TaxWatch: آیا شما دریافت بیکاری ؟ دفعات بازدید: این قبل از پر کردن مالیات خود را

میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست داده اند کار خود را در طول COVID-19 شیوع و با تکیه بر مزایای بیکاری به آنه

توسط NEWSAMINS در 19 تیر 1399

میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست داده اند کار خود را در طول COVID-19 شیوع و با تکیه بر مزایای بیکاری به آنها پرداخت صورتحساب خود را و دوباره شروع زندگی حرفه ای خود را.

که یک چالش جدی آنها در حال حاضر.

بدون برنامه ریزی آنها همچنین می تواند به صورت یک آینده مشکل پیش بینی نشده, unbudgeted لایحه مالیات در سال 2021.

" 'قطعا وجود داشته باشد برخی از افرادی که در حال رفتن به تعجب در زمان مالیات در سال آینده و من می خواهم برای به حداقل رساندن آن است.' "

— میشل همیشه ارشد تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه

"قطعا وجود داشته باشد برخی از افرادی که در حال رفتن به تعجب در زمان مالیات در سال آینده و من می خواهم برای به حداقل رساندن که گفت:" میشل همیشه ارشد تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه یک سازمان حمایت برای کارگران است.

در اینجا به همین دلیل همیشه و دیگر ناظران نگران هستند: هر چند خدمات درآمد داخلی شمارش مزایای بیکاری به عنوان درآمد مشمول مالیات مردم گرفتن که پول ممکن است خودداری بخشی برای مالیات بر درآمد فدرال. آنها ممکن است فکر می کنم به خودداری و برای مالیات بر درآمد و یا آنها ممکن است مایل به خودداری از آنجا که آنها برای به حداکثر رساندن بیکاری خود را چک کنید در حال حاضر.

بیش از یک سوم از مالیات دهندگان (37%) نمی دانم مزایای بیکاری هستند درآمد مشمول مالیات با توجه به 1000 نفر در نظرسنجی ماه گذشته از Jackson Hewitt مالیاتی آماده سازی زنجیره ای. پنجاه و یک درصد نمی دانم که آنها نیاز به درخواست است که مالیات نکردن از خود را جبران بیکاری.

اگر دریافت کنندگان سود نیست خودداری پول برای مالیات بر درآمد در حال حاضر آنها خواهید بود رو بزرگتر بدهی مالیاتی بعد — و آنها ممکن است آماده برای که.

" 37 درصد از مالیات دهندگان نمی دانم جبران بیکاری است درآمد مشمول مالیات. "

آن را به تحت تاثیر قرار تعداد زیادی از مردم "به دلیل بزرگی از بحران در حال حاضر" همیشه گفت.

نرخ بیکاری رسید در بهار و کاهش یافته و به یک نسبتا بهبود یافته است 11.1% در ماه ژوئن. در هفته پایان ژوئن 13 وجود دارد 31.4 میلیون در ادامه ادعا می کند برای فدرال و ایالتی بیمه بیکاری, برنامه, با توجه به وزارت کار.

اندازه از مزایای بیکاری نیز می تواند تقویت مفاهیم مالیات. از طریق پایان ماه ژوئیه دولت فدرال پرداخت 600 دلار در هفته در بالای وزارت امور خارجه ادعای یک نتیجه از 2.2 تریلیون دلار محرک مراقبت عمل می کنند.

"این پول بیشتر که درآمد مشمول مالیات" گفت: آوریل واکر مدیر سرب در مالیات بر عمل و اخلاق تیم در آمریکا موسسه حسابداران رسمی. اضافی 600 دلار در هفته "فقط افزایش احتمالی که وجود دارد رفتن به مالیات با توجه به پول شما انتظار نیست."

پس چه می تواند انجام شود برای جلوگیری از مالیات و یا کوچکتر بازپرداخت?

این "اسکان مشکل" با توجه به واکر. در واقع, وجود دارد راه های مختلفی برای انجام آن است.

برای استارت, IRS یک سند به نام فرم W-4V که در آن مردم می توانند انتخاب کنند به خودداری از 10 درصد از آنها جبران خسارت بیکاری. IRS تنها اجازه می دهد تا مالیات دهندگان خودداری 10 درصد برای مالیات بر درآمد وقتی که می آید برای مزایای بیکاری در این سند می گوید.

بیکاری ایالت سازمان ممکن است ترکیب این فرم اولیه از مزایای نرم افزار و یا آنها ممکن است بخواهید در مورد فدرال خودداری دیگری در راه واکر گفت. تکمیل فرم می توانید تغییر دهید خودداری مقدار جلو می رویم اما نمی تواند عطف به ماسبق تغییر مقادیر او اضافه شده است.

بیکاری متقاضیان باید آگاه باشید از مالیات بر درآمد فدرال و همچنین مالیات بر درآمد دولت در منافع خود را.

" آلاباما, کالیفرنیا, مونتانا, New Jersey, ویرجینیا و پنسیلوانیا را در نظر نمی بیکاری به عنوان درآمد مشمول مالیات وقتی که می آید برای محاسبه مالیات بر درآمد دولت صورتحساب. "

برخی از ایالت ها نمی راستا مزایای بیکاری به عنوان درآمد مشمول مالیات. این لیست شامل آلاباما, کالیفرنیا, مونتانا, New Jersey, ویرجینیا و پنسیلوانیا است.

در کشورهای دیگر آن را غیر استارتر به دلیل وجود دارد هیچ مالیات بر درآمد دولت در همه. کسانی متحده آلاسکا, فلوریدا, نوادا, داکوتای جنوبی, تنسی, تگزاس, آمریکا, وایومینگ.

یکی دیگر از راه برای جلوگیری از یک روز مالیات تعجب است که ساخت حدود سه ماهه پرداخت به پرداخت در طول سال. (این در سال اول و سه ماهه دوم پرداخت علت در جولای 15.) مردم می توانند تعیین کنند که چه مقدار برآورد سه ماهه مالیات به پرداخت با استفاده از IRS فرم 1040-ES.

یک راه سوم برای دریافت آماده است فقط قرار دادن پول کنار گذاشته برای مالیات. که آسان به این می گویند اما چقدر باید به مردم اختصاص برای مالیات ؟

یک مکان برای شروع است IRS' خودداری برآورد واکر اشاره کرد. کاربران نیاز خود را به تازگی ثبت اظهارنامه مالیات بر درآمد به همراه اخیر اظهارات پرداخت و صورتحساب درآمد و مانند جبران خسارت بیکاری.

این یک ایده خوب برای مردم را به انجام یک "چک" در withholdings در اطراف این زمان از سال و در اواسط ماه نوامبر با توجه به علامت Steber Jackson Hewitt ارشد اطلاعات مالیاتی افسر. آنها می توانید انجام دهید که با خود و یا با یک حرفه ای مالیاتی, او گفت:.

به عنوان مالیات دهندگان برنامه ریزی برای سال آینده Steber یادداشت های آنها ممکن است نیاز به بریس خود را به طور بالقوه از دست دادن درآمد به دست آورده اعتبار مالیاتی (EITC).

سال آینده EITC را فراهم خواهد کرد تا به $6,660 برای کم و متوسط درآمد خانوار زیر یک درآمد خاص محدود می کند. IRS پرداخت $63 میلیارد دلار در EITC پول به 25 میلیون خانوار در سال گذشته است.

کار دستمزد تعداد به عنوان "درآمد" اما مزایای بیکاری نیست. آن را ممکن است برای کسی تنظیم درآمد ناخالص باد مزایای بیکاری به آنها دست انداز بالا EITC آستانه و آنها را فاقد شرایط لازم با توجه به TurboTax INTU, +0.79%.

"EITC تعجب است که همیشه ناخوشایند" Steber گفت.

به طور کلی برخی از دوراندیشی و برنامه ریزی مالیاتی در حال حاضر خواهد شد یک راه طولانی, او گفت:. "قبل از شما شروع به کمتر درد شما می خواهید."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن