مطالعه: جوان آمریکایی با داشتن کمتر رابطه جنسی به احتمال زیاد با توجه به استرس و روند مصرف دیگر به رشد

داگ Stanglin ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:47 AM EDT Jun 13, 2020جوان آمریکایی با داشتن کمتر با توجه ب

توسط NEWSAMINS در 24 خرداد 1399

جوان آمریکایی با داشتن کمتر با توجه به یک مطالعه جدید به احتمال زیاد با توجه به استرس ناشی از زندگی مدرن دسترسی آسان به سرگرمی های آنلاین و یک روند در میان نوجوانان و بزرگسالان جوان از در نظر گرفتن دیگر به رشد است.

این مطالعه توسط دانشگاه ایالتی سن دیگو محققان به بررسی سطح فعالیت جنسی در میان جوانان آمریکایی بین سال 2000 تا سال 2018 حاکم خارج اجتماعی فاصله گرفتن از coronavrius همه گیر به عنوان یک عامل است.

منتشر شده جمعه در مجله پزشکی JAMA Network, باز این مطالعه به بررسی پاسخ به یک نظر سنجی با بیش از 4000 مردان و 5000 زنان در مسئله جنسی فرکانس و تعداد شرکای جنسی.

آن را اشاره به افزایش عدم فعالیت جنسی در طول دوره مطالعه در میان مردان در سن 18 تا 34 و در زنان 25 تا 34 با افزایش در میان مردان رخ می دهد عمدتا در میان افراد مجرد.

"اول نوجوانان و بزرگسالان جوان در حال مصرف دیگر به رشد به بزرگسالی است. این شامل به تعویق افتادن نه فقط فعالیت جنسی و همچنین سایر فعالیت های مربوط به جفت گیری و تولید مثل از جمله دوستیابی, زندگی با یک شریک بارداری و تولد" گفت: Jean M. Twenge استاد روانشناسی در دانشگاه ایالتی سن دیگو در یک تفسیر در این گزارش.

"این باروری روند رخ داده است در انزوا; در عوض, آنها بخشی از یک فرهنگی نسبت به روند تاخیر در توسعه است. برای مثال, نوجوانان در 2010s نیز کمتر احتمال دارد به درایو نوشیدن الکل بدون پدر و مادر خود را و کار در شغل پرداخت می شود در مقایسه با نوجوانان در دهه های قبلی."

Twenge افزود: "این مشکل بیشتر به بیرون رفتن و شرکت در فعالیت های جنسی زمانی که شما از نظر مالی مستقل از پدر و مادر است."

مطالعه نوشته شده توسط پیتر اوئدا کاترین H. مرسر و کوروش غزنوی نیز اشاره کرد عدم فعالیت جنسی بیشتر شایع در میان مردان با درآمد پایین تر و بدون اشتغال تمام وقت و همچنین در میان مردان و زنان که دانش آموزان بودند.

محققان دریافته اند درصد از نظر جنسی فعال 18 - تا 24 سال و مردان از افزایش 18.9 درصد بین سال های 2000 و 2002 به 30.9 درصد بین سال 2016 و 2018. این بررسی همچنین نشان داد که حدود یک سوم از مردان 18 تا 24 ساله به گزارش گروه بدون فعالیت جنسی در سال گذشته است.

برای زنان این مطالعه نشان داد عدم فعالیت جنسی نیز ممکن است در ارتباط با شیوع بیشتری از "اتصال" و یا گاه به گاه برخوردهای جنسی که این مطالعه گفت: "به طور کلی گزارش شده است به کمتر لذت بخش برای زنان است." همچنین اشاره کرد که "پتانسیل افزایش تجاوز جنسی به کارگردانی نسبت به زنان است."

محققان دریافتند که رشد آرامی را توضیح دهد کاهش فعالیت جنسی در میان مسن و متاهل بزرگسالان نیز یک ویژگی در مطالعات قبلی. آنها پیشنهاد کرد که ممکن است تحت تاثیر رشد اینترنت و رسانه های دیجیتال است.

"بین 24 ساعته در دسترس بودن از سرگرمی و وسوسه به استفاده از گوشی های هوشمند و رسانه های اجتماعی, فعالیت جنسی ممکن است به عنوان جذاب به عنوان آن را یک بار بود:" Twenge نوشت. "به سادگی در حال حاضر وجود دارد بسیاری از گزینه های بیشتر از همه چیز برای انجام در اواخر شب از وجود یک بار بود و فرصت کمتری برای شروع فعالیت جنسی اگر هر دو طرف کاملا اشغال شده در رسانه های اجتماعی, بازی های الکترونیکی و یا شراب خواری،"tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن