دانشمندان انتظار شتاب از coronavirus موارد به عنوان متحده بازگشایی

تصمیم دولت برای پایان دادن به مستندات خود را در جمعیت به ناچار منجر به گسترش coronavirus و مرگ و میر بیشتر کارشناسان میگویند.

کریستوفر موری مدیر دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی گفت: مدل خود را در حال حاضر پیش بینی 137,184 مرگ و میر. که از 134,475 مرگ و میر پیش بینی شده در مارس 4.

موری گفت: افزایش اندک بود و با توجه به موارد و مرگ و میر بالا رفتن بیش از انتظار در ایلینوی آریزونا و فلوریدا و کالیفرنیا. این افزایش تا حدی جبران اخبار بهتر از نیوجرسی و نیویورک.

نیز وجود دارد یک “انفجاری افزایش تحرک در تعدادی از کشورهای است که ما انتظار داریم را ترجمه کنید به بیشتر موارد و مرگ و میر در 10 روز از هم اکنون” موری گفت: “چهره ملت” در CBS.

جفری شمن ارشد علوم افسر در Coriell علوم زندگی, توافق وجود دارد خواهد بود یک “جهش” در مورد به عنوان یک نتیجه از چهل تکه پاسخ از فدرال و مقامات دولتی.

در یک مصاحبه با ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” شمن گفت که در حالی که آن را دشوار است به طور دقیق در مورد احتمال افزایش موارد “یکی را تصور کنید که با هر شل شدن محدودیت وجود دارد و فقط رفتن برای سرعت بخشیدن به رشد ویروس.”

افرادی که آلوده به امروز نیست دیده می شود به عنوان مورد تأیید برای چند هفته. بنابراین رشد از موارد نمی توان تا پایان ماه مه شمن گفت.

“در بسیاری از کشورهای که در آن آنها در حال شل شدن محدودیت های آنها به سختی حلق آویز در. در برخی از آنها در حال حاضر رشد این ویروس در حال وقوع است,” او اضافه شده است.

مایکل Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا گفت: 60 تا 70 درصد از مردم در نهایت خواهد شد آلوده به ویروس. در حال حاضر تنها 5 ٪ -15 ٪ از جمعیت آلوده شده است. “این چیزی است که ما نیاز به یک برنامه ریزی, برای,” او گفت:.

“ما در حال سوار این ببر ما نه کارگردانی آن را” Osterholm گفت. دولت تنها می تواند اندک اندک خوردن در اطراف لبه های.

Osterholm گفت: تجهیزات تست در سراسر کشور است که در حال حاضر در حال اجرا در 24 ساعت شبانه روز است و شروع به شکستن.

“زیرساخت است نه فقط وجود دارد,” او گفت:. “ما نیاز به یک برنامه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>