ریک عاقلانه بزرگترین روز می تواند ایستادن برای همیشه با جهانی DH بلندی

راه رفتن از اغل گاو یا حشم در Riverfront ورزشگاه که گرم شب چهارشنبه ریک عاقلانه می دانستم که او در برخی از مشکل. او شده است می خواهم مبارزه با آنفولانزا برای روز. در شروع قبلی در ورزشگاه درخت روغن قلم او wheezed از طریق پنج نوبت, اجازه هفت بازدید به نور-ضربه متس در 6-5 از دست دادن خود را برای فیلیز. او هنوز هم احساس شپشو.

“اما آن نوبت به توپ” حکیم می گوید. “بنابراین من به رفتن به توپ زیرا هیچ کس به اندازه مراقبت اگر شما احساس می شد 100 درصد است. اگر آن روز خود را, آن روز خود را.”

اغل گاو یا حشم جلسه شده بود وحشتناک. خود را گرم یو پی اس قبل از پایین اول شد فقط به عنوان بد است. به نحوی او ناشی از پیت رز و جورج فاستر به زمین و زده از لی ممکن است. او راه می رفت به ستاره شرق بدانند او فقط می خواهم بدست دور با larceny.

“احساس من توپ بود توقف میدوی به صفحه” عاقلانه به یاد می آورد از طریق تلفن با یک خنده از دیرین خود را در بیورتون سنگ. “منظورم این است که من تا به حال هیچ چیز نیست.”

لری Bowa, بازی shortstop که شب پشت کردن که حافظه.

“این یک بازی خنده دار, اگر چه” Bowa می گوید. “شب شما احساس وحشتناک گاهی اوقات کسانی هستند که شب شما چیزی شگفت انگیز است.”

در سراسر بعدی 90 دقیقه است که در 23 ژوئن 1971 گرما کمک حکیم, عرق کردن دور بدبختی خود را. Cincinnati, دفاع, NL, شانزه شد scuffling که سال اما هنوز هم بزرگ ماشین قرمز از lore: گل رز و جانی نیمکت تونی پرز, مارس هال McRae. اما آنها نیز متلاطم نرم در بسیاری از رزین.

ریک حکیم پس از پرتاب یک هیچ-hitter وظیفه و حوله ای دو homers در همان بازی مقابل لیورپول در سال 1971.AP

در ضمن عاقل آنچه را که کوزه همیشه اشتیاق به انجام زمانی که مجاز به گرفتن یک اسلات در پنبه حلاجی شده سفارش: کمک به خود را باعث شود. در بالای پنجم راس Grimsley آویزان بالا کشویی و عاقلانه حفر آن بیش از سمت چپ میدان نرده تبدیل 1-0 منجر به 3-0. بازنشسته شد اول 16 Reds او مواجه شده و سپس اجازه رفتن به دیو کنکپکین. معمولا یک پرواز توپ پارچ او دستبند به دست هر کس و تنها پنج توپ را در سمت چپ زمین زیر کشت.

“اما شما همیشه می دانستم که یک چیز را هنگامی که شما آن مواجه قرمز” حکیم می گوید: “شما هرگز نمی تواند نمره بیش از حد بسیاری از اجرا می شود در مقابل آنها.”

بنابراین عاقلانه انجام آنچه او می تواند برای کمک به: پیشرو خاموش هشتم او 2-0 برابر تعداد رس کارول و سپس نگاه کردن به مربی پایه سوم جورج Myatt که بلافاصله تبدیل پشت خود را. “من در زمان که به عنوان یک چراغ سبز” حکیم گفت. و هنگامی که کارول شیاردار یک حکیم clobbered که بیش از حد.

“یکی از آن شب” حکیم می گوید.

“فقط هیجان را به تماشا می گوید:” Bowa.

این بیشتر از آن. آن بود بدون شک یکی از بزرگترین بازی های یک بازیکن همیشه لذت می برد. در نهم یکی برای رفتن پیت رز سیلی کامل-تعداد fastball مستقیم به جان Vukovich دستکش در سوم. از آن فکر می کنم: یک هیچ-hitter. دو خانه اجرا می شود. نود و چهار زمین. در برابر اکثر جشن توهین آمیز تیم از 1970s. همه در یک مرتب 1 ساعت و 53 دقیقه است.

DH آمد به لیگ آمریکا دو سال بعد و به ناچار تبدیل شدن به قانون در, NL, بیش از حد — و می تواند دائم در زمان بعدی CBA است به تصویب رساند. و که آن را رسمی و برای همیشه لطفا برای.

ژوئن 23, 1971: بهترین روز یک پارچ تا به حال.

“من بسیار افتخار است که بازی” حکیم می گوید: تعجب می کنم که هنوز هم در صدای او 49 سال بعد. “من تنها بازیکن در تاریخ به پرتاب یک هیچ-هیچ و دو خانه اجرا می شود. که واقعا چیزی است.”

عاقلانه بود و هیچ اتفاق با خفاش. او آمار شش homers که ’71 سال و 15 برای کار خود را. یکی از بزرگترین نا امیدی بود چهار سال برای Red Sox (پیشرو آنها با 19 برد در سال 1975; برنده بازی حماسی 6 در تسکین) و هرگز یک ترک در Fenway سمت چپ-زمینه دیوار.

“آن را احساس مثل شما فقط می تواند به آن ضربه بزنید که بیش هیولا” او می گوید: “و به عنوان یک پارچ شما قطعا به خوبی از آن آگاه. شکست قلب من هرگز هدف را در آن.”

حکیم تا به حال فوق العاده حرفه ای 188-181 در سراسر 18 فصل با پنج تیم از جمله اولین پیروزی در تاریخ 21 ژوئن 1964 — به مشروب قبل از خواب از یک روز پدر doubleheader که در آن جیم Bunning تن به تن یک بازی کامل در مقابل متس در بازکن.

“ریک بود battler” Bowa می گوید. “او معامله شد سال آینده مستقیم برای استیو کارلتون و شما نگاه کنید که در حال حاضر متفاوت از شما پس از آن. آنها دو بسیار خوب کوزه. به نظر می رسید کاملا حتی تجارت است.”

اما حتی ترجمه برای همه 329 برنده و 4,136 strikeouts هرگز تا به حال یک روز کاملا مانند ریک عاقلانه را در ژوئن 23, 1971. از آنجا که هیچ کس تا کنون بود.

“من فقط می خواستم به تیم من یک شانس برای برنده شدن هر بار که من تن به تن” حکیم می گوید و هیچ پارچ تا بهتر زندگی می کردند تا به آن عقیده. و هیچ کدام تا به حال خواهد شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de