تسلا Q2 فروش نهفته COVID است کاتالیزور برای سهام این هفته

تسلا Inc. این است که میله میله به گزارش آن از ماه آوریل تا ژوئن فروش در روزهای آینده با وال استریت امید برای ا

توسط NEWSAMINS در 10 تیر 1399

تسلا Inc. این است که میله میله به گزارش آن از ماه آوریل تا ژوئن فروش در روزهای آینده با وال استریت امید برای اندازه گیری چقدر بسته شدن دره سیلیکون ماشین ساز در تنها در ایالات متحده ماشین-ساخت کارخانه تحت تاثیر 2020 اهداف فروش.

تسلا TSLA, +6.54% گزارش سه ماهه تحویل که خود را نماینده برای فروش و تولید اعداد در عرض چند روز از پایان سه ماهه. تسلا کارخانه در فرمونت کالیفرنیا بسته شد تقریبا نیمی سه ماهه در زیر منطقه ای خاموش سفارشات طراحی شده به سرعت گسترش coronavirus.

تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet اجماع انتظار تحویل 72,000 وسایل نقلیه که 61,000 خواهد بود مدل 3 انبوه خودروی سواری و باقی مانده تقریبا تقسیم بین فروش مدل S سدان لوکس و مدل X SUV.

کسانی که در حال افزایش انتظارات از هفته گذشته. تسلا سهام رسید بیش از 7 درصد در روز سه شنبه و در حال آماده کردن خود برای دیگر تمام زمان بسته شدن رکورد.

از دست ندهید:Elon Musk در مقابل منطقه خلیج مقامات: این ایمیل نشان می دهد آنچه در پشت صحنه اتفاق افتاده در کارخانه تسلا مبارزه

سرمایه گذاران امیدوارند که تسلا شانگهای کارخانه که بر روی خط آمد در اوایل سال جاری برداشت برخی از کساد. تسلا موجودی از سه ماهه اول نیز می تواند کمک به با فروش در ماه آوریل تا ژوئن دوره است.

وال استریت نیز خواهد خوش آمدید تعداد فروش برای مدل Y این SUV جمع و جور است که تسلا جدیدترین خودرو در صف.

تسلا نیست دقیقا حمایت کردن هدف خود را برای فروش بیش از 500 ، 000 وسایل نقلیه در این سال, اما آن را به آن تغییر لحن تا حدودی گفتن سرمایه گذاران در اواخر مارس آن را به حال "ظرفیت نصب شده" به تحویل بیش از نیم میلیون دستگاه خودرو در سال 2020 "با وجود اعلام کرد تولید وقفه."

الکتریکی-خودرو ساز گفت: در اوایل ماه آوریل آن را تحویل 88,400 وسایل نقلیه در سه ماهه اول عملکرد شرکت خود را با نام "بهترین" سه ماهه اول و تعدادی فقط یک ذره زیر وال استریت انتظارات.

تحلیلگران در Evercore ISI ثابت خود را در سه ماهه دوم فروش انتظارات در بین 80,000 و 84,000 واحد فروش در چین جبران یک پیش بینی کاهش فروش در آمریکای شمالی و "کاهش شیب دار" در فروش در اروپا است.

تسلا تا به حال بین از 14000 و 20000 وسایل نقلیه در موجودی از سه ماهه اول Evercore ISI تحلیلگران گفت.

جزئیات:میشیگان-مونتاژ فورد رنجر به نام "اکثر آمریکایی-ساخته شده در ماشین' در فهرست سالانه که شامل تسلا برای اولین بار

تحلیلگران دویچه بانک انتظار تحویل 76,000 واحد از آن 60,000 خواهد بود مدل 3 خودروی سواری.

"ما تخمین می زنند تسلا قادر به تولید 34,000 مدل 3 واحد از شانگهای (کارخانه) و در مورد 21,000 در فریمونت" گفتند. "اما ما باور نمی کنیم تسلا قادر به رسیدن به کامل مدل Y سطح تولید."

آنها برآورد مدل Y تولید بین 10 ، 000 و 13,000 واحد در سه ماهه دوم یا تقریبا 300 روز.

تسلا بازگشایی فرمونت کارخانه در میان بست با محلی مقامات بهداشتی که شامل اجرایی Elon Musk تماس با خاموش کردن "فاشیستی" و تحت پیگرد شهرستان که در کارخانه واقع شده است. طرح دعوی در دادگاه در نهایت کاهش یافته است.

سهام تسلا به دست آورده اند 131 درصد در سال جاری و به تازگی cracked $1,000. دستاوردهای مقایسه با ضرر و زیان از 6 ٪ و 12 ٪ برای شاخص S&P 500 SPX +0.66% و میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.13% بود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب