Saints' Jameis وینستون: "من یکی از بهترین quarterbacks به بازی بازی'

Jameis وینستون نشده از دست رفته خود را با تکبر راه رفتن. اعتماد به نفس خود را هنوز هم وجود دارد. مبارزات خود گ

توسط NEWSAMINS در 20 خرداد 1399

Jameis وینستون نشده از دست رفته خود را با تکبر راه رفتن. اعتماد به نفس خود را هنوز هم وجود دارد. مبارزات خود گرفته نشده است که به دور. او انتظار می رود نقش به عنوان Drew Brees' نسخه پشتیبان تهیه تغییر کرده است که هر دو.

"من می دانم آنچه من ارزش" وینستون, 26, گفت: در مصاحبه با Bleacher Report. "و من می دانم که در روز و روز را بدون علنا در آینده و گفت: آن, آن گونه که من یکی از بهترین quarterbacks به بازی این بازی."

وجود دارد sky-high hopes برای وینستون یک Heisman جایزه برنده و قهرمان ملی در ایالت فلوریدا. او شماره 1 انتخاب کنید در 2015 پیش نویس NFL. اما او هرگز کاملا آن را نمیفهمد با Buccaneers و فصل گذشته او NFL اول 30-رهگیری کارفرمایی از سال 1988. این Bucs منتشر شد او در مدت کوتاهی پس از امضای تام بردی. هیچ کس مایل بود او را به عنوان یک نویسنده و بنابراین او شروع بیش از تلاش برای ثابت کند که یک اشتباه بود.

وینستون تا به حال به حل و فصل برای یک سال $1.1 میلیون مقابله با نیواورلئان.

"این یک عشق بازی در نیار. آن را بزرگتر از من," او گفت:. "احساس می کنم مثل من به دست آورده ام من راه راه ؟ من انجام دهد. من احساس می کنم بهتر از بسیاری از شروع quarterbacks در این لیگ ؟ من انجام دهد. اما خدا یک برنامه است که من حتی از فکر نشده است. من به احترام این بازی برای اولین بار. احترام به دست آورده است.

"بنابراین اگر یک تیم معتقد است که من به اندازه کافی خوب خود را شروع کارفرمایی, خوب, اجازه دهید من کسب درآمد راه برگشت ، من آن را انجام داده ام تمام زندگی من است. آن را مانند آن را فقط شروع به اتفاق می افتد."

وینستون تحت عمل جراحی برای تعمیر یک پاره منيسک در ژانویه و رفته گیاهی به شکل بهتر. او را به 225 پوند از 242. او کار بر روی برش در interceptions بود و بینایی خود را ثابت گرفتن عمل جراحی لیزیک است.

"من تمام زندگی من شده است و برنده گفت:" وینستون که منجر Buccaneers به 28 برنده در 70 شروع می شود بیش از پنج فصل است.

"کمی لیگ فوتبال. دبیرستان. دبیرستان. کالج. بدیهی است NFL است که کمی مشکل تر است. اما من یک برنده است. من نمی خواهم به عنوان یک بازنده است. آن را برای رفتن به آمده است. آن را به اتفاق می افتد. این چیزی است که من بوده ام به مبارزه برای تمام زندگی. ساختمان به این. اگر مردم فکر می کنم من فقط رفتن به زمین بگذارند و تسلیم به دلیل از دست دادن چند فصل است که هرگز به صورت.

"وجود دارد مردم صحبت کردن در مورد من مثل من قدیمی, شسته-کارفرمایی," وینستون گفت. "مثل من 40 سال! من خیلی از زندگی است. من خیلی از انرژی است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب