به مدت سه و نیم ساعت یک شنبه در پاییز شما بهتر است که همان احساسات را در این زمینه به خاطر آنها انسان" هرمان گفت: در تاریخ 1 ژوئن.

هرمان و کارکنان مربیگری خود راه می رفت با ده ها تن از بازیکنان به دولت ساختمان کاپیتول در هفته گذشته برای نشان دادن حمایت برای زندگی مهم جنبش است.

"هیچ چیز انجام می شود اگر هیچ وحدت و درک یکدیگر صرف نظر از رنگ و مذهب و هر آنچه در پس زمینه در هر کجا که شما می آیند از" Sterns به خبرنگاران گفت: در یک تماس تصویری پنج شنبه. "گرد هم می آیند به دلیل این است که یک موضوع بزرگتر و بسیاری واقعا عمیق تر از سطح است."

Austin American-Statesman تحریریه لارا Korte کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب