SpaceX با موفقیت راه اندازی آمریکا فضانوردان به فضا

یک کشتی موشک ساخته شده توسط ایلان SpaceX شرکت thundered دور از زمین با دو آمریکایی در شنبه طلوع یک عصر جدید تج

توسط NEWSAMINS در 11 خرداد 1399

یک کشتی موشک ساخته شده توسط ایلان SpaceX شرکت thundered دور از زمین با دو آمریکایی در شنبه طلوع یک عصر جدید تجاری در سفر به فضا و قرار دادن ایالات متحده در کسب و کار راه اندازی فضانوردان به مدار از خاک ایالات متحده آمریکا برای اولین بار در نزدیک به یک دهه.

ناسا داگ هرلی و باب Behnken سوار آسمان روی براق سفید و سیاه گلوله به شکل کپسول اژدها در بالای یک موشک فالکون 9 بلند کردن در 3:22 بعد از ظهر از همان سکوی پرتاب استفاده می شود برای ارسال فضانوردان به ماه و نیم قرن پیش است. دقیقه بعد آنها با خیال راحت خورد به مدار.

"اجازه دهید نور این شمع" هرلی گفت: فقط قبل از احتراق قرض گرفتن کلمات استفاده شده توسط آلن شپرد در امریکا برای اولین بار پروازهای بشر به فضا در سال 1961.

دو مرد در حال برنامه ریزی برای رسیدن به ایستگاه فضایی بین المللی در روز یکشنبه برای اقامت تا چهار ماه پس از آن که آنها را به بازگشت به زمین را به حق چیزهای سبک فرود در دریا.

ماموریت گشوده در میان اندوه از شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 آمریکایی ها و ناآرامی های نژادی در سراسر آمریکا بیش از مرگ جورج فلوید یک دستبند در دستان پلیس مینیاپولیس. مقامات ناسا و دیگران برگزار شد از امید پرواز خواهد بود یک روحیه-تقویت کننده.

"شاید اینجا فرصتی برای امریکا شاید مکث و نگاه کردن و دیدن روشن و درخشان لحظه ای از امید در آنچه که در آینده به نظر می رسد که ایالات متحده امریکا می تواند به انجام کارهای فوق العاده ای حتی در شرایط دشوار" ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: قبل از راه اندازی.

در زمان پرتاب, SpaceX, تاسیس توسط مشک تسلا الکتریک-ماشین رویایی شد اولین شرکت خصوصی برای راه اندازی افراد به مدار یک شاهکار به دست آورد که قبلا توسط تنها سه دولت: آمریکا, روسیه و چین است.

این پرواز نیز به پایان رسید و نه سال راه اندازی خشکسالی برای ناسا, طولانی ترین جمله وقفه در تاریخ آن است. تا کنون پس از آن بازنشسته شاتل فضایی در سال 2011 ناسا با تکیه بر سفینه های فضایی راه اندازی شد از قزاقستان به آمریکا فضانوردان از ایستگاه فضایی.

پرواز آخرین نقطه عطف برای NASA commercial crew program, یک همکاری بین شرکت های خصوصی برگزار شد شرکت شناخته شده به عنوان SpaceX که تاسیس شد توسط تسلا, Inc. TSLA, +3.62% مدیر اجرایی Elon Musk و بوئینگ شرکت. BA -2.65%

اولین تلاش در یکشنبه بود پاک در آخرین لحظه به دلیل آب و هوای بد.

اکتشاف فضا و کسب و کار در مجاورت مانند فضای گردشگری و مسافت های طولانی سفر بر روی زمین هستند و انتظار می رود رشد به بیش از 800 میلیارد صنعت در دهه آینده.

ناسا در ماه آوریل اعلام کرد یکی دیگر از همکاری با شرکت های خصوصی انتخاب SpaceX به عنوان به خوبی به عنوان یک تیم به رهبری توسط آبی منشاء تاسیس Amazon.com Inc.'s AMZN, +1.71% جف بزوس و Dynetics یک شرکت تابعه از Leidos Holdings, Inc. LDOS, +0.89%, به کار بر روی سیستم فرود آن آرتمیس برنامه که با هدف به زمین اولین زن و مرد بعدی بر روی ماه تا سال 2024.

Blue Origin تیم شامل پیمانکاران دفاعی لاکهید مارتین Corp. LMT, -1.91% و نورث روپ گرومن Corp. NOC, -1.78%

تحلیلگران UBS گفت: در تبصره سال گذشته آنها انتظار "فضای اقتصاد" به رشد به حدود 244 میلیارد دلار در سال جاری و $805 میلیارد دلار تا سال 2030.

"گردشگری فضایی به احتمال زیاد به یک واقعیت مشترک در نه چندان دور آینده" گفتند و مسافت های طولانی سفر "حتی بزرگتر فرصت است."

ناسا به پایان رسید آن برنامه شاتل فضایی در سال 2011 هنگامی که آتلانتیس شاتل فضایی مجموعه ای خاموش را برای آخرین ماموریت خود به ایستگاه فضایی بین المللی با داگ هرلی به عنوان یکی از چهار فضانوردان. هرلی و باب Behnken دو فضانورد ناسا رهبری به مدار در روز شنبه.

ناسا به وظیفه بوئینگ و SpaceX "به منظور توسعه و راه اندازی نسل جدید فضاپیما و راه اندازی سیستم های قادر به حمل خدمه به پایین مدار زمین و ایستگاه فضایی بین المللی."

به عنوان شرکت های "تمرکز بر بشر ارائه خدمات حمل و نقل به و از پایین مدار زمین ناسا آزاد است تا به تمرکز بر روی ساخت فضاپیما و موشک برای ماموریت های فضایی" آژانس گفته است.

پس از یک سری از پرواز هر دو آزمون توسط بوئینگ و SpaceX در این سال و در سال 2019 تجاری خدمه برنامه آینده راه اندازی خرما هنوز برنامه ریزی شده با توجه به ناسا.

آسوشیتد پرس کمک به این داستان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب