ضد عفونی کننده و دست عفونی ممکن است شیک پوش برای مصرف کنندگان توان در خانه از این بیماری همه گیر کوروناویروس اما برای برخی از آن به نظر می رسد مشروب سریعتر است.

از هفته پایان مارس 7 از طریق هفته پایان مارس 18, زمانی که مصرف کنندگان ایالات متحده شد بسیاری نهفته COVID-19 گیر مجموع فروش الکل پرید 24.4% از همان هفت هفته دوره یک سال پیش با تمام دسته ها دیدن دو رقمی در صد سود با توجه به مصرف کننده تحلیلی خدمات شرکت Nielsen.

ارواح شاهد بیشترین رشد افزایش 32.7% به دنبال شراب در 29.4 درصد و آبجو/طعم نوشیدنی مالت (FMB)/سیب رده در 18.9% در حالی که خرید و فروش آبجو به طور خاص رشد 11.8%. سخت ترین seltzers سقوط به FMB دسته.

افزایش منعکس مصرف کننده “انباشت” گفت: J. P. Morgan تحلیلگر Celine Pannuti به عنوان پناهگاه در خانه محدودیت رفت و به اثر.

خواندن آخر هفته جرعه ستون.

ماندن در خانه نکرد جلوگیری از مصرف کنندگان به عنوان تجارت الکترونیک, خرده فروشی, خرید و فروش بیش از سه برابر طول دوره افزایش 234 درصد در هفت هفته دوره از یک سال پیش از جمله تقریبا پنج برابر افزایش در دو هفته گذشته از آن دوره است. شراب برای اختصاص حدود 70 درصد از تمام آنلاین مشروب فروش در طول دوره اما ارواح رشد سریع.

“به ما آموخته و ما مصرف کننده بررسی های مکرر در قضیه بالغ آشامیدنی مصرف کنندگان (pre-COVID) بسیار بیشتر از میانگین بالغ آشامیدنی مصرف کنندگان به خرید الکل در هر دو آجر و ملات فروشگاه ها و آنلاین گفت:” Danelle Kosmal معاون رئیس جمهور از نوشیدنی الکل در Nielsen.

در الکل کسب و کار در قضیه اشاره دارد به فروش است که مصرف می شود که در آن آنها خریداری شده مانند رستوران ها و بارها در حالی که خارج از قضیه فروش, خرده فروشی, خرید, از جمله کسانی که از مشروب و فروشگاه های مواد غذایی است که مصرف می شود در جای دیگر.

تشنگی برای ارواح ادامه داد: در طول مستند دوره به عنوان فروش گل رز 30.4% در طول چهار هفته به پایان مارس 18 و افزایش 27.4% برای هفته منتهی به 18 آوریل “و جلوتر از دیگر الکل دسته بندی” نیلسن آخرین گزارش گفت:.

“داده ها به وضوح نشان دهنده ادامه داد: قدرت در خارج از قضیه مصرف کننده غذای آماده با هر روح نوع قوی [دو رقم],” کوئن تحلیلگر Vivien آذر نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

در ارواح مصرف کنندگان flocked به تکیلا که منجر رده بیش از آخرین چهار هفته دوره با رشد 54.2%, نیلسن داده ها نشان داد فقط در زمان برای مکزیک Cinco de Mayo, تعطیلات هفته آینده.

میان بالا تکیلا فروشندگان بخش خصوصی برگزار شد Proximo ارواح که مارک عبارتند از: خوزه Cuervo و 1800 تکیلا حال سریعترین دلار رشد فروش در بیش از 60 ٪ با توجه به Cowen پژوهش به دنبال قهوه ای-Forman Corp. BF.ب -1.89% که به فروش می رساند ال Jimador, هرردورا و په په لوپز; و حامی ارواح Co. در ضمن پرتو Suntory را تکیلا که شامل ترس Generaciones, 100 Anos, Hornitos, Sauza و El Tesoro دیدم کمی رشد فروش.

پس از تکیلا, ویسکی ایرلندی بود و دوم با 40.4 درصد افزایش در فروش در چهار هفته دوره و آمریکا ویسکی و جین بسته سوم در 36.9% رشد نیلسن گفت.

از دست ندهید: حرکت بیش از تکیلا. این مکزیکی, whisky یک راه جدید برای جشن Cinco de Mayo.

مصرف کنندگان ظاهرا نیست به عنوان مشتاق در مخلوط کردن نوشیدنی خود به عنوان فروش آماده-به-نوشیدنی کوکتل بیش از دو برابر تا 111 درصد در آخرین چهار هفته دوره نیلسن گفت.

همچنین بخوانید: یک کنسرو کوکتل برای زمانی که شما cooped در خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

نیلسن گفت: دیگر فروشندگان بزرگ شامل برخی cordials مانند قهوه و کرم کنیاک مخلوط Amarettos و Apertifs به فروش می رسد “فوق العاده خوب” به عنوان مصرف کننده به نظر می رسد تلاش های مختلف انواع نوشیدنی های مخلوط با “برخی شاید ‘طعم خود را شب قهوه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de