اجتماعی-فاصله 'قهرمانان' one-way فروشگاه ترافیک خطوط طولانی — طبیعی جدید برای انگلستان خریداران

Harrods همراه با هزاران نفر از دیگر انگلستان مغازه ها باز درهای خود را برای اولین بار در سه ماه روز دوشنبه به

توسط NEWSAMINS در 27 خرداد 1399

Harrods همراه با هزاران نفر از دیگر انگلستان مغازه ها باز درهای خود را برای اولین بار در سه ماه روز دوشنبه به عنوان استرالیایی آمده از مستند و ایستاده در صف های طولانی برای خرید, لباس, الکترونیک, و محصولات زیبایی.

آمار و ارقام نشان داد بلند — و یا تعداد زیادی از مردم از ورود به یک منطقه خرید — افزایش 50.5 درصد در مقایسه با زمان مشابه در هفته گذشته زمانی که تنها ضروری خرده فروشان مانند فروشنده همراه با باغ مراکز مجاز بودند برای باز کردن.

در لندن فروشگاه Harrods که بسته برای اولین بار در آن 170 سال سابقه با توجه به COVID-19 نوآوری های جدید شامل "اجتماعی-فاصله قهرمانان" به ارائه راهنمایی در مورد چگونه به پایه 2 متر از خریداران همکار و یک طرفه در سیستم برای کمک به مصرف کنندگان در فروشگاه حرکت بدون bumping به هر یک از دیگر.

جزئیات:خریداران ثروتمند در مجموعه ای به شانه coronavirus در Harrods با همه گیر ضد خرید شخصی

همچنین با استفاده از فن آوری است که هشدار می دهد زمانی که فروشگاه خود رسیده است ظرفیت 4,500 مردم در خط با دستورالعمل های جدید. این امر معمولا خوش آمدید 80,000 خریداران در یک روز خوب.

"ما تا به حال به تجدید نظر همه چیز گفت:" لورا براون افسانه ای فروشگاه خرده فروشی مدیر. "ما بسیار آگاه است که مشتریان خود را نگه دارید مقدار زیادی از اعتماد در Harrods برند و ما می خواهیم مشتریان به هر اعتماد به نفس بازگشت به فروشگاه."

با وجود افزایش بلند دیده می شود دوشنبه, آن است که هنوز حدود یک سوم کمتر از یک سال پیش در انگلستان در حالی که آن باقی می ماند دو سوم پایین تر در اسکاتلند و فقط بیش از نصف پایین تر در ولز با توجه به تحقیقات توسط شرکت اطلاعات اراضی تسخیر شده در ساحل.

در مراکز خرید بلند شد تا 34.1 درصد در هفته گذشته و با 33.4% در پارک های خرده فروشی است که شامل فروشندگان خیابان بالا.

از MarketWatch آرشیو (ژانویه 2020): نیروهای امنیتی در جهان معروف Harrods فروشگاه می تواند در اعتصاب

خوش آمدید افزایش می آید در یک زمان دشوار برای زنجیره های خرده فروشی که در حال حاضر تحت فشار و قبل از همه گیر از رقابت شدید از رقبای آنلاین و اثرات تغییر عادات خرید.

یک قایق از شرکت های حال سقوط به دولت از جمله لورا اشلی, Debenhams و Kath Kidston. روز دوشنبه سازندگان تاجر تراویس پرکینز TPK, -0.64% گفت: آن را خاموش 165 شاخه و برش از 2500 شغل.

هلن Dickinson, مدیر ارشد اجرایی بریتانیایی خرده فروشی کنسرسیوم لابی گفت: "در سراسر انگلیس هزاران نفر از مغازه ها که بسته شده اند و برای تقریبا سه ماه می تواند به عقب بر گردیم به خدمت به مشتریان محلی خود را.

"با این حال یک بار اولیه موجی از مقید کردن تقاضا برای کالا را تصویب کرده است بسیاری از خرده فروشان هستند به احتمال زیاد به رنج می برند از کاهش مخارج و بلند را به عنوان دیده می شود در سایر کشورهای اروپایی. دولت نیاز به آماده برای حمایت از تقاضای مصرف کننده در ماه های آینده."

جزئیات: Primark صاحب تظاهرات به عنوان بسیاری از فروشگاه ها برای بازگشایی در ماه ژوئن بدون تنزیل

در سریع مد های زنجیره ای Primark متعلق به همراه انگلیسی, غذاهای بنیاد برومند -0.57%, برخی از خریداران ایستاده در صف شبانه برای اطمینان از اوایل ورود به خرید و در برخی موارد بازگشت کالا. وجود صحنه های مشابه در Zara متعلق به اسپانیایی غول خرده فروشی Inditex ITX -1.19%, H&M HM.ب +0.34% و نایک شهر NKE, +1.46%.

دوشنبه نیز شاهد بازگشایی باغ وحش و نوجوانان از بازگشت به مطالعه است.

آن است که در حال حاضر نیاز به پوشیدن یک ماسک بر روی تمام حمل و نقل عمومی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب