بایدن نظرات در Kavanaugh اندکی که او چهره خود را برای حمله زمینی به اتهامات

ساوانا Behrmann ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:59 PM EDT مه 1 سال 2020واشنگتن – در حالی که معاون سابق رئ

توسط NEWSAMINS در 13 اردیبهشت 1399

واشنگتن – در حالی که معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به شدت تکذیب کرد, تجاوز جنسی اتهامات ساخته شده در برابر او نظر جمعه متفاوت از آنچه که او گفت: از اتهامات ساخته شده در برابر برت Kavanaugh در طول دیوان عدالت تایید جلسات در سال 2018 است.

بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد کرده است که توسط یک سابق سنا کارمند تارا Reade از هل دادن او را در برابر یک دیوار قد و دیجیتالی نافذ او را بدون رضایت او آوردن یک کیسه ورزشگاه به او در کاپیتول هیل ساختمان اداری در سال 1993.

"این هرگز اتفاق افتاده است': جو بایدن را رد می کند تجاوز جنسی به اتهام تماس در آرشیو ملی به انتشار سوابق

در طولانی بیانیه منتشر شده قبل از MSNBC "صبح جو" ظاهر در صبح روز جمعه بایدن گفت که او نمی دانم "چه انگیزه" Reade به جلو آمده و در حال حاضر: "من نمی دانم چرا بعد از 27 سال همه ناگهانی این مطرح می شود."

یک سال پیش Reade صحبت به رسانه ها در مورد ادعای بایدن به حال نامناسب او را لمس کرد در حالی که او کار می کرد برای او در سنا به عنوان بخشی از یک گروه هشت زنانی که گفت: بایدن به حال یک عادت نامناسب و نمایش فیزیکی از محبت. در آن زمان Reade اشاره نمی انجامید ،

زمانی که کریستین Blasey فورد علنا متهم Kavanaugh برای اولین بار از نظر جنسی آزار او در یک مهمانی در سال 1982 در حالی که آنها در دبیرستان بایدن گفت: در سال 2018 از اتهامات: "برای یک زن به جلو آمده و در خودنمایی چراغ کانون در سراسر کشور شما رو برای شروع کردن با این فرض که حداقل جوهر از آنچه که او صحبت کردن در مورد واقعی است یا نه او را فراموش حقایق که آیا یا نه آن را ساخته شده بدتر و یا بهتر است در طول زمان است.

"اما هیچ کس نتواند به درک که این مثل این است که پرش به یک دیگ" او ادامه داد: پس از آن.

بیشتر: میکا برژینسکی جو بایدن مصاحبه تساوی واکنش های مختلفی از 'وحشتناک' به 'عالی'

"صبح جو" شرکت میزبان میکا برژینسکی فشرده بایدن در این نظر درخواست بارها و بارها جمعه: "چرا از آن است که واقعی برای دکتر فورد اما نه برای تارا Reade?" و "زنان هستند به اعتقاد شود مگر اینکه آن مربوط به شما؟"

بایدن در پاسخ به: "آنچه من گفتم در طول Kavanaugh جلسات بود که او تا به حال حق به شنیده می شود. این واقعیت که (فورد) جلو آمد فرض خواهد بود او را از گفتن حقیقت مگر اینکه آن را ثابت کرد او از گفتن حقیقت و یا ثابت نشده اما مگر اینکه آن را روشن از حقایق اطراف آن است و نه حقیقت."

بایدن گفت که "هر زنی باید آنها جلو آمده و آنها باید شنیده شود" مربوط به تجاوز جنسی اتهامات و همه اتهامات از جمله کسانی که علیه او توسط Reade "باید مورد بررسی قرار گرفت."

در سال 2018 بایدن به نام برای FBI تحقیقات فورد ادعا می کند قبل از سنا رای دادند Kavanaugh را تایید. او سپس گفت: "آنچه باید اتفاق می افتد این است که زن باید داده شود به نفع شک و نمی شود شما می دانید, مورد آزار قرار گرفته دوباره توسط سیستم."

بیشتر: جو بایدن سوال در مورد دانشگاه دلاور archives جایی که او اهدا سنا سوابق

در حالی که حفظ که این حمله ادعا شده توسط رید هرگز اتفاق افتاده است بایدن آشکارا دعوت خبرنگاران به بررسی اشاره به "مسئول سازمان های خبری" که "باید بررسی و ارزیابی کامل و رشد رکورد از تناقضات در داستان خود را تغییر داده است بارها و بارها در هر دو راه های بزرگ و کوچک."

اما او نمی خواست FBI رسیدگی به اتهامات او به عنوان او را برای Kavanugh.

FBI انجام یک مکمل پس زمینه تحقیقات برای بررسی اتهامات علیه Kavanaugh و نمی تواند اثبات ادعا علیه او اما همچنین نشان داد که این حساب می شود نادرست است.

بایدن گفت: علاوه بر این ملی Archives باید جستجو سوابق خود را برای آزار و اذیت شکایت Reade گفت که او واصل پس از حادثه به اتهام. پس از انجام تحقیقات واشنگتن پست نمی تواند پیدا کردن یک رکورد از آن شکایت.

بیشتر بخوانید جو بایدن کامل بیانیه تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی

هر چند او می گوید او به طور کامل به بررسی این معاون سابق رئیس جمهور نمی خواهد مرتکب به امکان دسترسی به دانشگاه دلاور سنا سوابق مجموعه, ابراز نگرانی برخی از مطالب ممکن است "خارج از متن" در حالی که او اجرا می شود ، او همچنین در مورد سوال خواهد بود که وظیفه فیلتر کردن از طریق سوابق.

Reade گفت: او معتقد است او شکایت یا جدایی نامه ممکن است ذخیره می شود وجود دارد اما دانشگاه انتظار دارد این ترتیب روند از هزاران پرونده به گذشته حداقل تا بهار 2021.

همچنین در روز جمعه بایدن خواسته منشی مجلس سنا در نامه ای به "را یا مستقیم هر گام لازم برای ایجاد موقعیت پرونده از این و پس از آنها قرار داشته و به طور مستقیم جستجو برای اتهام شکایت و نتایج حاصل از این جستجو."

Kavanaugh را تایید و به بالاترین دادگاه در زمین بود نه فقط یک فرصت برای جمهوری خواهان برای تغییر این دادگاه به حق برای چه چیزی می تواند دهه ها بود اما هم تست چگونه مقامات دولتی در پاسخ به احساسات خام به هر طریقی توسط #MeToo جنبش در میان اتهامات و عاطفی شهادت از فورد.

بایدن روز جمعه گفت اگر این مورد ساخته شده است در هر تجاوز جنسی به اتهام "باید آن را اعتقاد بر این" اما حقیقت در نهایت مهم است.

کمک: Jeanine Santucci نیکلاس وو Christal هیز مردیت نیومن, ناتالیا Alamdaritinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن