Shaq نمی بینم نقطه به NBA coronavirus بازگشت: 'قراضه فصل'

آن را تعطیل کند. تلاش برای راه اندازی مجدد NBA فصل است که به سادگی ارزش در معرض خطر به عنوان رمان coronavirus

توسط NEWSAMINS در 20 اردیبهشت 1399

آن را تعطیل کند.

تلاش برای راه اندازی مجدد NBA فصل است که به سادگی ارزش در معرض خطر به عنوان رمان coronavirus همه گیر همچنان به تاخت و تاز کشور شکیل اونیل معتقد است.

اگر آن را تا به او آن را در حال حاضر بیش از.

"ما باید قراضه فصل" تالار مشاهیر مرکز گفت: پست در یک مصاحبه تلفنی. "ادامه در مورد مراقبت از امنیت بازیکنان و مردم اجازه دولت کشف کردن که چگونه آنها در حال رفتن به خلاص شدن از شر این چیز برای همیشه لطفا برای. من متنفرم از شنیدن این بیانیه آه آن را برای رفتن به آن را به عقب می آیند."

آن نامشخص باقی مانده است که آیا NBA می تواند بازگشت. روز جمعه لیگ باز عمل امکانات به صورت داوطلبانه فردی و اجتماعی فاصله تمرینات در مکان های که در آن وجود ندارد stay-at-home سفارشات. تنها تریل بلیزرز و کاوالیرز شد و انتظار می رود برای باز جمعه و در حالی که این قطعات با توجه به ESPN در حال برنامه ریزی برای انجام این کار دوشنبه.

Shaq
Shaqگتی ایماژ

شده اند وجود دارد تعدادی از گزینه های گزارش برای از سرگیری فصل مانند ایجاد یک حباب برای بازیکنان در یک مکان از راه دور مانند لاس وگاس و یا اورلاندو فلوریدا. در مارس 17, هر چند کمیسر آدم نقره گفت: "ما در یک موقعیت برای هر گونه تصمیم گیری و معلوم نیست زمانی که ما خواهد بود."

"اگر ما سعی می کنیم تا پایان فصل با هیچ طرفداران شما هنوز هم به ارمغان می آورد در یک دوربین خدمه شما هنوز هم به ارمغان می آورد در مربیان, شما هنوز هم به افراد دیگر. اگر یکی از آن بچه ها می شود آن را? تمام طول می کشد یک" گفت: اونیل همراه با WNBA ستاره Candace پارکر سقوط فیلادلفیا, دبیرستان, دانش پژوهان جوان, منشور, مدرسه بسکتبال و cheerleading تیم زوم جلسه جمعه. بسکتبال ستاره اعلام کرد تعجب اهدای نمایندگی از ماموریت ببر و kellogg's Frosted Flakes در جریان مبارزات انتخاباتی برای بهبود و صرفه جویی در مدرسه ورزش در سراسر کشور.

اهدای شامل یک دادگاه تجهیزات جدید لباس و پوشش هزینه تسهیلات هزینه برای لغو بازی.

اونیل در حال حاضر NBA تحلیلگر Turner Sports نیست مطمئن شوید که چه لیگ در نهایت تصمیم به انجام. و نه او مطمئن شوید که آیا اکثریت بازیکنان ترجیح می دهند به راه اندازی مجدد فصل یا دیدن آن لغو شد. اما چهار بار قهرمان NBA فکر می کند اگر لیگ میدارد که در آن آن را به سمت چپ خاموش و یا فقط رفت و به طور مستقیم به postseason پس از طولانی اخراج آن می تواند منجر به سزاوار قهرمان.

"بسیاری از زمان شما را می تواند پیش بینی کند که در حال رفتن به برنده مسابقات قهرمانی. در حال حاضر اگر ما می آیند و یک تیم که قرار نیست به برنده برنده است. وجود دارد رفتن به یک ستاره پشت که قهرمانی," او گفت:. "من فکر می کنم شخصا ما باید بگو: بیایید فقط در ادامه به نگرانی در مورد ایمنی از مردم و بازیکنان ما دیدن شما بچه ها در اردوگاه های آموزشی.' "

اونیل گفت که او نمی خواهد رد به بازی اگر این بیماری همه گیر رخ داده در طول زندگی حرفه ای او, اما او نمی خواهد به خوبی انجام. طرفداران و جمعیت زیادی همیشه الهام بخش او را. آن را می تواند تشویق می کند. آن می تواند jeering. اما از آن است که او از کجا انگیزه.

"من کاملا به بازی وحشتناک با طرفداران" او گفت:. "اوه خدای من. من خواهد بود که بدترین مرکز در تاریخ NBA چون من نیاز به تغذیه کردن انرژی از جمعیت من نیاز به من آدرنالین را افزایش داد.

"شما می دانید که چگونه بسیاری از بازی ها که من برنده فقط با رفتن به مخالفان عرصه و طرفداران نگاه من دیوانه ؟ هر بار که من از دست رفته یک پرتاب آزاد آنها خندید. من می رفتن " آه شما فکر می کنم این خنده دار است ؟ تماشای این.' من قطعا نیاز است که."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن