سمینول خواهد بود ستاره از پوسته های بازی: 'Blair Witch Project' احساس

ترین کشنده ستاره در یکشنبه TaylorMade رانندگی امداد پوسته بازی به نفع COVID-19 کمک ممکن است هر یک از چهار بازی

توسط NEWSAMINS در 28 اردیبهشت 1399

ترین کشنده ستاره در یکشنبه TaylorMade رانندگی امداد پوسته بازی به نفع COVID-19 کمک ممکن است هر یک از چهار بازیکن خواهد شد که هدف قرار دادن عکس های اما گلف خواهد شد که پذیرش و رد — کسانی که عکس های.

به طرفداران گلف که نبوده است به اندازه کافی خوش شانس به آن بازی و یا حتی آن را ببینید (که حساب برای بیش از 99.9 درصد از جمعیت) روز یکشنبه میزبان برگزاری سمینول باشگاه گلف در Juno, ساحل, Fla., مثل این است که یک زن مرموز, منزوی, دست نیافتنی است.

وجود رمز و راز و یک رمز و راز در مورد سمینول چرا که آن را یکی از منحصر به فرد ترین زمین گلف در این سیاره و چند بدست یک نگاه اجمالی از آن است.

مطمئن آگوستا ملی است حداقل به عنوان منحصر به فرد به عنوان سمینول اما ما را به دیدن آگوستا در تلویزیون یک بار در سال برای کارشناسی ارشد. همان می رود برای بسیاری از دیگر آمریکا گلف گنجینه مانند Shinnecock بالدار پا Baltusrol در منطقه ما — که همه به میزبانی متعدد قهرمانی عمده در طول سال که بدان معنی است که آنها بوده ام باز برای تماشاگران برای دیدن پرسه زدن و لمس است.

روز یکشنبه پوسته مطابقت خواهد گودال جهان شماره 1 Rory McIlroy و سابق شماره 1 داستین جانسون در برابر ریکی فاولر و متی ولف در آنچه خواهد بود که برای اولین بار زنده تلویزیونی PGA Tour golf پس از مسابقات قهرمانی بازیکنان لغو شد پس از دور اول و ورزش بود تعطیل به عنوان یک نتیجه از coronavirus بحران است.

Seminole Golf Club
سمینول باشگاه گلفگتی ایماژ

یکشنبه, بیش از حد, خواهد جلو و پشت پرده در سمینول و درمان گلف معتادان در میان ما به یک نگاه محترم 1929 دونالد راس طراحی است که نشسته است بر روی اقیانوس اطلس فقط چند مایل از شمال پالم بیچ.

"سمینول است برای رفتن به یک درمان برای همه برای دیدن در تلویزیون" McIlroy گفت.

"من فکر می کنم ما می خواهم به تماشای این بچه ها بازی در یک پارکینگ اگر ما تا به حال در این مرحله" ست واو مدیر عامل شرکت PGA آمریکا و سمینول عضو گفت: پست. "اما در این دوره است که تقریبا به عنوان بزرگ یک قرعه کشی به بازیکنان است. من همچنین فکر می کنم که چگونه شما در حال رفتن به آن را ببینید در حال رفتن به آن را بسیار مینیمالیستی است. آن را مانند 'Blair Witch Project' گلف است. آن را برای رفتن به یک فیلم تقریبا.

"من به [NBC تولید کننده] تامی روی و او کمی عصبی در مورد تولید به دلیل آن را تنها شش دوربین و هیچ [پخش] برج. اما من به او گفت: "تامی که رفتن به آن را حتی کولر. شما در حال رفتن به احساس می کنید مانند شما وجود دارد. شما در حال رفتن برای دیدن دوره به عنوان آن باید باشد.'

"شما به Hazeltine برای جام رایدر و شما واقعا نمی بینید گلف چون تو تمام grandstands و هر چیز دیگری در اطراف. اینجا [در سمینول] شما در حال رفتن به دریافت خلوص محل. سمینول در حال رفتن به نشان می دهد در روز یکشنبه."

Belying آن درجا, انجام نگرفته راه سمینول بسته بندی شده با قدرت ستاره در عضویت خود را فهرست. یکی از جدیدترین این است که تام بردی که در پیوست به عنوان به زودی به عنوان او امضا شده با Tampa Bay Buccaneers. مایکل بلومبرگ یک عضو. بنابراین بیش از حد در حال سابق PGA Tour ستاره ری فلوید و نیک قیمت همراه با Arizona Cardinals گیرنده لری فیتزجرالد. آن را یک بار به طور منظم stomping زمین برای امثال افسانه بن هوگان و آرنولد پالمر.

هر چند 2021 واکر جام برنامه ریزی شده است که می تواند در سمینول بالا مشخصات وقایع به سادگی نمی گیرد وجود دارد.

باشگاه معتبرترین رویداد است که به روی عموم باز است سالانه pro-عضو مسابقات که دوشنبه خلیج تپه در هفته و آن را شامل یک زمینه بهتر از PGA Tour بازیکنان از ترین تور حوادث قرعه کشی. فکر می کنم Rory McIlroy (که پدر جری, یک عضو) جاستین رز (که یک چند برنده با واو) فیل مایکلسون, Bryson DeChambeau تامی Fleetwood مت Kuchar ایان Poulter و فاولر.

2019 pro-عضو برجسته هفت بالا نه بازیکنان در رتبه بندی جهان. دیویس عشق III با اشاره به این رویداد به عنوان "عمده سال" بر اساس آن ستاره نکردم میشه.

"وجود دارد یک هیجان واقعی در مورد دیدن سمینول" گفت: Stephen Cox ارشد داور برای PGA Tour خواهد شد که ریاست بیش از چهار مسابقه. "این پخش شده است به مخاطبان در سراسر جهان قبل از پس این است که یک فرصت منحصر به فرد برای مردم در سراسر جهان برای دریافت یک نگاه اجمالی."

لذت بردن از آن طرفداران گلف است. داشتن هرگز دیده می شود آن را به خودم, من می دانم من خواهد شد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب