Sean علائم: شبکه ‘رقابت’ با وجود اینکه shorthanded

با دو شبکه تست مثبت برای coronavirus و یک سوم امید بستن به خارج از راه اندازی مجدد جنرال موتورز شان مارکس گفت که او نمی غبطه خوردن هر بازیکن دیگر را انتخاب کنید که نه شرکت و اذعان می کند در حقیقت همه چیز ممکن است متفاوت اگر آنها برگزار شده بود اردوگاه در اورلاندو به جای بروکلین.

اما اشتباه نکنید این شبکه محدود و مشخص برای شرکت در NBA راه اندازی مجدد. علائم اصرار آنها متعهد به رقابت و هیچ چیز ساخته شده است که آنها را متزلزل در آن shorthanded یا نه.

“نه. هیچ. که هرگز حتی شده یک بحث” مارکس گفت: در یک شنبه زوم تماس بگیرید. “نگاه ما باید یک کار را انجام دهد. ما را به یک تیم اورلاندو. ما را یک تیم اورلاندو. ما را به پایین وجود دارد و ما به رقابت خواهند پرداخت. که شغل ما در اینجا.”

اسپنسر Dinwiddie و DeAndre Jordan آزمایش مثبت برای coronavirus یکشنبه پس از بازگشت به نیویورک است. اردن رد کرد رفتن به اورلاندو ویلسون چندلر تصمیم گرفتند از راه اندازی مجدد در حالی که کوین دورانت, Kyrie Irving و Nic Claxton مجروح شده و باقی خواهد ماند در نیویورک است.

Dinwiddie هنوز ذکر شده در شبکه’ سفر که تا به حال به ارسال شده توسط پایان روز چهارشنبه. اما پس از به tweeting او شده است بیمار به مدت شش روز و نشده است در بستر این مقدار پس از عمل جراحی 27-year-old guard وضعیت برای راه اندازی مجدد است.

Sean Marks
Sean علائمn. y. پست: چارلز Wenzelberg

“است که می تواند در هوا” مارکس گفت. “من می خواهم امیدوارم که این بچه ها تصمیم به رفتن اما من امیدوارم که آنها تصمیم می گیرید چه بهترین برای آنها و سلامت خود و خانواده است. بنابراین اگر آنها تصمیم به رفتن به اورلاندو ما می دانیم که ما خواهد شد در نظر گرفتن بهترین مراقبت ممکن است از آنها.

“من هیچ دلیلی برای این باور است که در این نقطه بیشتر مردم انتخاب خواهد شد ، اما دوباره این مایع ،

هفته پیش NBA ارائه شده بروکلین و تورنتو فرصتی برای سر به فلوریدا اوایل رپتورز به پاک کردن آداب و رسوم و شبکه به دلیل بروکلین شده بود کانون coronavirus. رپتورز در حال حاضر در فورت مایرز اما شبکه تصمیم به ماندن قرار داده و در HSS مرکز آموزش.

با بروکلین داشتن به اوج خود رسیده مارس 8 و آمار اخبار طرح فلوریدا نمی رسید تا سپتامبر. 30 — روز فینال میله میله به نکته خارج از آن به نظر می رسید منطقی بگیرید. اما Dinwiddie و اردن هر دو اعتقاد به قرارداد COVID-19 در بروکلین.

“ما مورد بحث به عنوان یک تیم به عنوان یک گروه و کاملا رک و پوست کنده به عنوان یک لیگ باید در مورد ما نمی آیند به بروکلین در نیویورک یا باید ما به اورلاندو زود” مارکس گفت. “ما در زمان یک نظر سنجی که شامل بازیکنان و همچنین پزشکان و عملکرد تیم و همه ما گفت:” نگاه آن را احتمالا بهترین اگر ما به بروکلین.’

“ادراک ما همه می گویند چیزهایی خواهد رفت ام متفاوت بود و ما رفته به اورلاندو در اوایل و یا رفته جای دیگه. اما در پایان روز این است که یک بیماری همه گیر است که من فکر نمی کنم هر کسی می تواند کاملا قرار داده و انگشتان خود را در چگونه آن را در حال گسترش; ما بسیاری از سوالات.”

یک سوال این است که چه شبکه را مانند زمانی که آنها سر بازی تاریخ 31 ژوئیه در برابر سحر و جادو. هنگامی که آنها به پایان رسید بازی مارس 10 با پیروزی در لیکرز Dinwiddie, اردن و چندلر بودند همه در صف شروع.

“راستش ما نمی خواهد که تیم ما در قدرت بدون شک” مارکس گفت.

Dinwiddie را به قرنطینه تواند بدون علامت و سپس تست منفی دو بار قبل از اینکه او می تواند سفر به اورلاندو.

“ما نمی دانیم که چه پنج شروع خواهد شد مانند نگاه” مربی موقت ژاک Vaughn گفت. “من هنوز هم باید صبر کنید و ببینید که چگونه بچه ها به دنبال هنگامی که ما رسیدن به اورلاندو را که تنظیم و آن را به چالش بکشد.

“این که آیا آن را تنظیم راه ما بازی هجومی و دفاعی است که می تواند اتفاق می افتد در دو هفته منتهی به اول ما بازی. که خود را نمی, طبیعی, تهیه, اما ما ممکن است خم کمی. اما ما در حال رفتن به شکستن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de