بازیکنان سافت بال 'پیاده روی' از تیم پس از سرود فلپ

VIERA, Fla. — سریع-زمین سافتبال تیم به شدت انتقاد شده توسط ایالات متحده گربه ستاره Osterman و چند تن از هم تیم

توسط NEWSAMINS در 4 تیر 1399

VIERA, Fla. — سریع-زمین سافتبال تیم به شدت انتقاد شده توسط ایالات متحده گربه ستاره Osterman و چند تن از هم تیمی های او پس از آن, توییتی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که بازیکنان آن ایستاده بودند برای سرود ملی و احترام به پرچم.

حیاط قراضه Dawgs بازی USSSA غرور دوشنبه شب در فلوریدا. از آنجا-حذف توییت شامل یک عکس از Dawgs ایستاده و خواندن: "هی realDonaldTrump Pro Fastpitch حال بازی live @usssaspacecoast @USSSAPride همه احترام به پرچم!"

37 ساله Osterman توییتی بعد از بازی که او را پشتیبانی نمی کند دیدگاه های این تیم و "را نشان نمی آنها را." مونیکا ابوت دیگر ایالات متحده پارچ رهبری به توکیو بازی های المپیک سال آینده در بیانیه ای گفت که او مخالف با تیم پیام.

"کور بودن طرفه با یک صدای جیر جیر مانند این در وسط بازی است و مطلق ترین بی احترامی به سیاه و سفید هم تیمی های همه ورزشکاران و حامیان" ابوت گفت در توییتر ارسال. "و این قابل قبول نیست."

ایالات متحده آمریکا و سافتبال گفت: روز سه شنبه در بیانیه ای بر روی آن حساب توییتر است که آن را "به طور کامل پشتیبانی" همه اعضای تیم ملی و حقوق خود را به بیان اعتقادات خود.

Osterman گفت: هوستون کرونیکل روز سه شنبه که تیم "راه رفتن به دور از حیاط قراضه و نمی خواهد فصل حیاط قراضه لباس."

"در حال حاضر ما 15 یا 16 دختران و مربیان که لازم نیست که یک سازمان" او گفت:. "در حال حاضر ما باید به تصمیم می گیرید اگر ما می خواهیم به ادامه بازی و آنچه که می خواهم."

این اولین بازی برای حیاط قراضه پس از coronavirus همه گیر تعطیل ورزشی در سراسر جهان است. این Dawgs مستقل مبتنی بر تیم در هیوستون تگزاس درست در شمال هوستون.

یک پیام در سمت چپ بود سه شنبه شب به دنبال نظر از این تیم است.

Osterman گفت: مدیر کل کانی ممکن است ارسال صدای جیر جیر و بازیکنان صحبت کرد و به او بعد از بازی.

"جنرال موتورز در تلاش برای دفاع از خود را صدای جیر جیر گفت: آن را از یک جای خوب در قلب او است و او افتخار ما مصرف میشه و قادر به متحد پس به صحبت می کنند" Osterman گفت: کرونیکل.

"این تیم بسیار متحد است. ما افتخار می کنیم به زمین و آن شده اند که یک پلت فرم برای نشان می دهد که ورزش می تواند ادامه. آن را حلال بودن سیاسی است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب