Coronavirus به روز رسانی: ایالات متحده مورد شمارش صعود بالاتر از 2.2 میلیون به عنوان تولسا آماده برای مغلوب ساختن پیشی جستن داخل سالن تجمع

تعداد موارد تایید شده از coronavirus بیماری COVID-19 در ایالات متحده همچنان به صعود بالاتر از 2.2 میلیون نفر د

توسط NEWSAMINS در 31 خرداد 1399

تعداد موارد تایید شده از coronavirus بیماری COVID-19 در ایالات متحده همچنان به صعود بالاتر از 2.2 میلیون نفر در روز شنبه به عنوان Tulsa, Okla., بشود برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی کمپین تجمع است.

تعداد موارد جدید در آمریکا افزایش یافت و بالاتر از 30000 در روز جمعه برای اولین بار از ماه مه 1 و سازمان بهداشت جهانی گفت: این بیماری همه گیر است و در واقع شتاب.

که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesu به خبرنگاران گفت: در یک جلسه مطبوعاتی که آژانس تا به حال دریافت گزارش از 150.000 نفر در سراسر جهان در روز پنج شنبه گفت که حدود نیمی از این موارد جدید از آمریکا آمد.

"در این دنیای جدید و خطرناک فاز" Tedros گفت. "ما از همه کشورها و همه مردم به ورزش شدید هوشیاری."

در تولسا تعدادی از موارد نیز به آمار بالا در روز جمعه.

گروهی از صاحبان کسب و کار محلی و ساکنان نگران در چشم انداز تازه شیوع عفونت در 19,000-صندلی سالن اگر شرکت کنندگان نیست و رعایت دستورالعمل های ایمنی تعیین شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری بود, شکایت مالک از محل برای جلوگیری از آن اما یک Tulsa County قاضی را تکذیب کرد درخواست خود را برای دستور. این گروه به دادگاه تجدید نظر تصمیم با اوکلاهما دیوان عالی کشور که حکم داد که این رویداد می توانید پیش بروید و رد یک درخواست که شرکت کنندگان بود دستور به پوشیدن ماسک صورت باقی می ماند و حداقل 6 فوت دور از هر کس دیگری به بی بی سی گزارش داد.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر شد دستورالعمل برای بازگشایی با خیال راحت از جمعه گذشته و شناسایی بالاترین خطر از گسترش این ویروس که ناشی از: "بزرگ در شخص گردهمایی که در آن دشوار است برای افراد باقی می ماند فاصله حداقل 6 فوت از هم جدا و شرکت کنندگان در سفر خارج از منطقه محلی است."

از CDC:ملاحظات برای زندگی روزانه و ملاحظات برای رویدادها و گردهمایی های

مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات تمایل به شامل شرکت کنندگان صف کشیده بودند برای ساعت قبل از رفتن را از طریق امنیتی و به عرصه های که در آن آنها و تشویق و فریاد و شعار همه عوامل خطر برای گسترش قطرات که حاوی ویروس است. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اذعان کرده است که خطر ابتلا به اصرار دارد که کسانی که شرکت ثبت قانونی چشم پوشی absolving تهمت و کارکنان خود را از هر گونه سرزنش, اگر افراد بیمار یا مجروح شدند.

بخوانید: آنچه که ما نمی دانیم و نمی دانم — در مورد کوروناویروس در روز 100 از این بیماری همه گیر

Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی تصریح کرد در مصاحبه با واشنگتن پست و پیام خود را که آمریکایی ها باید همچنان به رعایت اجتماعی فاصله اغلب آنها بود دست و پوشش چهره خود را در.

"هنگامی که شما یک جماعت از مردم شما را افزایش می دهد خطر است. مهم نیست که چرا آنها در حال تجمع و یا جایی که آنها در حال تجمع. هنگامی که شما یک جماعت از مردم در یک محیط که در آن وجود دارد را فعال ویروس در گردش در جامعه, شما در معرض خطر هستند. شما نیاز به پوشیدن یک ماسک."

برای اطلاعات بیشتر در تولسا بخوانید:مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع کنندگان اخراج گرما و coronavirus نگرانی های آنها به عنوان خط خارج تولسا آرنا

ماسک صورت گرفتار شده اند تا در یک فرهنگ زد و خورد است که دیده می شود بسیاری از مقاومت در برابر پوشیدن آنها از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که استدلال این هفته که برخی از آمریکایی ها با پوشیدن آنها برای جلوگیری از گسترش ویروس کشنده اما برای ابراز نارضایتی خود را با او. کاخ سفید شده است برای عدم انتقاد به فشار پیام که ماسک ها ابزار مهمی در مهار گسترش COVID-19 اگر چه مقامات محلی باید پا به خلاء.

جزئیات:با وجود در مورد داده های کاخ سفید همچنان به بازی کردن coronavirus نگرانی

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom آنها ساخته شده است اجباری برای کالیفرنیا هنگامی که آنها در روز پنج شنبه.

Fauci گفت: ویروس "یکی از مهمترین و شدت انتقال ویروس است که ما می دانم" و از مردم آمریکا خواست با هم بکشید و کار به شیوع بیماری تحت کنترل است. "این سختی برای همه است. اما به یاد داشته باشید ما در این همه با هم. ما نه فقط جدا کردن اجزاء منحصر به فرد. ما در آن با هم."

از دست ندهید:100 روز از COVID-19 pandemic: 5 اشتباهات بحرانی که ایجاد بزرگترین بحران بهداشت عمومی در نسل

آخرین برگه

در حال حاضر وجود دارد 8.7 میلیون تایید موارد COVID-19 در سراسر جهان و حداقل 460,783 مردم فوت کرده اند با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 4.3 میلیون نفر بهبود یافته اند.

ایالات متحده دارای بالاترین مورد تلفات در جهان در 2.2 میلیون دلار و بالاترین مرگ و میر در 119,158 با 20 متحده هنوز هم از دیدن روزانه را افزایش می دهد در عفونت از جمله کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس و اوکلاهما.

برزیل را مورد شمارش گل رز بالاتر از 1 میلیون یک شبه با 48,954 مرگ و میر, داده, نشان می دهد, دوم بیشترین مرگ و میر در جهان است.

روسیه 576,162 موارد و 7,992 مرگ و میر. هند 395,048 موارد و 12,948 مرگ و میر.

انگلستان دارای 304,580 موارد و 42,674 مرگ و میر بالاترین مرگ و میر در اروپا و سوم بالاترین در جهان است.

اسپانیا 245,575 موارد و 28,315 مرگ و میر در حالی که ایتالیا یکی دیگر از اوایل نقطه داغ در اروپا است 238,011 موارد و 34,561 مرگ و میر.

پرو نقل مکان کرد گذشته ایتالیا با شماره پرونده با 244,388 موارد و 7,461 مرگ و میر.

شیلی, ایران, فرانسه, آلمان, ترکیه, پاکستان, مکزیک, عربستان سعودی, بنگلادش, کانادا, آفریقای جنوبی و قطر هستند و همه جلوتر از چین که در آن بیماری شد و برای اولین بار منتشر شده در اواخر سال گذشته.

چین 84,525 موارد و 4,638 مرگ و میر. چین تعطیل کرده است بخش هایی از پکن پس از یک تازه خوشه ای از موارد.

پکن Coronavirus موارد از بین بردن آن به حالت عادی بازگشت
آیا شرکت گفت ؟

IPO بازار ادامه داد: به حرارت با سوپر مارکت اپراتور Albertsons Cos. ACI, +3.69% تنظیم شرایط برای آن برنامه ریزی شده معامله در روز پنج شنبه. این شرکت در حال برنامه ریزی برای فروش 65.8 میلیون سهم در قیمت 18 دلار به $20 به اشتراک بگذارید و افزایش 1.3 میلیارد دلار در بالای محدوده.

Albertsons سودآور است درآمد $466 میلیون دلار در سال 2019 در فروش $62.5 میلیارد دلار است. این گزارش تقاضا برای تحویل و وانت در فروشگاه خود را در طول بیماری همه گیر. این شرکت واصل شده به لیست سهام آن در بازار بورس نیویورک تحت نماد "ACI."

چینی انکولوژی بیوتکنولوژی Genetron Holdings Ltd. قیمت IPO خود را در 16 دلار در هر آمریکایی امین سهم بالاتر از آن $11.50-به-$13.50 محدوده قیمت. شرکت upsized معامله اوایل روز شنبه نشان می دهد تقاضا برای آن مقاله است. سهام تجارت در Nasdaq در نماد های اخیر "GTH," افزایش 10% در پست خود-IPO اولین.

" "ما نمی خواهیم کشیده می شود به یک بحث سیاسی. ما فکر کردم ممکن است معکوس اگر ما مجبور به پوشیدن ماسک بر روی آن دسته از افرادی که به شدت اعتقاد دارند که لازم نیست.' "

— آدم Arom مدیر عامل سینما زنجیره ای AMC

در جای دیگر شرکت ها ادامه برای به روز رسانی سرمایه گذاران در بازگشایی مجدد برنامه ها و پست های خود را آخرین درآمد.

در اینجا آخرین چیزهایی شرکت کرده اند گفت: در مورد COVID-19:

• AMC Theatres, بزرگترین سینمای زنجیره ای در آمریکا که متعلق به AMC سرگرمی Holdings, Inc. AMC -1.95%, نیاز به همه مهمانان به پوشیدن ماسک صورت هنگامی که آن را بازگشایی آن سینما در سراسر ایالات متحده در ژوئیه 15. این لیوود کانزاس-شرکت بر اساس تصمیم پس از گوش دادن به مشتریان خود و به علمی مشاوران که توصیه ماسک صورت برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس COVID-19. اعلام می آید پس از AMC اجرایی آدم آرن گفت: تنوع در روز پنج شنبه که این شرکت نمی خواهد نیروی مشتریان به پوشیدن ماسک صورت به عنوان او نمی خواهید برای تبدیل شدن به بخشی از آنچه که در حال حاضر یک, سیاسی, سیب زمینی داغ. نظرات خود را "وادار شدید و فوری اعتراض از مشتریان و روشن است از این پاسخ است که ما نمی تواند به اندازه کافی در استفاده از ماسک های" اجرایی گفت: در روز جمعه. "در AMC Theatres, ما فکر می کنم آن را کاملا حیاتی است که ما گوش دادن به مهمانان ما. بر این اساس و با پشتیبانی کامل از ما علمی مشاوران ما در حال معکوس و البته در حال تغییر ما مهمان ماسک سیاست." AMC ادامه خواهد داد برای نظارت بر جامعه علمی تفکر در اثر ماسک و نگاه متفاوت مورد اعداد در سراسر کشور آن را به عنوان حرکت رو به جلو است. آن را به صورت ماسک در دسترس برای یک قیمت اسمی $1.00 در هر.

• Apple Inc. AAPL -0.57% گزارش شد به برنامه ریزی مجدد تعطیلی برخی از نقاط با توجه به تجدید حیات در COVID-19 موارد است. این شرکت دوباره بسته شدن فروشگاه های خاص در فلوریدا و آریزونا یک CNBC گزارش گفت:. یک صدای جیر جیر از بلومبرگ گفت که این شرکت همچنین می تواند دوباره بسته شدن برخی از فروشگاه ها در کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی است. این شرکت در میان اولین به طور موقت در مکان های نزدیک در خارج از چین در اوایل این سال و آن را به حال شده است به تدریج بازگشایی فروشگاه. اپل نمی بلافاصله در پاسخ به یک MarketWatch درخواست برای اظهار نظر در مورد برنامه های خود را. این شرکت با توجه به آدرس توسعه دهندگان آغاز و تا روز دوشنبه در آن سالانه WWDC توسعه دهنده رویداد, که برگزار خواهد شد تقریبا.

• استفاده از خودرو در خرده فروش CarMax, Inc. KMX, -6.16% ارسال شده بهتر از حد انتظار فروش آن در سه ماهه اول با وجود فشار از این بیماری همه گیر. "بیش از 80% از روز در سه ماهه منفی نهفته ترکیبی از فروشگاه تعطیلی و محدود عملیات" این شرکت اعلام کرد. باز کردن فروشگاه ها بیشتر تحت تاثیر اشغال محدودیت. همان فروشگاه استفاده می شود-فروش واحد کاهش یافته و 42 درصد. فروش را برداشت تا پس از هدف قرار دادن یک تغار در اوایل ماه آوریل و در همان فروشگاه استفاده می شود-واحد فروش برای دو هفته از طریق ژوئن 14 بودند در حدود 10 درصد از فروش سال گذشته. این شرکت تا به حال $658 میلیون نقد و $1.08 میلیارد دلار در ظرفیت استفاده نشده در آن گردان تسهیلات اعتباری به عنوان مه 31

• ورشکسته Hertz Global Holdings Inc.'s HTZ -3.88% هیئت کمیته مالی تعیین می شود آن را "در بهترین منافع" شرکت برای پایان دادن به برنامه ریزی برای فروش به تازگی صادر شده و سهام. هرتز ظ روز شنبه به فروش تا 500 میلیون دلار در سهام که به طور بالقوه تبدیل به بی ارزش در طول این شرکت بازسازی. هرتز برای ورشکستگی زمینه on May 22. در اوایل روز شنبه, وال استریت ژورنال گزارش داد که هرتز بود و در مذاکرات با وام دهندگان برای دریافت وام به صندوق ورشکستگی آن سازماندهی مجدد.

• جونز لانگ LaSalle, Inc. حجم کلی بازار -0.93% اتحاد دوباره pened بیش از 75 دفاتر در ایالات متحده و یا کمی بیش از نیمی از نمونه کارها خود را از جمله مقر آن در شیکاگو است. این املاک و مستغلات مدیریت شرکت است که در مسیر بازگشایی نزدیک به 100 دفاتر در پایان ماه ژوئیه. در سطح بین المللی JLL باز 84 دفاتر در منطقه آسیا و اقیانوس آرام و 78 دفاتر در اروپا و خاورمیانه و آفریقا و منطقه است.

• مک دونالد Corp. MCD, -1.54% برنامه ای برای استخدام 260,000 کارگران در آمریکا در تابستان امسال به عنوان متحده و اتاق ناهار خوری, اتاق بازگشایی میان همه گیر. مک دونالد قرار داده است بیش از 50 احتیاطی در محل از جمله درجه حرارت چک برای کارگران و اجتماعی-دورى آگاهی علامت در رستوران. بازگشت مشتریان نیز ممکن است متوجه است که برخی از آیتم های منو گم شده است. سالاد و شیرینی ماست parfaits در میان 100 آیتم هایی که حذف شده اند را برای آینده قابل پیش بینی با توجه به وال استریت ژورنال. شیکاگو-شرکت بر اساس منوی تغییرات در حال تلاش برای ساده کردن تلاش ها در طول COVID-19 شیوع.

• پن ملی Gaming Inc. پن +1.29% گفت: 30 از آن 41 بازی و مسابقه خواص را از سر گرفته و عملیات پس از بستن در طول بیماری همه گیر. که نشان دهنده 70 درصد از پن منطقه ای بازی نمونه کارها در 13 از 19 متحده که در آن عمل می کند. آخرین reopenings هستند در این شرکت در چهار اوهایو خواص در پنسیلوانیا در هالیوود کازینو در پن دوره مسابقه ملی. این شرکت به اجرا اجتماعی فاصله و پروتکل های ایمنی در آن بازگشایی خواص در خط با توصیه های کارشناسان بهداشت و درمان.

• Smith & Wesson Brands, Inc. SWBI, -5.44% صدر وال استریت حتی به عنوان COVID-19 آسیب دیده از فروش تجهیزات در فضای باز. این شرکت قصد دارد برای تکمیل آن spinoff آمریکا, هوای آزاد, برندهای شرکت در ماه اوت است. این شرکت با تغییر نام آن به Smith & Wesson در طول سه ماهه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب