‘چیزی است که ما هرگز قبل از دیده می شود’: دانشمندان هنوز در تلاش برای درک گیج کننده غیر قابل پیش بینی coronavirus

میلواکی – جدید کروناویروس گسترش مانند آتش سوزی, کشته و امان — مردم از همه سنین و تمام شرایط بهداشتی گیج پزشکان را به مبارزه طلبیده و هدایت و عقل متعارف و تولید بی سابقه ای مجموعه ای از علائم است.

شده است وجود دارد هرگز یک ویروس مانند آن.

“این به هر عمده فرایند بیولوژیکی در سلول های ما” گفت: Nevan J. Krogan یک زیست شناس مولکولی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو است که مورد مطالعه قرار HIV ابولا Zika, دانگ و ویروس های دیگر بیش از 13 سال گذشته.

“در سطح مولکولی آن چیزی است که ما هرگز قبل از دیده می شود, و سپس نگاهی به آنچه در آن می کند به بدن — لیست طولانی از علائم — ما هرگز دیده می شود که قبل از.”

به عنوان آمریکایی ها بحث بازگشایی کسب و کار, کافه, مدارس و دیگر جنبه های زندگی روزمره مهم است به درک این ویروس ما در مقابل هستند و به همین دلیل آن را کاشته خیلی درد و رنج و سردرگمی است.

در ابتدا این ویروس بود و تصور می شود بیشتر در معرض خطر به افراد مسن و افراد مبتلا به بیماری های مزمن; اولیه آن نقطه حمله ریه ها. سپس 30 – 40-سال-ها با ویروس شروع به در حال مرگ از سکته مغزی است. اخیرا تعداد کمی از کودکان آلوده اند و از یک بیماری مرموز شبیه کاوازاکی بیماری است.

مثل یک جنگ’: Pfizer سر از واکسن مذاکرات پیدا کردن یک درمان برای coronavirus

علائم COVID-19 طیف وسیعی از تب و سرفه و تنگی نفس به از دست دادن بو و طعم و قرمز عصبانی تورم است که به شناخته شده به عنوان “COVID انگشتان پا است.” مطالعات نشان داده اند که آسیب از SARS-CoV-2 ویروس عامل این بیماری COVID-19 نیست محدود به ریه ها; این می تواند شامل قلب و کبد و کلیه و دستگاه گوارش و روده.

به درک یک ویروس’ “انگیزه” — چرا از آن چه آن چه — به خاطر داشته باشید که این انگل است. آن زندگی می کند در داخل آن انسان یا حیوان میزبان در نظر گرفتن آنچه در آن نیاز به هزینه هاست.

به عنوان طولانی به عنوان آن را می یابد میزبان بدون ایمنی و تا زمانی که خود جهش نمی تضعیف توانایی خود را به گسترش و تکثیر این ویروس رشد است.

کلید معیار از یک ویروس چگونه به طور گسترده ای گسترش می یابد و چگونه کشنده این است که به کسانی که آن را آلوده.

در پنج ماه پس از آن برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین SARS-CoV-2 اتحاد آلوده بیش از 4.5 میلیون نفر در سراسر جهان کشته شدن بیش از 300,000.

“چیزی که به من حمله مورد بالینی از جنبه برشی مقدار توانايی انتقال گفت:” مگان فریمن یک virologist و متخصص در بیماریهای عفونی کودکان در UPMC بیمارستان کودکان پیتزبورگ.

“وجود دارد تعداد بسیار کمی از ویروس ها هستند که بیشتر مسری از این یک” توافق علامت Schleiss, یک محقق در موسسه مولکولی ویروس شناسی در دانشگاه مینه سوتا است.

یک COVID-19 بیمار گسترش این بیماری به طور متوسط 5.7 مردم آن را دو بار به عنوان مسری 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی, با توجه به گزارش در مجله Emerging Infectious Diseases.

مرگ بحران در نیوجرسی: چگونه یک mortician مسابقات به نگه دارید تا با COVID-19

میزان عفونت در آمریکا — چه کارشناسان با اشاره به زمانی که آنها در مورد صحبت “مسطح منحنی” — کند شده است. حتی پس از, این کشور هنوز هم به طور متوسط حدود 1000 COVID-19 مرگ و میر در روز تقریبا دو 9/11 حملات در هر هفته.

هزاران نفر از بهترین دانشمندان مشغول به کار با سرعت قابل توجه به دنبال درک جدید کروناویروس. آنها رمزگشایی کد ژنتیکی آن در به سختی یک هفته و تولید کرده اند نمرات از مقالات نشان می دهد ممکن است درمان و واکسن.

“بوم ما تماس COVID-19 خالی بود 16 هفته پیش گفت:” گرگوری لهستان مدیر مایو کلینیک واکسن گروه پژوهشی. “ما در بسیاری از نقاط, اما ما باید خیلی بیشتر به آن بروید.”

“ما درک نمی کنند HIV است که به خوبی در نظر من” Krogan گفت: “و ما در حال مطالعه است که برای چند دهه.”

به دنبال پاشنه آشیل ویروس

دانشمندان می دانند برخی اما نه همه دلایل جدید کروناویروس گسترش می یابد به همین راحتی. فریمن امتیاز به عوامل متعددی از جمله یکی که متمایز SARS-CoV-2 از ویروس آن را از نزدیک شبیه, سندرم حاد تنفسی (سارس).

سارس حملات تنفسی تحتانی سیستم که کار آن است که به جلو در هوا از قسمت فوقانی سیستم تنفسی است.

SARS-CoV-2 اما حملات تنفسی فوقانی در این مسیر است که اجازه می دهد تا هوا را به سفر در داخل و خارج از ریه ها به عنوان تنفس می کنیم. راه هوایی فوقانی است همچنین سیستم درگیر زمانی که ما سرفه.

فوقانی سیستم تنفسی را ارائه می دهد کارآمد تر به معنی گسترش فریمن گفت.

“همین دلیل است که بیشتر انتقال. … زمانی که این ظهور احتمالا وجود دارد برخی از جهش که با اقتباس از آن به استفاده از راه هوایی فوقانی و هوایی فوقانی ساخته شده است آن را بسیار موفق است.”

دوم تفاوت بین و سارس sars-CoV-2 شامل پیوند است که اجازه می دهد تا ویروسی سلول های متصل به سلول های انسانی و آلوده کردن آنها. با هر دو ویروس ها این پیوند شکل بین سنبله پروتئین بر روی ویروس و یک منطقه در خارج از سلول انسان به نام ACE-2 گیرنده.

هر دو ویروس ها با استفاده از این پیوند برای ورود به سلول است اما پیوند بسیار قوی تر با جدید کروناویروس از آن بود که با سارس. است که چرا بسیاری از درمان های بالقوه تا کنون طراحی شده برای تضعیف کند که اوراق قرضه.

“شما همیشه می خواهید به هدف قرار دادن پاشنه آشیل این ویروس چیزی ویروس نیست باید لوکس تغییر بیش از حد توضیح داد:” ماریا النا Bottazzi یک استاد طب اطفال در کالج پزشکی بیلور و شرکت توسعه دهنده بالقوه سارس واکسن که در حال رفتن به آزمایش می شود در SARS-CoV-2.

اگر چه عامه رهبران در مقایسه با کروناویروس جدید به آنفلوآنزای فصلی در اوایل coronaviruses دارای یک ویژگی خاص است که آنها را جدا از ویروس های دیگر مانند آنفولانزا. آنها خود را غلط گیری سیستم است که کمک می کند تا حد اشتباه در کد ژنتیکی خود را شناخته شده به عنوان جهش.

“ویروس آنفولانزای را شش و نیم برابر بیشتر اشتباهات از coronaviruses انجام” فریمن گفت.

حتی به عنوان گسترش ویروس کاهش می یابد و در ایالات متحده برخی از محققان ترس چه اتفاقی خواهد افتاد اگر عمده شیوع آمار فقیرتر پرجمعیت شهرهای آفریقا.

“نگاهی به مشکلات ما تا به حال” لهستان هشدار داد. “در حال حاضر تقویت است که از طریق مناطق که جنگ های داخلی که باید با فساد است که باید منابع کمیاب است. که یک فاجعه انسانی در ساخت.”

قابل توجه ویرانگر

ویروس’ مهارت در گسترش شمار یکی از چالش; چه آن در داخل بدن انسان به شمار دیگر.

بسیاری از آنچه دانشمندان آموخته اند که تا کنون در مورد این کروناویروس جدید نشان می دهد که قابل توجه است ویرانگر در هر دو سطح خرد و کلان ، decimating سلول های انفرادی و کل اندام.

در سطح مولکولی ویروس مختل برخی از مهمترین کارکردهای اساسی زندگی: تقسیم سلولی; سیستم استفاده از سلول های به صحبت با یکدیگر و توانایی خود را برای ساختن پروتئین است.

پروتئین های بدن ما را در کمک به ما انجام تقریبا هر عمل انسان از خوردن و راه رفتن برای تنفس و تفکر است.

هنگامی که فرد ماده جدید coronavirus آن را وارد ریه ها و به طور مستقیم می تواند در هوا کیسه های میکروسکوپی اسب های کاری که در هوایی که تنفس می کنیم. در موارد جدی هوا کیسه های پر از مایع ترک کمتر و کمتر جایی برای اکسیژن است. این یک ویژگی از آنچه شناخته شده به عنوان COVID-19 ذات الریه.

ذات الریه می تواند منجر به سندرم زجر تنفسی حاد شدید تنفسی بیماری است که محروم کردن اعضای حیاتی بدن از اکسیژن است.

سالم سطح اکسیژن خون است که معمولا بین 95 ٪ و 100 ٪ است. زیر 90% کم است. برخی از COVID-19 بيمار شده اند یافت می شود که سطح اکسیژن خون در زیر 65%.

به عنوان هوا کیسه های آلوده و آسیب دیده این محرک سیستم ایمنی بدن است که می تواند منجر به یک بیماری خطرناک به نام سايتوکين طوفان. در یک سايتوکين طوفان, سیستم ایمنی بدن می رود به اوردرایو و باد تا کشتن هر دو سالم و بیمار سلول.

یکی از ظریف ترین و کشنده شاخه های پایین اکسیژن خون یک بیماری به نام سکوت هیپوکسی.

به عنوان شرح داده شده توسط پزشک اورژانس ریچارد Levitan در تفسیر در نیویورک تایمز, خاموش, هیپوکسی اجازه می دهد تا بیماران برای توسعه پایین سطح اکسیژن خون بدون تحقق این مشکل تا زمانی که نرخهای پایین به قلمرو خطرناک است. آنها تنفس سریع تر برای جبران کمبود اکسیژن اما بی اطلاع هستند و آنها تنفس سریع تر است.

Levitan پیشنهاد کرد که مردم می توانید دور زدن طولانی منتظر coronavirus آزمون با استفاده از یک دستگاه ساده به نام oximeter پالس به عنوان یک سیستم هشدار دهنده برای تشخیص COVID-19 ذات الریه. این دستگاه است که متناسب با بیش از انگشت خود را اندازه گیری سطح اکسیژن خون و می تواند خریداری شده در داروخانه ها بدون نسخه برای حدود $30.

متاسفانه SARS-CoV-2 نه محدود کردن آن آسیب به ریه ها.

این ویروس همچنین باعث لخته شدن خون که منجر به مردم در 30s و 40s خود را در حال مرگ از سکته مغزی است.

و پس از آن وجود دارد موارد اخیر در نیویورک و پاریس از کودکان با COVID-19 که دچار علائم نزدیک شبیه کاوازاکی بیماری است. این بیماری با خارش و تب شعله های خونی و در نهایت می تواند آسیب عروق کرونر است که رساندن خون به قلب است.

“آنچه در آن است در مورد COVID-19 که آن را به تولید کاوازاکی بیماری است ؟” گفت: Schleiss در دانشگاه مینه سوتا که برآورد او دیده است بیش از 1000 کاوازاکی موارد در حرفه پزشکی.

“من فکر نمی کنم SARS-CoV-2 علت بيماری کاوازاکی اما از آن است که علت چیزی بسیار شبیه است.”

هر چند هفته SARS-CoV-2 به نظر می رسد به فاش جدید و نگران کننده عجایب.

یک مطالعه اخیر از چین منتشر شده در مجله JAMA Network, باز, گزارش, پیدا کردن جدید کروناویروس در مایع منی از شش 38 آلوده مردان, افزایش نگرانی که ممکن است برای انتقال این ویروس از طریق تماس جنسی است.

این ویروس نیز یافت شده در نمونه مدفوع و عدم درمان فاضلاب. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش کرده است که استاندارد روش در تصفيه فاضلاب گیاهان باید به اندازه کافی موثر برای محافظت از کارگران است.

از جمله اکتشافات, اما, بالا بردن سوالات اساسی که ما سعی به بازگشت به قدیمی ما زندگی می کند. ما هنوز تعیین می شود تمام راه های این ویروس می تواند از فردی به فرد دیگر ؟ وجود فعالیت هایی که ممکن است تهدیدی برای ما پیش بینی نیست?

در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو Krogan گفت: این مهم خواهد بود برای بررسی ژنتیکی اسکریپت از هر دو کسانی که دچار موارد شدید COVID-19 و کسانی که خفیف و یا هیچ بیماری در همه.

“وجود دارد 30 ساله و برخی از آنها بدون علامت و دیگران در ماسک. چه جهنم است که همه چیز در مورد؟”

دنبال مارک جانسون در توییتر: @majohnso

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>