استرلینگ شپرد ماندن تصادم رایگان باید برای غول های' گیرنده گروه

قسمت چهارم در یک سری تجزیه و تحلیل New York Giants. هنگامی که تصمیم گیری ساخته شده بود به تجارت دور Odell بکها

توسط NEWSAMINS در 31 اردیبهشت 1399

قسمت چهارم در یک سری تجزیه و تحلیل New York Giants.

هنگامی که تصمیم گیری ساخته شده بود به تجارت دور Odell بکهام جونیور, آن را به طور کامل تغییر قلمرو گسترده ای از گیرنده به صورت تمام غول های حق رای دادن. این نادر است برای وارد کردن یک بازیکن از چنین استعداد بسیار زیاد بر روی یک فهرست و نادر هنوز به صادرات چنین استعداد خود را در اول.

زمانی که غول های آن, آنها می دانستند که توانایی خود را برای پایمال کردن مخالف دفاع خواهد بود کاهش یافته و امیدوار سهام در بازگشت و سردرد اجتناب خواهد حتی بیشتر از خارج است.

ماه پس از برخورد بکهام به Browns, غول به استرلینگ شپرد چهار سال تمدید قرارداد به ارزش $41 میلیون. این تصادفی نیست. شپرد یک بازی نیست-شکن در بکهام حس اما او بیشتر چه غول می خواهید به سرمایه گذاری در حرکت رو به جلو. غول مانند همه چیز در مورد راه شپرد comports خود در زمین و خارج از آن است.

چه هیچ کس را دوست دارد اگر چه ضربه مغزی مسائل که از خط خارج شده از حد از خود 2019 فصل و ترک شپرد و غول با نگرانی های مشروع مورد چه می آید بعدی.

شپرد در زمان ضربه به سر در این فصل باز از دست دادن در دالاس تشخیص داده شد با یک ضربه مغزی و از دست رفته بازی بعدی. در هفته 5 او رنج می برد یکی دیگر از ضربه مغزی از دست رفته سه بازی متوالی بود پاک مستقل و متخصص مغز و اعصاب بود و آماده برای بازگشت به, برای مسابقه برگشت با کابوی ها.

Sterling Shepard
استرلینگ شپردگتی ایماژ

این اتفاق رخ نداد به عنوان شپرد گزارش علائم خود را دوباره پس از یک هفته تمرین و او نشسته در دو بازی بعدی. شپرد بود قادر به بازگشت به پایان فصل بازی در فینال شش بازی و قرار دادن نه گرفتن 111-حیاط بعد در یک پیروزی بیش از دلفین ها — Eli Manning نهایی شروع به غول.

حفظ دو تکان مغزی آنقدر به هم نزدیک چهار هفته از هم جدا نگران کننده است. او از دست رفته و دو بازی در سال 2017 به دلیل میگرن شدید. او همچنین تا به حال تصادم در کالج در اوکلاهما و دو در مدرسه بالا است. شپرد است که به مدل Chanel Iman, و این زوج دو دختر جوان. او نمی لذت بردن از صحبت کردن در مورد تمام این قابل درک است.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

شپرد سلامت از اهمیت نمیدهد و در دسترس بودن در این زمینه ضروری است برای غول که نیست دقیقا پرتکاپو با استعداد در گیرنده گسترده. طلایی تیت جامد استارت با توانایی ذاتی به لول خوردن از تکل متری برای پس گرفتن. او همچنین وارد کردن 11th, NFL season. Shepard و تیت کوتاه هستند و با تدبیر و توانا اما نه ترس از سلاح.

ادامه داد: توسعه داریوش Slayton ضروری است, به عنوان او ممکن است بزرگترین صعودی از هر کسی در این فهرست هستند. پنجم-انتخاب دور از Auburn آماده بود از نظر جسمی و ذهنی برای ایجاد یک تاثیر فوری و rookie سال (48 پذیرایی و تیم اوج با 740 متری و هشت touchdowns) قابل توجه بود. چقدر بهتر می توانید او را دریافت کنم ؟

رقابت برای شغل و فهرستی از نقاط ارقام به شدید تابستان امسال با مقدار زیادی از دهانه و فقط سه لکه نیست تا برای grabs.

کوری کلمن به ظاهر دارای پتانسیل برای ایجاد برخی از سر و صدا اما در حال انتظار برای او به منظور توسعه یک ورزش است که براونز صورتحساب و میهن پرستان سعی کردم داد و تا قبل از این غول در زمان یک شات در سال 2018 است.

که کلمن بود شماره 15 را انتخاب کنید در سال 2016 پیش نویس صرفا یک خط در rèsumè — که وضعیت نگه می دارد بدون تحمل کنه. وجود دارد یک بارقه امید برای کلمن در سال 2019 اما او پاره خود را در لیگ قهرمانان آسیا در اولین تمرین از اردوگاه های آموزشی. او دوباره امضا برای یک سال معامله و این احتمالا آخرین فرصت است. اگر او می تواند دوباره خود را با سرعت و شتاب 5-پا-11 هدف می تواند یک عامل او تبدیل در 26 جولای به طوری که او هنوز جوان است — اما این گفته شده است قبل از اینکه در مورد او.

کودی هسته 33 پذیرایی در چهار سال — او خود را صرف سه فصل با Bengals — و اگر او باعث می شود این تیم دوباره از آن خواهد شد بر اساس کار خود را خوب در تیم های ویژه. وجود دارد سه undrafted rookie رایگان عوامل و تعجب نکنید اگر بیش از یکی از آنها چوب در اطراف یا در فهرست و یا تمرین تیم ملی. Austin ماک و Binjimen Victor هر دو از ایالت اوهایو و جرثقیل Dillion از LSU همه چیزی را به جدول.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب