RJ بارت ‘خیساندن’ در ‘تاریخ و زمان آخرین رقص’ درس را به نیکز

RJ, دیدار محمدجواد.

در طول NBA coronavirus همه گیر خاموش نیکز rookie گل میخ RJ برت گرفته است یک دوره سقوط در مایکل جردن گذشته پنج هفته از تماشای هر قسمت از “آخرین رقص.”

بارت گفت: او شده است “خیساندن آن در” و ذهن خود را تغییر ممکن است در مورد کسی است که G. O. A. T.

در یک ضبط ظاهر در ESPN “SportsCenter با اسکات Van Pelt” در شب دوشنبه Barrett اعتراف کرد که چقدر او چشیده تماشای اردن حرفه ای گشوده است. بارت که تبدیل به 20 در 14 ژوئن متولد شد و دو سال پس از اردن و ششمین و آخرین عنوان NBA در سال 1998 است.

“من بعد از این همه اتفاق افتاده است” بارت گفت: Van Pelt. “آن را سرد قادر به گوش دادن به مایک صحبت می کنند و شنیدن او چگونه فکر می کند. چون به نظر من او نوع از این دستگاه. بنابراین برای دیدن چگونه او را به حق رای دادن و به طور کامل تغییر فرهنگ و یا توانایی های رهبری کار خود را به اخلاق — من خیساندن و آن را در تمام.”

مانند اردن بارت بود سوم انتخاب در پیش نویس یک گارد تیراندازی از ACC. اما بارت و عبدالله از اردن را بالا UNC رقیب دوک.

“من حدس می زنم من واقعا نمی فهمم اردن به طور کامل. من فکر می کنم من یک تصویر بهتر در حال حاضر” بارت گفت. “به خصوص در آن دوران — او تا به حال به رفتن در برابر ‘پسران بد.’ آنها تا به حال ‘اردن قوانین است.’ او تا به حال برای رفتن به طور کامل تغییر بدن. من چیزی دور از کوبه [برایانت] و LeBron [جیمز] اما او به نوعی یکی از اولین به آن را انجام دهد. او تغییر آن به که در آن 2-گارد است که واقعا یک بال [و] چه نوع کمک می کند تا شما برنده مسابقات قهرمانی. او تغییر NBA در یک راه بیش از حد.”

Jordan
RJ بارت و مایکل جردنکوری Sipkin AP

تورنتو-منطقه محصول بهتر می داند که چرا پدرش روآن بارت که در سنت جان و خارج از کشور همیشه می خواستم او را به تماشای اردن برجسته.

“اردن بود که همیشه پدر من بازیکن مورد علاقه” بارت گفت. “پس پدر من در حال رشد هر روز او خواهد بود “RJ, تماشای مایکل جردن. سازمان دیده بان آنچه او می کند.”

آن شده است یک آشفته rookie فصل به عنوان برت رفت و از طریق یک مربیگری و تیم رئیس جمهور تغییر با نیکز. پس از ناکارآمد امتداد 6-پا-7 swingman در آمد قوی نشان داد نگاه اجمالی از تمام پتانسیل ستاره بود و به طور متوسط 14.3 امتیاز و 5 ریباند زمانی که فصل را به حالت تعلیق در مارس 11.

“تنها راه با نزدیک شدن او همه چیز را از روز 1 است مانند او را از دست دادن نیست” بارت گفت. “او نمی خواهد قبول از دست دادن. و این نوع از چگونه من مانند; من می خواهم به فکر می کنم مانند آن — فقط نگه داشتن کار بر روی آن و نگه داشتن ساختمان به یک روز سعی کنید به دست آوردن یک قهرمانی و آیا تمام کسانی که چیزهای بزرگ است.”

ارسال نیکز سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

بارت که به سابق دوک هم تیمی صهیون Williamson گفت او صحبت کردیم و به همکاران خود و آنها را به چسب شده است به این مجموعه مستند که یکشنبه به پایان رسید.

“من صحبت کردم به یک زن و شوهر از مردم در مورد آن” بارت گفت. “این واقعا فقط بزرگ به خصوص برای ما. من می دانم که برای بازیکنان بسکتبال و NBA بازیکنان اردن بهترین بازیکن تا کنون. بنابراین همه ما در حال تلاش برای دریافت وجود دارد در تلاش برای پیش افتادن از او. بنابراین فقط به ببینید که چگونه او آن را سعی کنید به پیاده سازی برخی از چیزهایی که او را همراه با آنچه که ما در حال انجام است.”

خواسته قطعی اگر او رای اردن به عنوان G. O. A. T. بارت گفت: “من همیشه یک LeBron فن. LeBron همیشه مورد علاقه من بوده است بازیکن در حال رشد است. اما فقط از نظر — من واقعا نمی دانم این مقایسه — اما از آنچه که من از دیدن آن سخت به می گویند در غیر این صورت.”

بارت has been locked down در اورلاندو در میان coronavirus همه گیر شده است و انجام آنچه او می تواند به ماندن در شکل و کار بر روی بازی خود را.

“من در واقع برخی از نزدیک ترین دوستان من با من و ما هر روز” بارت گفت. “فقط تلاش برای فعال ماندن … آیا ما باید به حلقه در جلوی خانه آره ما باید فعال باقی بماند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>