برخی از جمهوری خواهان تقسیم با مغلوب ساختن پیشی جستن, پشتیبانی, از بین بردن مؤتلفه مجسمه ها و تغییر نام پایگاه نظامی

Ledyard پادشاه ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:49 PM EDT Jun 11, 2020واشنگتن – هر جمهوریخواه در کاپیتول ه

توسط NEWSAMINS در 23 خرداد 1399

واشنگتن – هر جمهوریخواه در کاپیتول هیل در پیوستن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را حفظ مؤتلفه میراث.

در حالی که رئیس جمهور در این هفته تقبیح تلاش برای rechristen آمریکا پایگاه های نظامی به نام مؤتلفه ژنرال کمیته نیروهای مسلح سنا روز شنبه تصمیم به اضافه کردن یک دو حزبی ارائه به پنتاگون سالانه هزینه های لایحه ای را که آغاز فرایند تغییر نام آن نصب است.

"اگر ما در حال رفتن به پایگاه های خود در سراسر ایالات متحده, من فکر می کنم باید آن را با نام افرادی را که مبارزه برای کشور ما" داکوتای جنوبی ایران از سوی دیگر ، مایک دور یک عضو ارشد این کمیته به خبرنگاران گفت: روز شنبه در کاپیتول هیل. "این است که زمان مناسب برای آن است. و من فکر می کنم آن را می فرستد پیام حق."

علاوه بر این مجلس نانسی پلوسی روز چهارشنبه برای حذف از 11 مؤتلفه مجسمه از ساختمان کاپیتول ایالات متحده. درخواست شده بود در نامه ای خطاب به یک پانل ویژه ایجاد شده برای نظارت بر 100 مجسمه متحده ارسال برای نمایش در کنگره. هر متحده می شود دو مجسمه.

"مجسمه در کنگره باید تجسم ما بالاترین آرمان به عنوان آمریکایی ها بیان که ما که هستیم و که آرزوی ما به عنوان یک ملت" او نوشت. "آثار تاریخی به مردانی که حمایت از ظلم و ستم و بربریت برای رسیدن به چنین سادگی نژادپرستانه پایان یک چیز عجیب و غریب بی حرمتی به این آرمان است."

چند قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در مورد خواسته پلوسی درخواست گفت: هر گونه تصمیم گیری برای حذف مجسمه یا باید آمده و یا با تغییر قانون است که اجازه می دهد صفحه نمایش خود را. اما چند گفت که آنها نه می شی به یک تغییر دهید.

بیشتر: 10 پایگاه نظامی به نام بعد از مؤتلفه ژنرال

"نه مخالف با آن گفت:" خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا.

مؤتلفه آثار مجسمه ها و دیگر honorifics را تبدیل به یک نقطه اشتعال زیر عظیم در سراسر کشور تظاهرات علیه نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس موجب مرگ جورج فلوید گزارشی که دوخته بود توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس به عنوان او gasped برای بقا است.

روز سه شنبه نیروی دریایی اعلام کرد که Adm. مایک Gilday رئیس عملیات نیروی دریایی قصد دارد به ممنوعیت نمایش مؤتلفه نبرد پرچم از فضاهای کاری در پایگاه, کشتی, هواپیما و زیردریایی. هفته گذشته دریایی سپاه ممنوع نمایش مؤتلفه نبرد پرچم.

در چهارشنبه نسکار ممنوع حضور مؤتلفه پرچم از تمام حوادث نژادها و خواص موثر بلافاصله.

بیشتر: ریچموند است که مصرف پایین مؤتلفه مجسمه: این پایان برای دیگر مؤتلفه یادبود?

که به شرح زیر اعلامیه توسط چندین شهر در سراسر کشور از جمله ریچموند, ویرجینیا, که در خدمت به عنوان پایتخت کنفدراسیون برای آغاز فرایند از بین بردن آثار تاریخی خود را به secessionist رهبران.

مدافعان مؤتلفه نمادها از جمله مغلوب ساختن پیشی جستن – می گویند این بخشی از تاریخ اشاره ای به میراث نه نژاد پرستی.

در یک صدای جیر جیر شنبه تهمت با انتقاد از حرکت به تغییر نام پایگاه ارتش و رئیس آن حامی دیابت الیزابت وارن D-Mass., در حالی که اصرار اوباما و نه به "سقوط برای این است."

مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه اظهار نظر در تماس های اخیر برای حذف مؤتلفه مجسمه از ساختمان کاپیتول. اما او دارای سابقه دفاع از جمله بناهای تاریخی.

پس از متحد کردن حق تجمع در شارلوتزویل در ماه اوت سال 2017 که در آن سفید supremacists اعتراض مصرف پایین از مؤتلفه ژنرال رابرت لی ابراهيم مجسمه رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: در شهر نیویورک است که این بنای تاریخی شد "بسیار مهم مجسمه."

"بنابراین در این هفته این Robert E. Lee متوجه شدم که (متفق Gen.) استون وال جکسون پایین آمدن" او گفت. "من تعجب می کنم که در آن جورج واشنگتن هفته آینده ؟ و توماس جفرسون هفته پس از. شما می دانید که شما واقعا باید از خودتان بپرسید که آیا آن را متوقف?

برخی از سناتور جمهوریخواه از ایالت های جنوبی بودند و تمایلی به تایید تغییر دهید. در میان آنها بود و ایران از سوی دیگر ، لامار الکساندر تنسی.

"من فکر نمی کنم ما باید برای بازنویسی تاریخ" الکساندر به خبرنگاران گفت: زمانی که خواسته در مورد تغییر نام پایگاه. "من فکر می کنم آن را همیشه مناسب به نظر مردم و مکان هایی است که افتخار می کنیم به دیدن اگر آنها متناسب با زمینه بار در آن زندگی می کنیم."

خشم بیش از برخی از خاطرات باعث شد که برخی از تظاهرکنندگان به حذف مجسمه های خود را نه تنها رهبران مؤتلفه بلکه کریستف کلمب که بسیاری می گویند باید به عنوان یک خشونت نشین مسئول بی شماری مرگ و میر ناشی از بومی آمریکایی است.

آرکانزاس جمهوری خواه ایالت تام پنبه لعنتی یک "انصراف " فرهنگ" که به دنبال "به طور کامل پاک کردن فرهنگ ما و تاریخ ما" از جمله تخریب و حذف مجسمه.

"فقط تا بازار است, بنای یادبود واشنگتن" گفت: با اشاره به تجلیلی عطا ملت را اول رئیس جمهور نیز که متعلق به بردگان است. "ما می رویم به آن را پاره کردن ؟ ما می رویم به تغییر نام آن ستون هرمی شکل سنگی از Wokeness?"

کنگره 11 مؤتلفه مجسمه چهار تا از آنها در روند حذف و جایگزین ایالات متحده است که با ارسال آنها وجود دارد. میسوری ایران سناتور. Roy Blunt که ریاست پانل مسئول نظارت بر مجسمه گفت: حتی یک حرکت برای پنهان کردن آنها را در ذخیره سازی بدون متحده بگو "را نقض توافق با ایالات متحده که توسط قراردادی و قانونی در طبیعت است."

سناتور. جیمز Lankford R-Okla., نعمت اجازه متحده ایجاد تماس تلفنی که در آن مجسمه به نمایش در کاپیتول اما او گفت که او هیچ فن trumpeting مؤتلفه آیکون.

بیشتر: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو وعده پشتیبانی از کریستف کلمب مجسمه در منهتن

"من خیلی صریح در مورد چیزهایی مانند مدارس. من فکر نمی کنم مدارس باید پس از نام مؤتلفه رهبران و ژنرال" او گفت:. "شما باید در نقش یک مدل مسئله وجود دارد. همان چیزی که (با) پایگاه های نظامی."

و فلوریدا ایالت مارکو روبیو گفت: او را نه در برابر تغییر نام پایگاه و یا از بین بردن مجسمه به عنوان طولانی به عنوان روش به دنبال دارد.

"من خوب هستم با انجام آن" او به خبرنگاران گفت: پنج شنبه. "دلایل زیادی برای من ندارد و برخی شخصی میل به کنفدراسیون که یک شورش علیه ایالات متحده آمریکا است. من فقط فکر می کنم آن را باید از طریق روند."

کمک: رایان میلر جانین Santuccitinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن