Coronavirus به روز رسانی: ویسکانسین است 34th دولت نیاز به ماسک; فلوریدا جفت دستگیر و به نقض قرنطینه; SEC بازی تنها بازی های لیگ

جان بیکن و Jorge L. Ortiz ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:37 PM EDT Jul 30, 2020جدید ایالات متحده COVID-1

توسط NEWSAMINS در 10 مرداد 1399

جدید ایالات متحده COVID-19 موارد نشان داد نشانه هایی از روند نزولی پنج شنبه در حالی که مرگ و میر در فلوریدا به شدت افزایش یافت یک روز پس از ایالات متحده مرگ و میر پیشی گرفته 150,000.

در واشنگتن رئیس جمهور تهمت پیشنهاد به تاخیر انداختن انتخابات نوامبر گفت: تکیه بر پست الکترونیکی-در رای گیری با توجه به همه گیر خواهد بود "نادرست و جعلی" با وجود فقدان هر گونه شواهد است.

و وزارت بازرگانی صادر شکستن رکورد گزارش از اقتصاد ایالات متحده اعلام کرد که تولید ناخالص داخلی قرارداد در متناوب بطور تطبیقی فصلی نرخ سالانه 32.9 درصد در ماه آوریل تا ژوئن دوره است.

در فلوریدا وضعیتی وخیم از به شدت رو به افزایش مرگ روزانه, گزارش دولت بزرگترین مدرسه منطقه اعلام کرد که آن را به شروع سال تحصیلی تقریبا در اوت. 31. با وجود این فشار توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به مدارس ارائه در کلاس درس گزینه های.

در اینجا برخی از مهم تحولات:

  • فیلادلفیا فیلیز به تعویق افتاد یک سری آخر هفته در برابر Toronto Blue Jays بعد از یک عضو از کارکنان مربیگری و خانه محل باشگاه وانجمن کارمند هر دو آزمایش مثبت است.
  • رهبران دموکرات و تهمت مقامات دولت گفت: آنها دور از هم در $1 تریلیون بسته محرک. بدون آن وجود نخواهد بود دور دیگری از 1200 دلار محرک چک و یا دیگر پول نقد دست انداز در مزایای بیکاری.
  • Herman Cain یک زمان ریاست جمهوری امیدوار و سابق مدیر عامل شرکت Godfather پیتزا درگذشت پنج شنبه پس از بستری در آتلانتا برای coronavirus درمان یک ماه پیش.
  • Kohl's اتحاد پیوست و دیگر خرده فروشان ملی که بسته خواهد شد در روز شکرگزاری در طول coronavirus بیماری همه گیر.

📈 امروز شماره: ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 151,000 مرگ و میر و بیش از 4.4 میلیون نفر از COVID-19 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در سراسر جهان وجود داشته است بیش از 669,000 مرگ و میر و 17.1 میلیون نفر.

📰 آنچه که ما در حال خواندن: دانشگاه باید برنامه ریزی برای کلاس های درس و مدرسه و ساختمان و اما اگر دانش آموزان گله به frat احزاب و tailgates در روزهای پس از آن چه ؟ "حتی اگر آنها اجازه نمی دهد تماشاگر داخل (ورزشگاه) وجود دارد هنوز هم برای رفتن به tailgates وجود دارد هنوز هم برای رفتن به آپارتمان احزاب و زندگی یونانی احزاب" یک خواهری عضو گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. اینجا بیشتر بخوانید.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه

SEC football تیم به بازی تنها بازی های کنفرانس

در نظر گرفتن یک رویکرد مشابه به عنوان بزرگ ده و Pac 12, کنفرانس جنوب شرقی گفت: آن تیم های فوتبال را بازی 10 بازی فصل تنها در برابر همکار لیگ مدارس-اگر وجود دارد یک فصل در تمام میان coronavirus بیماری همه گیر. آن را به عنوان شروع فصل به تعویق خواهد افتاد به هفت. 26 تقریبا یک ماه بعد از اصل برنامه ریزی شده است.

SEC کنفرانس قهرمانی بازی برگزار شد در آتلانتا منتقل خواهد شد از دسامبر. 5 دسامبر. 19 اجازه می دهد برای "یکی از اواسط فصل باز تاریخ برای هر مدرسه و باز تاریخ در تاریخ 12 دسامبر برای تمام مدارس" لیگ گفت.

کنفرانس-تنها برنامه حذف تعدادی از دیرینه رقابت ایجاد حفره SEC تیم با مخالفان از لیگ های دیگر مانند بازی بین کارولینای جنوبی و Clemson فلوریدا و دانشگاه ایالتی فلوریدا و گرجستان و گرجستان.

-- پل Myerberg

ویسکانسین است 34th دولت نیاز به ماسک صورت

ویسکانسین شد 34 دولت نیاز به پوشش صورت به حد گسترش coronavirus زمانی که رژیم صهیونیستی. تونی Evers صادر سفارش الزامی استفاده از آنها در داخل خانه -- به جز خوابگاه های خصوصی -- از طریق پایان ماه سپتامبر.

که اعمال می شود برای چند هفته اول سال تحصیلی اگر بازگشت دانش آموزان به کلاس های درس درو مخالفت قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که با موفقیت شکایت فرماندار دموکرات در ماه مارس بیش از اقامت خود را در خانه سفارش دهید.

Evers در ابتدا مقاومت صدور ایالت ماسک قیمومیت گفت: برای هفته او با توجه به این ایده اما نگران قانونگذاران جمهوریخواه کنگره خواهد او را به محافظه کار ویسکانسین دیوان عالی کشور دوباره.

مولی بک و پاتریک Marley, Milwaukee Journal Sentinel

Key West, زن و شوهر دستگیر و به نقض قرنطینه

یک زن و شوهر فلوریدا دستگیر شد و به اتهام نقض قرنطینه پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 یک تشدید در اجرای یک دولت دست و پنجه نرم با افزایش مرگ و میر.

خوزه فریر Interian راه رفتن سگ خود را در نزدیکی کلید خود را تا روز شنبه هنگامی که یکی از همسایه ها شروع به ضبط او را بر روی تلفن همراه خود را. چند ساعت بعد پلیس آمد و ضربه زدن بر روی درب خود را با یک حکم بازداشت و whisked فریر Interian و همسرش به زندان شهرستان است. آنها را قبل از یک قاضی در ماه اوت پس از آزادي با وثيقه پنج شنبه صبح.

"اگر قانون اجازه می دهد تا کسی به بازداشت برای نقض یک قرنطینه سفارش و آنها همچنان به انگشت شست خود را بینی در قانون آره آنها باید دستگیر شود" کلید غرب شهر مدیر گرگ ولیژ گفت.

فریر Interian 24 ساله این باورند که بازداشت شد و در نتیجه از یک soured رابطه با یکی دیگر از مستاجر. "من هر چیزی را انجام دهید. من فقط پیاده روی سگ من," او گفت:. "آن را به عنوان اگر من در سمت چپ خانه به خرید بروید."

-- آسوشیتد پرس

مسلح در هتل, آتش سوزی, عکس های هشدار دهنده زمانی که مادر و پسر را حفظ فاصله اجتماعی

یک فرد مسلح در یک هتل در ساحل میامی فلوریدا دستگیر شد و پس از شلیک چهار عکس های هشدار دهنده پس از گفتن یک زن و پسرش نبودند اجتماعی فاصله.

با توجه به ساحل میامی اداره پلیس گزارش Douglas, علائم, 29 گفت: دو مهمان در کریستال ساحل سوئیت لابی هتل را ترک کنند زیرا آنها ندارد فاصله. او گفت که او نادیده گرفته شود نشانه شنید اما او گفت: "به من اجازه دهید مراقبت از آنها. من باید دو نفر زیر جهت است."

زن گفت که او شنیده علائم تکرار "همه شما نیاز به ترک" و سپس صدای شلیک گلوله شنیده و فرار از هتل با پسرش. عکس نیست در نتیجه هر گونه آسیب.

-- دیوید الیور

'خط مقدم پزشکان ممکن است زندگی می کنند تا به نام

این گروه که خود امریکا در خط مقدم پزشکان که ویژگی های ویدئو دکتر هوستون ساخته شده است که ظالمانه ادعا ممکن است کاملا زنده به صدور صورت حساب. ایالات متحده آمریکا امروز تایید کرد که اکثر پزشکان با حالت فعال پزشکی مجوز, اما آنها تخصص و تجربه نشان می دهد آنها ارائه شد کمی بیشتر از نظرات شخصی به جای تجربه پژوهش در بیماری های عفونی.

این گروه تصویری که گرفته شده توسط Facebook و Twitter برای تبلیغ COVID-19 اطلاعات غلط بود بازتوییت شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور همچنین با استفاده از اصطلاح "بسیار چشمگیر" در اشاره به اعضای گروه دکتر استلا امانوئل می گوید: "برخی از شرایط پزشکی ناشی از خواب در مورد داشتن رابطه جنسی با شیاطین و جادوگران و ادعا کرد که "دی ان ای بیگانه است که در حال حاضر مورد استفاده در درمان های پزشکی." مانند تهمت امانوئل تا تبلیغ رد مزایای هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای COVID-19.

صحبت کردن با MSNBC, Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی به نام گروه "یک دسته از مردم spouting چیزی که درست نیست."

-- Ryan W. Miller و جوئل شانون

فیلیز کارکنان تست مثبت; سری آخر هفته به تعویق افتاد

لیگ اصلی بیس بال همچنان به مبارزه حاوی coronavirus طول آن نوپای نجومی و آن را نه فقط Miami Marlins. فیلادلفیا فیلیز و گفت: این یکی از آن مربیان و خانه محل باشگاه وانجمن کارمند باید آزمایش مثبت برای ویروس مجبور به تعویق افتادن آخر هفته خود سری در برابر Toronto Blue Jays. فیلادلفیا شهروندان بانک پارک, سایت, سری, شده است به طور موقت بسته شده است.

فیلیز و Marlins شده اند از اقدام از روز یکشنبه زمانی که Marlins تصمیم گرفتند به بازی بازی خود را در فیلادلفیا با وجود چهار نفر از بازیکنان خود را آزمایش مثبت برای COVID-19. در حال حاضر 17 Marlins بازیکنان و دو کارکنان قراردادی ویروس و فصل بود متوقف شد توسط Major League Baseball حداقل تا دوشنبه. هیچ فیلیز بازیکنان شناخته شده اند که آزمایش مثبت است.

-- گیب Lacques

اروپا به آمریکایی ها: خانه بمانند

تعطیلات اروپا احتمالا نمی خواهد در این کارت برای آمریکایی ها در این تابستان. برای دومین بار در این هفته اتحادیه اروپا تمدید آن سفر ممنوعیت آمریکایی ها در روز پنج شنبه به عنوان COVID-19 عفونت در ادامه به افزایش در سراسر ایالات متحده است.

در تاریخ 1 ژوئیه اتحادیه اروپا آغاز شده لغو سفر خود را از محدودیت خارج از بلوک و استقبال مسافران از 14 کشور از جمله کانادا و کره جنوبی و استرالیا است. ایالات متحده باقی مانده بود که لیست اولیه و اتحادیه اروپا تمدید ممنوعیت آن در آمریکا بازدید کنندگان جولای 16 قبل از پنج شنبه ، برای اتحادیه اروپا به استقبال بازدید کنندگان از شیوع کروناویروس در یک کشور داده می شود باید به همان اندازه موجود یا بهتر نسبت به بلوک.

-- Curtis Tate and Deirdre Shesgreen

موارد جدید روند را در سراسر کشور?

بر اساس هفت روز نورد متوسط روزانه موارد از کروناویروس در آمریکا کاهش یافته است به 65,266 پایین در حدود 3% از یک هفته پیش با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. محققان ترجیح می دهند برای دیدن دو هفته از روند داده اما دانشگاه فلوریدا biostatistician ایرا Longini گفت که او فکر می کند "مسیر واقعی است."

بیشتر خبر خوب: درصد مثبت آزمون در سراسر کشور کاهش یافته و از میانگین 8.5 درصد به 7.8 درصد در طول هفته گذشته. هنوز, Dr. Ali Khan, رئیس دانشگاه نبراسکا دانشکده بهداشت عمومی هشدار می دهد که در عین حال یکی دیگر از رونق در موارد امکان پذیر است. "این بیماری ادامه خواهد داد به لی لی در اطراف تا زمانی که آن را می یابد tinder – افراد حساس مانند هر آتش" خان گفت.

فلوریدا روزانه تلفات همچنان رو به صعود

برای سومین روز متوالی فلوریدا وزارت بهداشت گزارش جدید رکورد روزانه برای COVID-19 میر پنج شنبه. از 253 مرگ و میر نشان داده یک پرش از تقریبا 20 درصد از رکورد قبلی در روز است. کل مرگ و میر در میان ساکنان فلوریدا در حال حاضر در 6,586 تقریبا نیمی از آنها در ماه جولای.

ایالات متحده آمریکا امروز تحلیل از دانشگاه جانز هاپکینز داده ها از طریق اواخر روز چهارشنبه نشان می دهد هفت متحده تنظیم پرونده برای موارد جدید در حالی که هشت متحده تا به حال یک رکورد تعداد مرگ و میر. مورد جدید ثبت شد در آرکانزاس, هاوایی, مینه سوتا, Missouri, مونتانا, جدید مکزیک و غرب ویرجینیا است. رکورد تعداد مرگ و میر گزارش شده در آرکانزاس کالیفرنیا و فلوریدا, آیداهو, مونتانا, اورگان, تنسی و تگزاس.

مایک Stucca و شریل McCloud

سابق ریاست جمهوری امیدوار هرمان قابیل می میرد COVID-19

Herman Cain یک زمان ریاست جمهوری امیدوار و سابق مدیر عامل شرکت Godfather پیتزا درگذشت پنج شنبه پس از بستری در آتلانتا برای coronavirus درمان یک ماه پیش با توجه به خود سایت و رسانه های اجتماعی.

"هرمان قابیل – رئیس ما دوست ما مانند یک پدر برای بسیاری از ما – در گذشت" نوشته دن Calabrese در قابیل سایت.

Calabrese گفت قابیل 74 بود "خیلی سالم" در سال های اخیر اما این است که تاریخ خود را با سرطان فرود آمد و او را در یک گروه پر خطر برای coronavirus. قابیل به تازگی به عضویت نیوز مکس و تلویزیون مشغول به کار بود به سمت راه اندازی یک هفتگی نشان می دهد.

نیوز مکس گفت: قابیل تا به حال با حضور در یک تجمع برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Tulsa, اوکلاهما در ماه ژوئن کمتر از دو هفته قبل از او تشخیص داده شد. نیوز مکس گفت: آن شناخته شده نیست که در آن قابیل, صندلی, سیاه, صدای, برای مغلوب ساختن پیشی جستن آلوده شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد به تأخیر انداختن انتخابات ریپ جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد پست الکترونیکی-در رای گیری روز شنبه نشان می دهد در یک صدای جیر جیر که روز انتخابات با تاخیر از زمان تاریخ Nov. 3 هر چند رئیس جمهور فاقد اختیارات قانونی برای به تاخیر انداختن انتخابات در خود دارد.

پست الکترونیکی-در رای گیری می تواند بخش مهمی از روند انتخابات در این سال به عنوان همه گیر مانع در شخص رای گیری. اما تهمت توییتی که در تلاش است که "در حال حاضر اثبات می شود یک فاجعه فاجعه" و گفت: آن را آن را آسان تر برای دولت های خارجی و اشخاص نفوذ به رای دادن.

تاریخ انتخابات ریاست جمهوری تنظیم شده توسط قانون فدرال معنی کنگره و نه رئیس جمهور است و قدرت آن را تغییر دهید با توجه به ادوارد فولی یک استاد حقوق از دانشگاه ایالتی اوهایو و قانون انتخابات ،

به تأخیر انداختن انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود بی سابقه – ملت نمی کنم حتی در طول جنگ داخلی آنفولانزای همه گیر 1920 و جنگ جهانی دوم است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر با این وجود به خود جلب کرد انتقاد از دموکرات ها و جمهوری خواهان برای یک بار دیگر کاشت شک و تردید در مورد صحت انتخابات است.

– دیوید جکسون جوی پادگان و جان Fritze

زن که سطل آشغال هدف ماسک نمایش به نقل از بیماری های روانی به صورت مارپیچی

ملیسا مهار پر جنب و جوش مارپیچی در آریزونا هدف در ویدئو برای همه برای دیدن هنگامی که او ضبط شده خودش از بین بردن یک ماسک نمایش در اوایل ماه جولای. او می گوید: او تاسف خود را انفجار است و در درمان بیماری های روانی. پر جنب و جوش, مدیر عامل و بنیانگذار روابط عمومی شرکت گفت: او از دست همه از مشتریان خود و شوهرش برای ثبت طلاق پس از فیلم های او expletive پر از مطالب ویروسی رفت.

"من فکر می کنم بیماری روانی شده است واقعا چیزی است که خطاب به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر" او گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. "به دلیل آنچه اتفاق افتاده است به من ترسناک بود و این تغییر زندگی من برای همیشه لطفا برای. من احساس من تا به حال هیچ کنترل بیش از من است."

کلی Tyko

ویروس می تواند در دراز مدت تاثیری بر قلب, مطالعات نشان

شواهد جدید نشان می دهد coronavirus دارای اثرات ماندگار در قلب بالا بردن زنگ به قلب و عروق که در مورد پتانسیل COVID-19 طولانی مدت قلب آسیب است. دو آلمانی در مطالعات منتشر شده در این هفته در کارشناسی مجله JAMA قلب و عروق یافت اختلالات قلبی در COVID-19 بيمار ماه پس از آنها تا به حال بهبود از این بیماری است.

"ما نیاز به درک دراز مدت علائم بالینی و نتایج که ممکن است رخ دهد در بیمارانی که قبلا آن و بهبود," گفت: دکتر توماس Maddox, صندلی, کالج آمریکایی قلب و عروق, علوم و با کیفیت کمیته. "که فقط نگاهی به برخی از زمان به نگاه به عنوان بیشتر و بیشتر مردم به عفونت و بهبود می یابند."

Adrianna رودریگز

فلوریدا, مبارزه با ویروس خروش بسته شدن تست سایت های پیش از طوفان

همه ایالتی فلوریدا-پشتیبانی COVID-19 تست سایت را به طور موقت نزدیک به دولت باقی مانده است در این مسیر ممکن است از یک طوفان پیش بینی شده برای تبدیل شدن به طوفان گرمسیری Isaias یک شبه. فلوریدا بخش مدیریت اضطراری گفت: آن را از طریق درایو و راه رفتن تا coronavirus تست سایت می خواهم در 5 p. m. ET پنج شنبه. تست سایت های چادر و دیگر آزاد ایستاده تجهیزات است که نمی تواند مقاومت در برابر طوفان گرمسیری-نیروی باد. این بسته آمده است که دولت در تلاش برای دریافت یک دسته در شیوع است که در حال حاضر به کشته شدن بيش از 6500 نفر.

طوفان انتظار می رود که به شدت دولت با باران های سنگین و بادهای قوی به عنوان اوایل به عنوان جمعه. سایت بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که آنها امن برای بازگشایی, با همه آنها انتظار می رود به بازگشایی توسط ساعت 8 صبح در اوت. 5 در آخرین, مقامات گفت.

جینی Beagan Treasure Coast, روزنامه

سریع در صفحه اصلی-تست طرح نشان داد اما موانع باقی می ماند

غذا و دارو باز درب به COVID-19 تست است که می تواند سریع و ارزان و به کار گرفته شده به طور کامل در صفحه اصلی — اگر شرکت ها پیدا نمی کنید قوانین بیش از حد سنگین.

FDA قالب جادوها چگونه یک نمونه است که به جمع آوری و تجزیه و تحلیل بدون نیاز به ارسال آن به یک آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل. این الگو همچنین به تشریح چگونگی دقیق آزمون باید با کمی پایین تر از استانداردهای آزمایشگاه مبتنی بر آزمون است. روشن نیست اما چقدر طول می کشد تا این تکنولوژی را به عقب.

"این نرم افزار به تنهایی مطرح خواهد شد فوق العاده زیادی مانع برای بسیاری از" دکتر مایکل مینا, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت گفت: از طریق ایمیل. "متاسفانه این الگو را ارائه نمی کند این نوع از 'جدید' خیابان است که من فکر می کنم در حال رفتن به لازم است اگر ما می خواهیم برای دیدن واقعا $1 روزانه آزمون تبدیل شدن به یک واقعیت است."

کارن Weintraub و کن Alltucker

فلوریدا بزرگترین مدرسه منطقه آغاز خواهد شد سال تحصیلی آنلاین-تنها

فلوریدا بزرگترین مدرسه منطقه گفت: آن را به شروع سال تحصیلی آنلاین-تنها Aug. 31 یک هفته پس از آن در اصل برنامه ریزی شده برای شروع است. میامی-Dade County Public Schools سرپرست آلبرتو Carvalho گفت: داده ها در عفونت و بستری شدن در بیمارستان را تعیین می کند تصمیم گیری در فرد در یادگیری خواهد شد که در اواخر سپتامبر اعلام کرد. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis است اصرار مناطق به ارائه هر دو آنلاین و حضوری گزینه های.

فلوریدا گزارش شده بیش از 200 COVID-19 میر پنج شنبه, آوردن دولت تلفات به 6,333. تعداد COVID-19 مورد افزایش یافته 9,446 مارک 36 روز متوالی دولت ثبت بیش از 5000 مورد جدید.

کالیفرنیا قرار داد پول از دو مبارز شهرستانها

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom است خودداری فدرال coronavirus تسکین کمک های مالی از دو دره مرکزی شهرستانها هجوم بهداشت عمومی خود را دستور اجازه می دهد همه کسب و کار برای بازگشایی میان همه گیر. فرماندار مسدود نزدیک به $65,000 از آتواتر در شهرستان مرسد شهرستان و بیش از $35,000 از بندر عباس در Fresno County است.

دو شهرستانها اطلاع داده شد در هفته گذشته توسط دولت, دفتر خدمات اورژانس از احتمال از دست دادن بودجه اگر آنها همچنان به سرپیچی از دستورات دولت اما مقامات محلی تصمیم به ایستادگی با تصمیم گیری های خود را.

بیشتر COVID-19 منابع از ایالات متحده آمریکا امروز

در Facebook: هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی ناشناخته در مورد کوروناویروس. اما آنچه ما نمی دانیم که ما در حال به اشتراک گذاری با شما. Join our Facebook گروه "Coronavirus دیده بان" برای دریافت به روز رسانی روزانه در خوراک خود و چت با دیگران در جامعه مورد COVID-19.

در صندوق پستی خود را: بمانید تا به روز با آخرین اخبار در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. ثبت نام به صورت روزانه Coronavirus تماشای عضویت در خبرنامه اینجا.

نکاتی برای مقابله: هر شنبه و سه شنبه ما را در صندوق پستی خود را به شما ارائه مجازی در آغوش بگیرید و کمی آرامش در این زمان دشوار است. ثبت نام برای اقامت از هم جدا و با هم در اینجا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن