ورزشی ارائه پوشش برای زندگی توجه کامل تصویر

تصور کنید یک گروه به نام بگو بیایید درمان سرطان داشت و هیچ ربطی به درمان سرطان اما با دادن راهنمایی به arsonis

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

تصور کنید یک گروه به نام بگو بیایید درمان سرطان داشت و هیچ ربطی به درمان سرطان اما با دادن راهنمایی به arsonists. فکر می کنم ما ورزش را به طور کامل و علنی تایید بیایید درمان سرطان ؟

پنج شنبه حدود یک ساعت قبل از این فصل بازکن آغاز شد و با یانکی ها و اتباع گرفتن زانو در امتداد ناپاک خطوط و مرکز زمینه رتبه بندی در سی شعار "Black Lives Matter" Ch. 4 پخش اخبار نظارت تصویری از یک نوجوان 12 ساله سیاه پوست بچه در بروکلین داشتن جهنم مورد ضرب و شتم و لگد از او پنج بچه.

بچه پسر بود و در کنار خودش با غم و اندوه. سیاه همسایه شناخته کن گارنر گفت: Ch. 4 "ما همیشه بحث در مورد سیاه و سفید زندگی می کند اما آنچه ما انجام برای خودمان؟"

مشابه است که در حال حاضر به طور منظم به خواسته خانواده های قربانیان خشونت های سیاه در سیاه جرم و جنایت به ویژه قتل از جمله نوزادان و کودکان توسط تفنگ-دارای حق اعمال مردان جوان که روزانه تشدید رکورد مرگ تعداد در شهرستانها ما. و همه از آن رخ می دهد به آشکار نبود و سکوت سیاه زندگی مهم است.

سیاه و سفید زندگی می کند, ماده شیرین است-صدایی باهم. مینیاپولیس پلیس قتل جورج فلوید خدمت کمتر به عنوان یک علت از بهانه استقبال استارت تپانچه را به دامن زدن رادیکال خشونت و تخریب هر چیزی که حملات پل "معترضین" به عنوان یک هدف برای خرابکاری و آتش سوزی و انقلاب برای تغذیه شدید جناح چپ فاشیسم است.

بنیانگذاران BLM پذیرفته افتخار "روت مارکسیستها." Black Lives Matter تقریبا هیچ ربطی به سیاه و سفید زندگی می کند. هدف آن است که برای نابود کردن آمریکا تاریخی نمادها و نهادهای نه برای نشان دادن نگرانی برای ادامه و رشد کشتار سیاه پوستان در شهرستانها ما.

به تعجب کوچک ما طرفدار ورزش در گیر وحشت زده pandering حالت انتخاب نمی دانند و یا به چشم پوشی از این. بنابراین هیچ NBA, NFL یا MLB بازی ظاهر خواهد شد بر روی تلویزیون بدون این فرض که بیننده بودن یک نژادپرست و یا نیاز فوری به نژادی recalibration. داشتن نه ستم اقلیت پس از صبحانه که مشمئز کننده.

هیچ یک از این کمیسیون خواسته است "در حال حاضر که شما به طور کامل تایید و آن را به آنچه شما واقعا در مورد سیاه و سفید زندگی مهم است؟"

NBA NFL و MLB اعلام کرده اند برای همه ما که این گروه سزاوار است که ما بدون قید و شرط احترام و حمایت است. مصرف زانو است که در حال حاضر بصری را نام رفراندوم در مورد اینکه آیا یک نژادپرست حسن کمیسیون که نمی تواند پیش بینی بزرگ می تواند از قدم اهسته سیاسی غاز-پله از آنها دعوت شده است.

برای کسانی که کمی به انجام مشق شب خود را برای پیدا کردن که پل است که در تضاد با دموکراسی می تواند آنها را در معرض خطر خطرات امتناع از زانو زدن به BLM منابع روایی آمده است ؟ پس از همه, BLM الهام گرفته از نابودی هر چیز و همه چیز, از جمله تندیس تجلیل شجاعت از قبل از جنگ داخلی اطناب. این بدان معناست که بیشتر به BLM از هر آخرین تعداد کشته-در-این-خیابان سیاه و سفید زندگی می کند.

اما سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, مانند, بیایید, درمان سرطان, یک حلقه زیبا به آن. همیشه دیدن یک پل شهری اعتراض سیاه پوستان روزانه قتل سیاه پوستان? در اینجا همان. اما پل بیش از حد شلوغ است دفاع بی رویه شورش, غارت, خرابکاری و تخریب کلیساها و موزه ها شهرداری ساختمان پارک حمل و نقل عمومی و تخریب کسب و کار — برخی از سیاه و سفید متعلق به

نگاهی به طرف ما ورزش را انتخاب کرده اند. هفته گذشته Gerrit کول گفت: او هیچ مشکلی با پوشیدن یک پل پچ خود یانکی ها یکنواخت به دلیل "آن را آزادی بیان. این لایحه از حقوق. آن چه در این کشور تاسیس شده است در, قادر به خود را آزادانه بیان."

MLB
فرشتگان' برایان گودوین افزایش مشت خود را در حالی که زانو را با Andrelton سیمونز.AP

سرد است. اما خواهد که شامل آزادی برای از بین بردن آشکارا زیادی Nike swoosh در مقابل خود لباس است ؟ نایک است که از نظر مالی به توتالیتر بردگی کمونیست قرمز چین است. قرمز چین-همکاری نایک میلیون ها تماس با بسیاری از عکس در ایالات متحده ،

چه طرفدار دموکراسی و آزادی حرکت در هنگ کنگ از جان گذشته به صورت رایگان از قرمز چین ؟ شاید آنها می تواند همه را به زانو.

و در حال حاضر یانکی ها معامله کرده اند ایروینگ برلین و کیت اسمیت برای نایک خمیر.

ورزش ما از جمله فعالان حقوق LeBron James و khezri انتخاب کرده اند نایک پول بیش از دموکراسی است. و در حال حاضر سیاه و سفید زندگی می کند ماده یک جنبش است که هرگز در مورد مراقبت سیاه و سفید زندگی می کند مگر اینکه مرگ آنها می توان استفاده قرار گیرد برای هرج و مرج است gamed MLB های NBA و NFL.

پنج شنبه, قبل از Yanks-پریمیر لیگ در انگلستان آغاز شد, بازیگر مورگان فریمن شنیده شد سیستم PA: "امروز که هر روز ما با هم می آیند به عنوان برابر است."

که عجیب و غریب است. وقتی NBA پادشاهان' صدای تلویزیون 32 سال اعطای Napear توییتی همان — "تمام زندگی ماده — هر یک از آنها!" — او مجبور به استعفا شد و به عنوان یک نژادپرست و همچنین اخراج از برنامه های رادیو.

اما به نام پیشرفت و برابری ما حفظ سرعت رو به عقب ما چشم بسته تسلیم شدن و به کسانی که در حفظ و تخمگذار ما پایین تر است.

MLB, درب بازکن, نشان می دهد آشنا بد روند

دیگر از آن خانم لینکلن. ... پنجشنبه MLB, درب بازکن, در دی سی در ESPN آغاز شد و با آدرس عمومی مرد معرفی اتباع به عنوان اگر ورزشگاه بسته بندی شده بود به آرامی و با هیجان فریاد به نام استارت. و یا آیا او فکر می کنم طرفداران در خانه ایستاده بود و تحسین?

Alex Rodriguez
الکس رودریگزAP

بازی بود که در آخرین سال به آن احساس: در 5 1/₃ نوبت پنج اجرا می شود سه بر دو در خانه اجرا می شود و 16 strikeouts. و Gary Sanchez هنوز در تلاش برای ضربه زدن homers در هر نوسان whiffing هر سه در خفاش.

یکی از چیزهایی است که به نظر می رسد خارج از محل بود یانکی تایلر وید bunt تک. او هرگز یکی از کسانی که MLB Network آموزش چگونه بچه ها باید مطرح در بشقاب.

بازی توسط بازیکن مت Vasgersian تا به حال یک شب خوب چرا که او سعی کنید به یک نرم و صاف کردن مرد عاقل. او اشاره کرد که تایلر bunt اجازه Yanks "ابتدا به یک اجرا" -- این بهترین راه برای توصیف آن است. و دو در غرفه — Vasgersian و الکس رودریگز, sans جسیکا مندوزا توضیح بیس بال برای ما ساخته شده برای برخی از اتاق تنفس.

در طول بازی ESPN رفته گزارش شده است که MLS ونکوور تیم برنده 2-0 با وجود 4 درصد شانس یا چیزی دیگر.

خرید جدید حذفی نقاط

اگر شما فکر نمی کنم MLB فقط اختراع گسترش برگشتی برای این فصل است چیزی برای انجام با هر چیزی به جز تلویزیون پول — به خصوص ESPN — ببینید من بعد از کلاس.


تورنتو بلو جیز را تبدیل به امریکا تیم.


هر چند او هنوز هم در دسترس خواهد بود برای خود تاج مایک Francesa آخرین "توقف پرس!" وداع شنبه به طور طبیعی شامل یادآوری است که او را غنی با خانه دوم در فلوریدا و با تجربه racehorses. او همچنین ممکن است خود را به عنوان اد نورتون گفت: "رشته پلو اسبان."


خواننده الکس برتون: "مایک تایسون, 54, مبارزه روی جونز جونیور, 51 در شأن و سلامت ورزشی پارک در کالیفرنیا است. من حدس می زنم شرم آور نقدی-شتاب ورزشی پارک رزرو شده بود."


شاید متس خواهد فروش بیشتر برش مقوا طرفداران اگر آنها ارائه یک جایزه نقدی به سر بریده توسط ناپاک توپ.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب