دیوان عالی قانون ممنوعیت تلفن همراه robocalls

ریچارد ولف ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:04 AM EDT Jul 6, 2020واشنگتن – رئیس دیوان عالی کشور در روز دو

توسط NEWSAMINS در 16 تیر 1399

واشنگتن – رئیس دیوان عالی کشور در روز دوشنبه را تایید کرد نزدیک به 30 سال ممنوعیت خودکار تماس به تلفن های همراه با وجود نگرانی هایی است که آن را نقض متمم اول قانون اساسی.

برای رفع این مشکل اساسی به قضات حکومت که اخیر استثنا برای این قانون اجازه می دهد robocalls به افرادی که مدیون پول دولت باید از بین بروند. این تصمیم نوشته شده توسط دانشیار عدالت برت Kavanaugh با بسیاری از قضات موافقت تنها در بخشی.

این حکم آورده به یک مورد غیر معمول که در آن هیچ یک از طرفین به دنبال چه دادگاه تلقی ترین نتیجه قابل قبول. مشاوران سیاسی و نظرسنجی می خواستم اصلی قانون اعلام کرد بر خلاف قانون اساسی در حالی که دولت می خواست هر دو ممنوعیت و دولت بدهی استثنا را تایید کرد.

به عنوان دانشیار عدالت نیل Gorsuch کنایه آمیز در دهان استدلال در نتیجه "طنز از متمم اول قانون اساسی چالش منجر به سرکوب بیشتر گفتار به عنوان یک درمان." او تنها عدالت به مخالفت از کل قضاوت.

هنوز هم که به نظر می رسید بهتر در پایان به جای خود غلت بزنید محبوب قانون حفاظت از تلفن های همراه از تماس های ناخواسته.

"آمریکایی ها عاشقانه مخالف در مورد بسیاری از چیزها است. اما آنها تا حد زیادی متحد در تحقیر خود را برای robocalls," Kavanaugh نوشت. توسط قطع استثنا برای بدهی دولت به دلیل آن ساخته شده و این ممنوعیت بر خلاف قانون اساسی گفت: "شاکیان هنوز هم ممکن است را سیاسی robocalls به تلفن های همراه اما سخنرانی خود را در حال حاضر به همان اندازه درمان با بدهی-مجموعه سخنرانی."

Kavanaugh اشاره کرد که دولت فدرال دریافت "سرسام آور تعداد شکایات در مورد robocalls – 3.7 میلیون شکایت در سال 2019 به تنهایی. ایالات متحده نیز زمینه ثابت رگبار گلوله از شکایت."

در دهان استدلال در روم مارتینز وکیل سیاسی رقبا به قانون اشاره استثنا "در معرض 60 میلیون آمریکایی برای تماس نامحدود به جمع آوری بیش از $4.2 تریلیون دلار در بدهی. این نوع از تماس های مصرف کنندگان نفرت است."

اما در حالی که مارتینز می خواستم کل قانون زده بالا حکم دادگاه به عنوان حداقل اعتراض راه به رعایت آن آزادی بیان سوابق در برابر محتوای مبتنی بر تبعیض است. اگر بدهی های خود به دولت شایستگی ناخواسته تماس برخی از قضات استدلال و سپس به تماس های سیاسی را باید مجاز است.

"اگر شما فقط یک زیرچشمی نگاه کردن فقط یک زیرچشمی نگاه کردن در دنیای واقعی در اینجا این است که یکی از محبوب تر قوانین در کتاب چرا مردم نمی مانند تلفن همراه robocalls," Kavanaugh گفت: ممکن است. "به نظر می رسد که تنها حس مشترک است."

هنوز Gorsuch گفت: البته بهتر خواهد شده اند به اعلام ممنوعیت تلفن همراه بر خلاف قانون اساسی و اجازه می دهد هر دو جمع بدهی های سیاسی و فعالان تماس بگیرید آزادانه.

"به نوعی در نام vindicating متمم اول قانون اساسی ما اصلاحی البته امروز منجر به این نتیجه بعید است که نه تنها فرد را مجاز به صحبت آزادانه تر و در عوض بیشتر سخنرانی ممنوع خواهد شد," او نوشت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن