علامت Hulbert: بازنشسته و می خواهید به سعی کنید روز معاملاتی ؟ خواندن این اولین

باید بازنشستگان سعی کنید دست خود را در روز معاملاتی ؟ این سوال می شده اند غیر قابل تصور تا چند ماه پیش. معامل

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

باید بازنشستگان سعی کنید دست خود را در روز معاملاتی ؟

این سوال می شده اند غیر قابل تصور تا چند ماه پیش. معاملات روز مخاطره آمیز است و آخرین چیزی که شما باید تحمیل در بازنشستگی خود را در اوراق بهادار. با این وجود شکی نیست چرا که بسیاری از شما باید مقدار زیادی از زمان در دست های خود را در طول این همه گیر روز معاملات قارچ در محبوبیت است.

ترس از از دست رفته شده است به شدت توسط یک بثورات اخیر اخبار ساخت تجارت روز به نظر می رسد آسان است. یکی از شدید تر شد این ادعا توسط یک معامله گر در روز است که او را یک سرمایه گذار بهتر از وارن بافت و تجارت روز است "ساده ترین بازی" وجود دارد.

من یک کلمه از مشاوره اگر شما وسوسه چنین می بالد: نمی. یا حداقل خواندن این ستون اول است.

این را می گویم نه به این دلیل که معامله گران روز هرگز پول. بسیاری از آنها را—حداقل به طور موقت. اما قریب به اتفاق الگوی است برای آنها در نهایت از دست دادن بسیاری از بردن آنها.

این دومی نقطه است که اغلب از دست رفته است. معمول پاسخ از روز معاملاتی این بورس است که به اشاره است که معامله گران روز به طور متوسط ضرب و شتم نیست بازار است. اما این صحبت نمی کند به اینکه هر فرد در روز معامله گران در حال ضرب و شتم در بازار به طور مداوم. اگر آنها می توانند سپس شما نمی تواند مراقبت کمتر که آیا میانگین روز معامله گر بازار laggard.

این است که چرا اخیر ضد daytrading انتقادات تند را تا حد زیادی کاهش یافته است در گوش کر. یکی از این شد از برتون Malkiel این دانشگاه پرینستون اقتصاددان و نویسنده کتاب کلاسیک "تصادفی پیاده روی پایین دیوار و خیابان است." به تازگی در برابر استدلال معاملات روز وی با ذکر دو مطالعه: یکی از آن یافت می شود که معامله گران روز در چارلز شواب SCHW, -0.32% به طور متوسط عقب مانده بازار بیش از یک دوره شش ساله دیگر که در بر داشت که تنها 3% از معامله گران روز تبدیل سود.

کسانی که در واقع کامپیوتری آمار اما توجه کنید که آنها را قادر می سازد مؤمنان واقعی به ادامه دهند به این امید که آنها می تواند بخشی از نخبگان زیر مجموعه است که به طور مداوم پول.

یک مطالعه اخیر از بین می برد که حتی امید.

مطالعه "به دنبال و یا به دنبال یک تجزیه و تحلیل تجربی از بازگشت از بازیگران در شبکه های اجتماعی از سیستم عامل های تجاری" انجام شد شش محققان دانشگاه رگنسبورگ آلمان. این مطالعه متمرکز در روز معامله گران در دو تجارت اجتماعی سیستم عامل است که اجازه می دهد تا کاربران را به تقلید اوراق بهادار از کاربران دیگر بر روی آن سیستم عامل (Ayondo و Wikifolio). چرا که این سیستم عامل انتشار هر کاربر عملکرد محققان قادر به شبیه سازی بازده یک معامله گر در روز است که به دنبال دیگران با بهترین سوابق.

خلاصه ای از آنچه آنها دریافتند: افتضاح.

در نظر گرفتن یک استراتژی است که هر ماه به دنبال پنج اوراق بهادار با بهترین عمر می گرداند تا به آن نقطه خاص که تجارت اجتماعی پلت فرم. در مورد یکی از سیستم عامل های تجزیه و تحلیل این follow-the-برنده استراتژی تولید 79% از دست دادن, به گفته محققان; در مورد پلت فرم های دیگر از دست دادن بود 92 درصد. (این بازده رسم در همراه نمودار به عنوان "بازگشت-chaser" استراتژی.)

محققان بعدی نگاه تدریج پیچیده تر استراتژی برای تقلید روز دیگر معامله گران است. این شامل تمرکز بر معامله گران روز با بالاترین خطر-تنظیم و اجرای برنامه (در نمودار به عنوان "نسبت شارپ اره") و یا از بین بردن از در نظر گرفتن هر روز معامله گر که شاغل حاشیه. پس از هزینه های معامله هیچ یک از این پیچیده تر استراتژی های خود را ضرب و شتم معیار.

این سخت است برای قرار دادن رژ لب بر روی این خوک. توجه کنید که این افتضاح بازده را منعکس نمی کند متوسط اما نتیجه پس از معامله گران با بهترین عمر می گرداند.

این نتایج تعجب آور نیست حداقل به من داده شده و من از چهار دهه از ردیابی سرمایه گذاری خبرنامه عملکرد ، در نظر گرفتن یک استراتژی است که هر سال تقویم سرمایه گذاری در بالا انجام سرمایه گذاری در خبرنامه مدل نمونه کارها از سال قبل است. به عنوان شما می توانید از نمودار به همراه این استراتژی نیز از دست داده و بیش از 90% است.

بازی پول

حتی اگر قبلا در این ستون من گفت: هرگز درگیر در معاملات روز من در حال حاضر رفتن به راه رفتن این عقب کمی. وجود دارد هیچ کار اشتباهی با معاملات روز per se, تا زمانی که شما آن را با مقدار کمی از پول است که در خارج و جدا از بازنشستگی خود را نمونه کارها. یک قیاس است که صرفنظر از مبلغ مشخصی از پول بازی در هنگام بازدید از یک کازینو همراه با تعهد به ترک زمانی که که مجموع اجرا شده است.

من در ذهن وکیل عاقلانه از چند دهه پیش از اواخر هری براون سردبیر خبرنامه به نام هری براون گزارش های ویژه. بسیاری از شما ممکن است بدانید که از براون به عنوان حزب آزادیخواه را نامزد ریاست جمهوری در سال 1996 و 2000 انتخابات است. براون توصیه می شود که ما تقسیم ما investible دارایی به اوراق بهادار: اول حاوی بخش عمده ای از دارایی های ما خواهد بود یک به اصطلاح "دائمی" نمونه کارها است که خواهد شد برای مدت طولانی و به ندرت تغییر می کند. دوم حاوی پول بازی ما خواهد بود "نظری" نمونه کارها.

در این دومی نمونه کارها که می تواند در بعد تجارت با رها.

دلیل براون مشاوره عاقلانه است که آن را به رسمیت می شناسد ما همه بیش از حد-انسان میل به قمار و بازی شانس. به جای گفتن ما هرگز به سعی کنید دست ما در معاملات روز که به خوبی می تواند افتخار بیشتر در نقض از رعایت ایجاد یک نظری سبد پول بازی ایجاد مرزهای اطراف ما روز فعالیت های تجاری به طوری که آنها نمی تواند خرابکاری بازنشستگی ما امنیت مالی.

دیگر از ویژگی های جذاب از براون مشاوره است که شما باید آماده برای آزمون این که آیا شما روز معاملاتی می افزاید: ارزش. در طول زمان مقایسه عملکرد خود را به بازار مسکن نمونه کارها که دائم خود را نمونه کارها. در حالی که وجود خواهد داشت زمان هنگامی که سابق نمونه کارها را با ضربه برنده تمام پولها شانس قریب به اتفاق قربانیان است که آن را به تاخیر بیش از مدت طولانی.

اما من مهمان—سعی کنید تا ثابت کند من اشتباه است.

علامت Hulbert یک عامل به طور منظم برای MarketWatch. او Hulbert رتبه بندی آهنگ های سرمایه گذاری خبرنامه که پرداخت هزینه مسطح برای حسابرسی شود. Hulbert را می توان در رسید mark@hulbertratings.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب