کانو رابینسون در تلاش برای پیدا کردن نوسان قبل از متس' شروع فصل

کانو رابینسون فعال نگه داشته در خانه در جمهوری دومینیکن در طول وقفه از بهار آموزش 2.0, اما که لزوما ترجمه به ب

توسط NEWSAMINS در 27 تیر 1399

کانو رابینسون فعال نگه داشته در خانه در جمهوری دومینیکن در طول وقفه از بهار آموزش 2.0, اما که لزوما ترجمه به بازی-آمادگی.

این متس baseman دوم است که در یک ماموریت بیش از این هفته نهایی قبل از روز افتتاحیه برای پیدا کردن خود نوسان و اثبات ادعایشان به صف نقطه.

"این واقعا سخت است راست, در حال حاضر, اما من هم رو به درک وضعیت" کانو گفت: پنج شنبه. "من در خانه آموزش انجام برخی از دوچرخه سواری هر روز و سعی کنید به نگه داشتن خودم در شکل, به دلیل آن را مانند یک هفته یا دو هفته قبل از شروع فصل."

کانو شروع اردوگاه با متس اما رفتگان پس از سه روز از تمرینات است. او روز شنبه پس از هشت روز نبود. او کاهش یافته است به ارائه هر گونه اطلاعات در مورد غیبت او گفت که او تا به حال "مسائل شخصی" و می خواستم تمرکز باقی می ماند در موفقیت این تیم.

کانو بود در میان بازیکنان که وارد اولیه برای پنبه حلاجی تمرین روز شنبه قبل از متس بازی یک intrasquad داد و بیداد. یک روز زودتر کانو بازی سه نوبت در یک مرحله و در زمان دو در خفاش.

"من نمی خواهم بگویم که من احساس پشت" کانو گفت. "اما من فکر می کنم ما باید یک هفته باقی مانده و من فکر می کنم من می توانم برخی از در-خفاش 20-25 و برای من مهمترین چیز در حال حاضر من احساس خوب جسمی و قادر به نگه داشتن خود را در شکل است."

Robinson Cano
کانو رابینسونکوری Sipkin

این متس امضا یکی از کانو نزدیک ترین دوستان Melky مفت و اضافه شدن او به 60 بازیکن در استخر قبل از اردوگاه. Cabrera است که در میان جانبازان مبارزه برای یک نیمکت نقش در تیم در یک گروه است که همچنین شامل مت آدامز و ادواردو Nunez.

"[Cabrera] به معنای زیادی به من" کانو گفت. "ما در اینجا با یانکی ها و ایجاد یک رابطه خوب موفق به کسب یک قهرمانی با هم و آن را خوب به او را در اینجا. من می دانم که آنچه که او می تواند به جدول به ارمغان بیاورد و همچنین او یک مرد با تجربه که می تواند کمک به این تیم از هر دو طرف صفحه در بیرون از محیط. او می تواند کمک به این تیم برای پیروزی در بازی."

کانو نیز تبدیل به تنگ با Amed روساریو و انتظار 24 ساله shortstop به ادامه خود را بهبود.

"بعد از نیمه دوم سال گذشته راه او بهبود یافته و شماره او قادر به قرار داده تا او بهتر از سال قبل" کانو گفت. "او آمد بهار آموزش در شکل و او را یک مرد, او هنوز هم می تواند رشد کند. او را یکی از بهترین shortstops در این بازی است. آن را فقط یک ماده از زمان و برخی از بچه ها را طولانی تر از آنهایی که دیگر."


مایکل Wacha تن به تن معادل 61/₃ hitless نوبت در یک intrasquad داد و بیداد. تنها پایه دونده مجاز right-hander آمد و در یک Dominic اسمیت خطا در پایه اول در یک بازی شیر یا خط در زمین باز یافته. Wacha که انداخت 69 رزین و ارقام به دریافت نهایی tune-up به صورت فصل به طور منظم در هفته آینده. هدف این است که به او در حدود 85 رزین های بعدی خود را ظاهر.


دیگر نکات برجسته شامل Yoenis Cespedes به راحتی رسیدن به پایه دوم بر دو به راست میشه. Cespedes' base-در حال اجرا یک نقطه کانونی در اردوگاه به عنوان او تلاش برای بازگشت از دو پاشنه عمل جراحی که قبل چندین شکستگی مچ پا.

"من خوشحالم که در راه او آمد در خارج از جعبه به او یک شانس را به دو [پایگاه]," مدیر لوئیس Rojas گفت. "او نگه داشته و سرعت خوب."


ویلسون راموس شکست دو اجرای هومر در برابر تایلر Bashlor که انجام شده تیم سفید به یک پیروزی 3-1.


مدیر لوئیس Rojas است و نه اعلام یک پارچ شروع برای روز شنبه نمایشگاه بازی در برابر یانکی ها در سیتی زمینه است. ... Gordon بکهام به اردوگاه بازگشت و پس از دو روز نبود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب