داکوتای جنوبی و فرماندار خواسته قبایل حذف سفر از پست های بازرسی در هند رزرو

SIOUX FALLS, S. D. – نبرد دم است بین یک جفت از داکوتای جنوبی قبایل هند و فرمانداری بیش از پست های بازرسی در رزرو محدود کردن سفر در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

رژیم صهیونیستی. کریستی Noem نامه های ارسالی جمعه به رهبران شایانی رودخانه سو قبیله و Oglala سو قبیله که خواستار بازرسی شده اند که در آن رزرو همراه دولت و بزرگراه های ایالات متحده فورا حذف خواهند شد.

اگر پست های بازرسی حذف نمی شوند در عرض 48 ساعت آینده فرماندار را به دنبال اقدام قانونی علیه این قبایل دفتر فرماندار گفت: در انتشار اخبار جمعه.

“ما در حال قوی ترین زمانی که ما با هم کار کنند; این شامل ما نبرد در برابر COVID-19” فرماندار گفت: در بیانیه ای ارسال شده به رسانه ها بعد از ظهر جمعه. “من درخواست که قبایل بلافاصله متوقف و یا تداخل با تنظیم ترافیک در بزرگراه های ایالتی و حذف تمام سفر از پست های بازرسی.”

بیشتر: قبایل بومی آمریکا را ضربه سخت شده توسط coronavirus و آنها در حال مبارزه با نوار قرمز برای دریافت کمک

ماه گذشته وزارت داخله اداره امور هند با صدور نامه مورد قبیله ای اقتدار دولت برای بستن یا محدود کردن سفر دولت و بزرگراه های ایالات متحده دعوت قبایل به کسب اجازه از مقامات دولتی قبل از بسته شدن یا محدود کردن سفر است.

قبایل گرفته اند اقدام نگران هستند زیرا این ویروس می تواند پایمال شکننده سیستم مراقبت های بهداشتی است که در خدمت بسیاری از مردم با مشکلات اساسی. آنها هنوز هم اجازه می دهد ضروری کسب و کار به رزرو و گفت: بازرسی راه اندازی شد برای حفظ گردشگران و یا سایر بازدید کنندگان که می تواند حمل coronavirus عفونت.

قبیله ای رئیس هارولد فریزر با صدور بیانیه ای خطاب به Noem و گفت: “شما در ادامه به دخالت در تلاش های ما برای انجام آنچه علم و حقایق دیکته به طور جدی تضعیف توانایی ما برای محافظت از هر کس در رزرو.”

تعقیب آهن چشم سخنگوی Oglala سو رئیس جمهور جولیان خرس دونده گفت که او انتظار می رود قبیله برای دفاع از حقوق خود به عنوان یک کشور مستقل به حفظ کردن تهدیدات به سلامت خود را.

“ما علاقه مند می شود در صحبت کردن چهره به چهره با فرماندار Noem و دادستان کل و هر کس دیگری درگیر است,” او گفت:.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>