Rayshard بروکس باز کرد تا در مورد مبارزات حبس ماه قبل از مرگ. او که قرار بود برای 'را'.

لورنزو ریس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 2:46 PM EDT Jun 18, 2020ماه قبل از Rayshard بروکس بود به ضرب گلو

توسط NEWSAMINS در 30 خرداد 1399

ماه قبل از Rayshard بروکس بود به ضرب گلوله یک افسر پلیس خارج از وندی در آتلانتا او اعطا مصاحبه ای که در آن او در مورد مبارزات خود را با زندگی پس از حبس.

در ماه فوریه یک شرکت به نام دوباره به هم متصل است که با این نسخهها کار برای مبارزه با حبس بحران در آمریکا ارسال شده آگهی در Craigslist. آنها به دنبال کسی که در آزادی مشروط و یا عفو مشروط که حاضر به مصاحبه در دوربین.

مجدد ارسال نماینده به آتلانتا برای دیدار با بروکس که در آن او دقیق زندگی خود را پس از حبس و دشواری پیدا کردن کار.

"اگر شما انجام برخی از چیزهایی که شما پرداخت بدهی های خود به جامعه" بروکس گفت: در این ویدئو. "که خط پایین. من فقط احساس می کنم مثل برخی از این سیستم می تواند نگاه ما مانند افراد است. ما زندگی می کند. این فقط یک اشتباه ما ساخته شده نه فقط در ایالات متحده به عنوان اگر ما حیوانات."

خیره کننده اتهامات: Rayshard بروکس لگد شد, محروم, مراقبت های پزشکی

آنچه ما می دانیم: جدول زمانی از Rayshard بروکس' مرگ تظاهرات و خرید اینترنتی از حادثه در آتلانتا وندی

Brooks, 27, درگذشت پس از آتلانتا پلیس در پاسخ به یک تماس در مورد یک ماشین در یک وندی drive-thru بود که در حال حرکت است. با توجه به bodycam فیلم وقتی پلیس در صحنه وارد شده اند بروکس خواب در ماشین خود را که تا به حال مجبور مشتریان دیگر در خط به رانندگی در اطراف آن است.

پلیس مورد سوال بروکس و اداره یک میدان آزمون هوشیاری که او شکست خورده است. هنگامی که آنها سعی دستبند او بروکس مقاومت و کشتی یک تیزر از یکی از دو افسر در صحنه است. او فرار کرد. و به عنوان او زد سابق آتلانتا افسر گرت Rolfe جلب تفنگ خود را و اخراج سه عکس که دو ضربه بروکس ، او گرفته شده بود به بیمارستان منتقل و بعد از عمل جراحی درگذشت.

Fulton County, دادستان منطقه پل Howard روز چهارشنبه به اتهام Rolfe با 11 فقره از جمله جنایت قتل و تشدید حمله با سلاح مرگبار. افسر Devin برازنان نیز در صحنه است و در مواجهه با سه کمتر اتهامات عنوان شده علیه. Rolfe اخراج شد و پس از تیراندازی در حالی که برازنان قرار داده شد ،

Rayshard بروکس پس از درگذشت او در آتلانتا به ضرب گلوله توسط افسر پلیس گرت Rolfe. آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

سی ان ان به دست آمده مجدد فیلم مصاحبه و پخش گزیده ای از آن دوشنبه شب. در بخشی از این گزیده ای بروکس گفت: مجدد مصاحبه که او دستگیر و به حبس نادرست مالی و تقلب در کارت اعتباری مجرم و محکوم به یک سال زندان است.

"آن را نیز خراب با وضعیت روانی ما با ما بودن زندانی" بروکس گفت: در این ویدئو. "نه فقط قادر به دیدن خارج نمی شود قادر به رفتن. در حال خواب بیدار شده بودن گفت: چه وقت و چگونه. برخی از مردم با توجه به خودکشی. بسیاری از چیزهایی که آنها نمی دانند. آن را فشار زیادی برای خود قادر به پر کردن انرژی برای مقابله با. این فقط یک مقدار زیادی. این فقط یک مقدار زیادی. و برخی از مردم قادر."

بروکس گفت: حبس "سخت من" و او آموخته است که به نگه داشتن خود را در "گارد چون جهان بی رحمانه است."

"گاهی اوقات مردم از من بپرسید" هی مرد چرا شما تا –' " بروکس گفت او اغراق شده تا قفسه سینه خود را به تقلید باشه ، "این باعث می شود که در راه است."

در یک رسانه, پست, Stephen تناقض گویی های مجدد نماینده که مصاحبه بروکس نوشت: در مورد تجربه خود را در طول جلسه. تغییر ناگهانی بروکس گفت: "راست شروع به پریدن کرد به صحبت کردن اجتناب من آماده سوالات درباره نام ، سن و سابقه" و "او را لرزاند عصبی در صندلی خود را" در طول مصاحبه.

"او تا به حال یک داستان بگویید و او هیجان زده به آن را بگویید," تغییر ناگهانی نوشت.

بروکس همچنین صحبت در مورد بار مالی تحمیل شده بر کسانی که به تازگی منتشر شده و چقدر دشوار است برای تضمین اشتغال است. او گفت که در حالی که موانع برای به دست آوردن اشتغال ساخته شده زندگی دشوار او فکر خانواده های زندانیان سابق را متحمل سنگین ترین بار.

"این فقط یک بسیاری از چیزهایی که باعث شده من به پشت" بروکس گفت. "اما در اینجا هنوز دارم تلاش می کنم. من نه از نوع فرد به رها کردن. من'mma رفتن نگه دارید تا زمانی که من آن را به جایی که من خواهید بود."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن