او 13 بود که یک مورد ضرب و شتم جان لوییس وارد شده در آلاباما خانه و خانواده خود را به دنبال پناه

براد هارپر مونتگومری تبلیغمنتشر شده 9:40 AM EDT Jul 27, 2020MONTGOMERY, علا. – Valda هریس مونتگمری 13 بود که J

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

MONTGOMERY, علا. – Valda هریس مونتگمری 13 بود که John Lewis نشان داد تا در ساعت اندکی از صبح در خانه پدر و مادر مورد ضرب و شتم, خون آلود و خسته و به دنبال پناهگاه از اراذل و اوباش. پدر و مادر او را به خانه خود را.

او به یاد لوئیس و دیگر آزادی سواران راه رفتن را از طریق راهرو و سقوط در آشپزخانه. او نمی دانم که چرا آنها وجود دارد و یا که آنها مورد حمله قرار شده بود که آنها در این شهرستان وارد شده در حالی که در تلاش برای یکپارچه سازی بین سیستم اتوبوس یا که جمعیت دوخته بود آنها را یک شب در نزدیکی یک کلیسا تا زمانی که فدرال آمريکا وارد شده است.

اما او تعجب نیست برای دیدن آنها.

"این چنین یک حالت عادی," مونتگمری گفت: در مورد آن شب در سال 1961. "این بود که ما راه طبیعی زندگی پس از این بود جای تعجب است که مردم در خانه."

John Lewis: یک ملت به او کمک کرد تا متحد ادای احترام به او در آخرین سفر در سراسر سلما پل

پدرش صاحب داروخانه ریچارد هریس بود سابق تاسکیگی Airman بود که سازمان سواری در طول Montgomery bus boycott کمک به مردم و از کار. مارتین لوتر کینگ جونیور زندگی چند درب پایین برای بسیاری از دوران کودکی خود را.

مونتگمری به یاد پدر او فحش بچه ها خود را به پنهان کاری به عنوان آزادی سواران ملاقات در طبقه بالا اتاق برای برنامه ریزی حرکت بعدی خود را. "آن را فقط به شما بگویم که هر کسی به جایی که آنها هستند.' شما نمی هر گونه سوال بپرسید," او گفت:.

لوئیس و دیگر آزادی سواران سمت چپ چند روز بعد و در بازگشت در اتوبوس رهبری برای توقف بعدی.

مونتگمری گفت: "نمی دانستم عظمت آنچه اتفاق افتاده در خانه او تا دهه های بعد.

این همان با شاه چه کسی او را از فکر به عنوان "خوب ، پادشاه از پایین خیابان." او به خاطر باز کردن درب به خانه پادشاه را یک روز و شگفت زده برای دیدن او و باند او آموخته سال بعد که او چاقو شده در طول یک امضای کتاب. در آن زمان او از او خواست تا او را در آغوش گرفتن به هر حال.

او در واشنگتن برای رونمایی از بنای یادبود و شوکه شده بود که او آن را دیدم. "من نمی بینم این مرد," او گفت: عبور از سلاح های خود را. "من تو را دیدم که در راهرو."

مونتگمری درگذشت در 1970s. لوئیس نگه داشته به آینده را از طریق سال برای دیدار با مادر ورا هریس و از او تشکر می کنم. لوئیس در زمان رهبران کنگره به اتاق که در آن آزادی سواران ملاقات کرد و اشاره کرد در جایی که او نشسته است.

نظر: چگونه ما با هم کار می کنند برای غلبه بر نژادپرستی نظاممند

او به اختصاص تاریخی نشانگر در مقابل این خانه در سال 2006 و صحبت در مورد چگونه شجاع خانواده بود برای باز کردن درب. این اولین بار بود مونتگمری متوجه گرانش از آن روزها.

ورا هریس نشسته در ایوان جلو گفتن داستان از همسایگان و دوستان او می دانست که در طول سال تا زمانی که او درگذشت در 96 سال گذشته است.

یکشنبه, Montgomery نشست که نوسان ایوان و گفت: داستان از گذشته به عنوان جمعیت به انتظارنشسته بودند برای خداحافظی به لوییس در آلاباما ساختمان کاپیتول چند بلوک دور.

"به تماشای حوادث امروز کمی سورئال," او گفت:. "برای دیدن چگونه یک جمعیت از مردم می تواند نفرت شما به طوری که آنها را به شما ضرب و شتم تقریبا به مرگ و نه فقط در یک مناسبت و سپس به دیدن مردم جمع آوری از سلما و مونتگمری و در motorcades برای ادای احترام به او و زندگی اش آن را بسیار پرارزش برای دیدن.

"من فکر می کنم مادر من احتمالا می گویند او به دلیل این است."

پیگیری خبرنگار براد هارپر در توییتر: @BradMGMtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب