ابتدا که اوت سفر به هاوایی. دولت فقط تمدید آن قرنطینه تا سپتامبر. 1

سحر Gilbertson ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:14 PM EDT Jul 13, 2020هاوایی به تأخیر انداختن طرح خود را ب

توسط NEWSAMINS در 24 تیر 1399

هاوایی به تأخیر انداختن طرح خود را به اجازه می دهد خارج از کشور بازدید کنندگان برای بازگشت به تعطیلات نقطه داغ با یک ماه با توجه به افزایش coronavirus موارد در دولت و در سرزمین اصلی ایالات متحده آمریکا

در اواخر ماه ژوئن فرمانداری اعلام کرد که مسافران می تواند با مراجعه هاوایی آغاز Aug. 1 بدون قرنطینه مورد نیاز با ارائه یک منفی COVID-19 تست گرفته شده ظرف 72 ساعت از شبانه روزی. بدون یکی از مسافران پس از رسیدن از سرزمین اصلی را به شدت قرنطینه برای 14 روز یک سیاست در جای خود از ماه مارس است که ترس دور ترین گردشگران و نابود هاوایی صنعت گردشگری.

هاوایی رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige گفت: در یک کنفرانس خبری در اواخر روز دوشنبه که برنامه نمی شروع تا سپتامبر. 1 یک تصمیم او گفت: نمی شد به آرامی گرفته شده.

"ما همیشه می گفت که ما تصمیم گیری مبتنی بر سلامت و ایمنی جامعه ما به عنوان بالاترین اولویت" Ige گفت.

خبر می آید به عنوان هاوایی در روز دوشنبه گزارش داد سه coronavirus مرگ و میر و 23 مورد جدید آوردن مجموع آن موارد به 1,243. روز شنبه این گزارش یک روز رکورد 42 موارد Ige گفت. این است که کسری از کشورهای دیگر تشکر در بخشی به جزیره دولت انزوا و سختگیرانه قرنطینه اعلام کرد در ماه مارس به عنوان همه گیر گریبانگیر کشور است.

کارکنان شرکت هواپیمایی تشخیص: 14 خدمه پرواز خطوط هوایی هاوایی تست مثبت برای COVID-19 بعد از آموزش در هونولولو

Ige ذکر شده "شیوع بیماری کنترل نشده و موج" در سرزمین اصلی به عنوان یک عامل کلیدی در دولت تصمیم singling از چند متحده با خوشه از جمله کالیفرنیا و آریزونا بزرگ منابع از بازدید کنندگان به هاوایی.

"به عنوان ما صحبت می کنند در حال حاضر شیوع بیماری در سرزمین اصلی را در کنترل نیستند و ما باور نمی کنیم که وضعیت تغییر خواهد کرد به طور قابل توجهی توسط Aug. 1 همانطور که ما تا به حال امیدوار" Ige گفت.

دانشجویان بازگشت به مدرسه در هاوایی خواهد بود معاف از تمدید قرنطینه, او گفت:.

هاوایی است که برای اولین بار دولت به مکث و یا رد گم کردن در آن بازگشایی برنامه ، آن است که اتفاق می افتد در سراسر کشور به عنوان COVID-19 موارد سنبله. همچنین دوشنبه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد ایالت های فولادی از داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها و دیگر اقدامات. هفته گذشته در لاس وگاس میله که اصلا خدمت به مواد غذایی تعطیل شد, فقط پنج هفته پس از بازگشایی.

محدودیت های مسافرتی در حال افزایش بیش از حد. نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات در حال حاضر نیاز به بازدید کننده از COVID-19 نقاط داغ به قرنطینه برای 14 روز و شیکاگو اضافه کرده است مشابه اندازه گیری.

دیزنی لند است و تاخیر در آن برنامه ریزی شده جولای 17 بازگشایی و هنگ کنگ دیزنی لند بسته است دوباره در این هفته اما دیزنی جهان بازگشایی در روز شنبه.

تعطیلات تابستان معضل: من به محض ورود به قرنطینهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن