2020 جام رایدر خواهد شد به تعویق افتاد برای یک سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ESPN گزارش روز شنبه گفت: یک اطلاعیه رسمی است که انتظار می رود روز شنبه.

با استناد به یک منبع مجاز به صحبت علنی ESPN گفت: دوسالانه بازی بازی مرحله نهایی مسابقات بین ایالات متحده و اروپا برنامه ریزی شده برای سپتامبر 25-27 در سوت زدن تنگه در ویسکانسین به تعویق خواهد افتاد تا زمانی مشابه در تاریخ 2021.

“وجود خواهد داشت نه یک جام رایدر در این سال” این منبع گفت: ما اخبار ورزشی خروجی.

“جام رایدر را به 2021 رئیس جمهور جام جهانی 2022 و سپس آنها را جایگزین وجود دارد.”

PGA آمریکا و اروپا انتظار می رود به انتشار اطلاعات رسمی در روز چهارشنبه.

خبر می آید به هیچ عنوان در ورزش سال وارونه توسط coronavirus بیماری همه گیر.

انگلیسی, روزنامه های دیلی تلگراف و گاردین گزارش هفته پیش که جام رایدر خواهد بود به تعویق افتاد و اگر چه PGA آمریکا کاهش یافته است به نظر تا کنون.

فن پرشور مشارکت در ورزش بیشتر شناخته شده برای متین جو — شده است یک مشخصه از جام رایدر.

با COVID-19 موارد هنوز هم رو به افزایش در ایالات متحده آمریکا, آن بعید به نظر می رسد طرفداران خواهد بود بستری به رویداد خود را به طور منظم برنامه ریزی شده تاریخ.

حتی اگر تعداد محدودی اجازه داده شد سفر محدودیت هنوز هم می تواند یک عامل برای طرفداران که مایل به آمده از اروپا است.

جهان شماره 1 Rory McIlroy ایرلند شمالی و همکار چهار زمان اصلی قهرمان بروکس Koepka ایالات متحده باید هر دو گفتند که نمی خواهید برای دیدن مسابقات بازی بدون تماشاگر که به سلامتی و آهنگ های زیادی ایجاد جو است که باعث می شود این تیم در رویداد منحصر به فرد است.

ما کاپیتان استیو Stricker و اروپا کاپیتان Padraig Harrington ایرلند توافق کرده اند که آنها نمی خواهند برای دیدن یک جام رایدر بدون تماشاگر.

“من فکر می کنم اکثر بازیکنان می خواهم به آن را به عقب رانده تا 2021 به طوری که آنها می توانید بازی را در مقابل اتمسفر آنها می خواهند به بازی” McIlroy گفت BBC Northern Ireland در زمانی که انگلستان Lee Westwood گفت: تماشاگران بودند “ضروری” برای این رویداد.

گلف مانند تقریبا تمام حرفه ای ورزش تعطیل در ماه مارس در میان coronavirus بیماری همه گیر.

آمریکا PGA Tour از سر گرفته شده است اما هنوز به اعتراف تماشاگران به مسابقات.

تور اروپایی نمی رزومه تا تاریخ 22 ژوئیه با COVID-19 تست و اجتماعی فاصله در محل و بدون تماشاگر در این دوره است.

اما جام رایدر نیست فقط بزرگ COVID تلفات در گلف تقویم.

انگلیسی, باز, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه در رویال سنت جورج باشگاه گلف در کنت لغو شد.

کارشناسی ارشد رانده شد از آوریل تا نوامبر PGA قهرمانی روشن از ماه مه تا ماه اوت و باز ما نقل مکان کرد و از ماه ژوئن تا سپتامبر است.

تغییر زمان جام رایدر برای 2021 را تحت تاثیر رئیس جمهور جام دوسالانه مسابقه بازی, مسابقه بین ایالات متحده و یک تیم بین المللی از کشورهای غیر اروپایی.

ESPN گزارش داد که رئیس جمهور جام — برنامه ریزی برای 30 سپتامبر-اکتبر 3 در بلدرچین توخالی در کارولینای شمالی — در حال حاضر برگزار شود در سال 2022.


در دیگر اخبار گلف PGA Tour و یادبود اوراق دولتی-تصویب برنامه ای برای محدود تماشاگران در هفته آینده به دلیل آنچه که آن را به عنوان به سرعت در حال تغییر و پویایی از COVID-19 بیماری همه گیر.

یادبود میزبانی جک نیکلاس در Muirfield ایجاد کرد باشگاه گلف در دوبلین اوهایو بود که در خط برای اولین بار مسابقات با تماشاگران پس گلف از سر گرفته و برنامه های آن در تاریخ 11 ژوئن در تگزاس است.

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine یک جمهوری خواه در ماه گذشته به تصویب یک طرح است که اجازه می دهد یادبود به 20 درصد ظرفیت در اموال است که عبارتند از طرفداران خصوصی مهمان نوازی مناطق و ضروری کارکنان برای اجرای این مسابقات است.

“اما با توجه به گسترده تر چالش های جوامع روبرو هستند با توجه به در حال انجام COVID-19 گیر ما نیاز به ماندن متمرکز در اولویت شماره 1 برای ما بازگشت به گلف’ — بهداشت و ایمنی از همه درگیر” PGA Tour کمیسر جی موناهان در بیانیه ای گفت شنبه.

— با AP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de