رایان کانوی سه ستاره گارد مرتکب به بارگذاری مجدد Seton سالن

بهترین برنامه ها در کشور نمی بازسازی است. آنها بازنگری. آنها به جای ستاره ها با ستاره ها. آنها توسعه و جذب آنه

توسط NEWSAMINS در 16 اردیبهشت 1399

بهترین برنامه ها در کشور نمی بازسازی است. آنها بازنگری. آنها به جای ستاره ها با ستاره ها. آنها توسعه و جذب آنها به خوبی و آنها پس از ساخت قبلی گروه را انتخاب کنید موفقیت در سال است.

Seton سالن شروع به جا به آن گروه را انتخاب کنید. دزدان دریایی' در دادگاه موفقیت — آنها به پایان خود رسیده متوالی مسابقات NCAA در ماه مارس و دریافت بالاترین مسابقات بذر از سال 1993 اگر نه برای رمان coronavirus همه گیر پاک کردن postseason — در حال حاضر شروع به segue به مثبت استخدام, نتایج بیش از حد.

آخرین دومینو به سقوط در Seton سالن را به نفع آمد دوشنبه شب زمانی که بسیار مورد توجه گارد نقطه Ryan کانوی به مربی کوین ویلارد کلامی تعهد تبدیل شدن به اولین عضو 2021 کلاس.

"این کمک می کند تا مقدار زیادی" کانوی گفت: پست. "برنامه ای است که برنده بسیاری است که بسیار جذاب است."

کانوی تعهد ادامه داد: چه شده است قوی offseason برای ویلارد و شرکت. دزدان دریایی فرود آمد هاروارد ماهر برایس ایکن یکی از برتر نگهبانان در بازار نقل و انتقالات است که پیش بینی می شود تاثیر علاوه بر این بلافاصله. آنها همچنین برداشت میسوری انتقال سینی جکسون سابق top-100 استخدام که بازی نمی کند بسیار به عنوان یک دانشجوی سال اول و بصورتی پایدار و محکم در ترکیب با چهار ستاره دبیرستان بزرگ مردان فرانک Anselem و آدما Sanogo.

ایکن برداشت Seton سالن بیش از میشیگان مریلند و ایالتی آیووا. جکسون دیده می شد که با تکیه به سمت ایالتی می سی سی پی برای بسیاری از خود را استخدام. کانوی سه ستاره استخدام رتبه 132nd در کشور 247Sports.com انتخاب ویلارد برنامه بیش از Vanderbilt راتگرز مشیت مارکت و استنفورد.

"آنها نمی باید به تکیه دیگر بر under-the-رادار بچه ها و امید آنها کار گفت:" کوری اوانز ملی استخدام تحلیلگر Rivals.com. "آنها همچنین در حال حاضر بسیار دارای چشم انداز واقعا جامد چشم انداز آن است که آیا نقل و انتقالات مانند برایس ایکن یا از طریق دبیرستان مسیر است."

ویلارد گفت: "هیجان زده" توسط offseason تا کنون هر چند او نمی تواند مورد بحث کانوی تعهد از آنجا که او نمی خواهد ثبت نام تا نوامبر است. او آن را می بیند به عنوان یک نتیجه نه فقط از خود برنامه برنده شدن در راه اما دستاوردهای فردی از بازیکنان خود را بیش از حد. اشعیا وایتهد و فرشته Delgado شد در پیش نویس back-to-back سال Delgado و Myles پاول برنده Kareem Abdul-Jabbar (بالا وسط) و جری وست (بالا تیراندازی گارد) جوایز بود و Romaro Gill بود به نام بزرگ شرق را بیشتر بهبود یافته و بازیکن دفاعی سال در ماه مارس ، Seton Hall بازیکنان به ندرت عقب.

"که هیولا برای ما" ویلارد گفت.

کانوی اعتماد کارکنان به ویژه سرب همکاران تونی Skinn. Seton Hall نمی گسترش بورس تحصیلی ارائه به کانوی تا زمانی که آن را می دانستند آن را به یک نقطه باز برای او صادقانه در مورد آنچه در آن دیدم در بازی خود را نشان داده و به او چگونه او می تواند موفق شود در آن سیستم را نشان فیلم کوچک دیگر سپاه پاسداران که سرآمد آنها.

"من تا به حال یکی دیگر از کارکنان مربیگری بود که شفاف با من," او گفت:.

هر سه استخدام کمک خواهد کرد که در راه های مختلف و در زمان های مختلف. ایکن خواهد بود بخشی جدایی ناپذیر از سال آینده تیم. جکسون خواهد بود بر نگاه به پر کردن جای خالی در بال فصل پس از آن. 6-پا-1 کانوی فکر بسیار از او می تواند گام به ایکن نقطه به طور متوسط 17.7 امتیاز در 41 درصد 3-نقطه تیراندازی در مشهور EYBL مدار در تابستان گذشته و به ثمر رساند 1,481 حرفه امتیاز در سه فصل در Dulaney دبیرستان در مریلند است.

"او علاقه او را مانند این سطح بالا, ورزشکار, اما وقتی که می آید به عنوان یک واقعی تسهیل درست بازیساز دو راه نگهبانی که می تواند دفاع — بالا لمس شخصیت بالا — او واقعا مجسم برنده" ایوانز گفت. "او را به کسی که اثرات این برنامه برای تمام چهار سال است."

این اجرا برای Seton سالن آغاز شد و با فیلمهای 2014, استخدام, کلاس رهبری وایتهد و Delgado. Seton Hall نشده فرود آمد بالا-50 پس از استخدام هر چند که می تواند تغییر کند اگر Seton Hall قادر به nab Sanogo یا Anselem. ویلارد برنده تبدیل نادیده گرفته و چشم انداز به ستاره کمک به ایجاد پاول به همه آمریکایی و نقل و انتقالات در حال توسعه مانند گیل و کوئنسی McKnight به تفاوت سازان.

چشم انداز در حال توجه است. برنده شروع به پرداخت کردن.

"اگر استخدام نمی شد به طور جدی با توجه Seton سالن قبل از" ایکن گفت: "آنها قطعا خواهد شد در حال حاضر."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب