تسلا سهام تاپ $900, vies برای رکورد

تسلا Inc. سهام افزایش یافت سوی یک رکورد در روز دوشنبه با بهره گیری از یک خطر در تمایلات آوردن بازارهای سهام و

توسط NEWSAMINS در 19 خرداد 1399

تسلا Inc. سهام افزایش یافت سوی یک رکورد در روز دوشنبه با بهره گیری از یک خطر در تمایلات آوردن بازارهای سهام و گزارش آن دوخته تجمع در فروش خودرو در چین است.

تسلا TSLA, +5.59% سهام افزایش یافت 5% به تجارت بالاتر از $933 و داد و ستد به عنوان بالا به عنوان $934.88 آن کمترین روزانه از فوریه. 19 زمانی که آن را ضربه $944.78. نزدیک در اطراف آن سطح خواهد جایگزین Feb. 19 بسته شدن رکورد $917.42.

مرتبط با:Elon Musk در مقابل منطقه خلیج مقامات: این ایمیل نشان می دهد آنچه در پشت صحنه اتفاق افتاده در کارخانه تسلا مبارزه

تسلا سهام هستند تا 122% تا کنون در این سال و تا 354 درصد در 12 ماه گذشته — آنها ماند حدود 200 دلار فقط از یک سال پیش. دستاوردهای مقایسه با ضرر و زیان از 1% و 4.2% برای S&P 500 SPX +0.76% و میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +1.15% در این سال و در مقایسه با 12 ماه سود 12% و 5.3% به صورت گسترده تر شاخص.

"با توجه به صنعت گزارش از چین صبح امروز تسلا به نظر می رسد دیده می شود قوی 'snapback تقاضا برای مدل 3s در چین است که یک رکن اصلی برای گاو نر پایان نامه در حال حرکت رو به جلو" تحلیلگر دن ایوس در Wedbush گفت: در یک یادداشت دوشنبه.

همچنین نگاه کنید به: تسلا Elon Musk می شود عملکرد مبتنی بر payday به ارزش حدود 800 میلیون دلار

با توجه به گزارش های اولیه تسلا به فروش می رسد حدود 11000 مدل 3 وسایل نقلیه در ماه مه در چین که در مقایسه با کمتر از 4000 نفر فروخته شده در مارس و "بسیار قوی شاخص است که تقاضا در این منطقه است شروع به پس از یک سطح شیب دار بی سابقه ای نرم ماکرو افت و همه گیر در طول چند ماه گذشته" ایوس گفت.

تقاضا برای خودروهای برقی در چین شروع به سرعت بخشیدن به و تسلا در رقابت با تعدادی از داخلی و بین المللی رقبا برای سهم بازار این شرکت را برنامه ریزی شده باتری کارخانه در چین لقب گیگا 3 یک بخش کلیدی این تحلیلگر گفت.

قوی مدل 3 تقاضا در چین "باقی می ماند یک شعاع از نور برای تسلا در کلان جهانی," ایوس گفت.

تسلا گفته است که ممکن است به آمار هدف خود را برای ارائه بیش از نیم میلیون دستگاه خودرو در این سال که به ملاقات برخی از شک و تردید در وال استریت.

ایوس روز دوشنبه پیش بینی شده تحویل حدود 400000 در بخش با توجه به چین می روند و سطح شیب دار تا در تحویل تسلا مدل Y این SUV جمع و جور است که جدیدترین خودرو ارائه برای Silicon Valley ماشین ساز. این تعداد می تواند به اثبات می شود "محافظه کار" او گفت:.

تسلا بازگشایی آن تنها در ایالات متحده ماشین-ساخت کارخانه در اواسط ماه مه پس از کشتی یک معامله با مقامات محلی در کالیفرنیا است. مدیر اجرایی Elon Musk تا به حال بازگشایی فرمونت گیاه در سرپیچی از محلی اقامت در خانه جهت جلوگیری از گسترش coronavirus و پس از اشتعال توییتر و حقوقی spats که باعث شد حتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدای سنج ایجاد کردن.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن