خرید در طول COVID-19

کلی Tyko ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 3:43 PM EDT Jul 17, 2020این کشور بزرگترین خرده فروشان در حال حاضر

توسط NEWSAMINS در 28 تیر 1399

این کشور بزرگترین خرده فروشان در حال حاضر نیاز به آنچه در برخی از ایالت ها و شهرهای نخواهد شد: استفاده از ماسک صورت.

Walmart, Target, CVS, Walgreens و Kroger بزرگترین اعلام آنها به زودی دستور ماسک در فروشگاه های سراسر کشور به پیوستن به لیست کسب و کار با پوشش مورد نیاز رو به رشد به عنوان COVID-19 مورد افزایش است. Coronavirus باعث بیماری COVID-19.

نزدیک به 40 کشور در حال حاضر نیاز به ماسک در اماکن عمومی با Alabama, آرکانزاس, کلرادو, اضافه کردن حکم و اوهایو نیاز به ماسک در ده شهرستانهای استان است. یک دولت رفت و در جهت مخالف این هفته whenGeorgia رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ به حالت تعلیق در تمام دولت های محلی, ماسک, سفارشات چهارشنبه.

فرد کسب و کار می تواند انتخاب کنید به موسسه محدودیت بیشتر و فدراسیون ملی خرده فروشی تشویق فروشندگان به مجموعه در سراسر کشور, ماسک, سیاست برای حفاظت از خریداران و کارکنان.

ذخیره بهتر صرف بهتر: پول راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

خرده فروشان نیاز به ماسک جدید نیست – به خصوص در مناطق محلی سفارشات – اما چند کسب و کار را در آغوش حکم قبل از این ماه.

خریداران شده است نیاز به پوشیدن ماسک برای ورود Costco و فروشگاه های اپل در سراسر کشور از اوایل ممکن است. استارباکس لگد کردن ماسک جدید اطلاعیه هفته گذشته آغاز شده و نیاز به ماسک شنبه همراه با بهترین خرید و Panera نان مکان در سراسر کشور.

ماسک صورت مورد نیاز: بله فروشگاه ها و کسب و کار می تواند نیاز به مصرف کنندگان ماسک می پوشند. اما آیا کودکان و نوجوانان نیز باید آنها را می پوشند ؟

ماسک مقرر آمدن به هدف و CVS: هدف CVS نیاز به ماسک در فروشگاه های سراسر کشور زیر خارج شده و دیگر خرده فروشان به عنوان COVID-19 مورد افزایش

در اخیر هریس نظرسنجی نظرسنجی در مورد کسب و کار الزامی ماسک یافت 76 درصد از آمریکایی ها می خواهند کسب و کار به "دقیق و اجرای" خود اجباری سیاست های با 80 درصد گفت: آنها به احتمال زیاد به انجام کسب و کار با یک شرکت در صورتی که نیاز تمام مشتریان و کارمندان به پوشیدن ماسک صورت در طول بیماری همه گیر.

مارک پرونه جمهور امریکا بزرگترین غذایی و خرده فروشی اتحادیه ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران, اتحادیه اروپا است که نشان دهنده 1.3 میلیون نفر از کارگران این شرکت گفت: اقدامات هستند "تقریبا به اندازه کافی به نوبه خود جزر و مد به عنوان COVID-19."

"در سراسر کشور هر فرماندار و شهردار باید گام به گام و ماسک الزامی در همه سوپر مارکت ها و فروشگاه های خرده فروشی" Perrone در بیانیه ای گفت. "جهانی بدون ماسک داشتیم که به طور کامل به اجرا در سراسر کشور صدها هزار نفر از آمریکایی ها ادامه خواهد داد به مریض و می میرند. ما نمی توانید صبر کنید دیگر هیچ."

این هفته اعلام شروع نورد از یک روز پس از دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: اگر آمریکا بودند به آغوش پوشش در حال حاضر همه گیر می تواند به ارمغان آورد به زانو در کمتر از دو ماه.

"اگر ما می تواند همه را به پوشیدن ماسک در حال حاضر من واقعا فکر می کنم در آینده 4-6-8 هفته من واقعا فکر می کنم ما می توانیم این را تحت کنترل" او در مصاحبه روز شنبه با سردبیر مجله انجمن پزشکی آمریکا.

مراکز و COVID-19: می توانید مراکز خرید زنده ماندن coronavirus همه گیر و یک تخته سنگ دائمی فروشگاه بسته شدن?

آنچه آمریکا نیاز به ماسک صورت،: آلاباما, آرکانزاس, کلرادو, لوئیزیانا, پیوستن به لیست در حال رشد از کشورهای که در آن اجباری است.

این فروشگاه کسب و کار در حال حاضر نیاز به ماسک

اپل

بهترین خرید

Costco

دلار درخت

خانواده دلار

او-B

Menards

Panera Bread

استارباکس

Verizon

ماسک-پوشیدن ممکن است محافظت از شدید COVID-19: پوشیدن ماسک نه تنها محافظت از دیگران از COVID آن از شما محافظت از عفونت, شاید جدی, بیماری, بیش از حد

نه هر کس می خواهد به پوشیدن ماسک. چرا که نه؟: درگیری بیش از ماسک صورت و روانشناسی پشت چرا برخی از افراد مقاومت در برابر آنها

ماسک حکم از آمدن به این فروشگاه

در اینجا هنگامی که ماسک مورد نیاز شروع کنید:

Aldi: شروع می شود دوشنبه, جولای 27.

ضربه فیلم های پورنو کار را Wholesale Club: شروع می شود دوشنبه, جولای 20.

CVS: شروع می شود دوشنبه, جولای 20.

صفحه اصلی انبار: شروع چهار شنبه, جولای 22.

کول: شروع می شود دوشنبه, جولای 20.

کروگر: شروع چهار شنبه, جولای 22. (بقال عمل حدود 2,800 فروشگاه با چندین منطقه ای و سوپر مارکت های زنجیره ای در 35 ایالت از جمله Fred Meyer, Harris Teeter, Ralphs, ماریانو را سرخ اسمیت پادشاه Soopers, QFC و دیگران.)

Publix: شروع می شود سه شنبه, جولای 21.

باشگاه سام: شروع می شود دوشنبه, جولای 20.

Schnuck بازار: شروع می شود دوشنبه, جولای 20.

هدف: شروع Aug. 1.

Walgreens: شروع می شود دوشنبه, جولای 20.

: خارج شروع می شود دوشنبه, جولای 20.

این لیست به روز خواهد شد به عنوان خرده فروشان اعلام حکم.

Back-to-school تعطیلات مالیاتی: مالیات-رایگان خرید می آید به 16 متحده در این تابستان. در اینجا است که از دادن مالیات فرار

انتخاب یک ماسک صورت: 10 تا از بهترین پارچه ماسک صورت شما می توانید خرید آنلاین

کمک: فضل Hauck و الیزابت Weise, ایالات متحده آمریکا امروز; نیک رابرتسون ساوانا اخبار صبح

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار کلی Tyko در توییتر: @KellyTykotinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن