جمهوری خواه ایالت چاک Grassley: مغلوب ساختن پیشی جستن شکست خورده است و برای توجیه فردی گری از ناظران, سوخت رسانی گمانه زنی های سیاسی

Deirdre Shesgreen ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:55 PM EDT مه 27 سال 2020واشنگتن – یک جمهوری خواه مجلس س

توسط NEWSAMINS در 7 خرداد 1399

واشنگتن – یک جمهوری خواه مجلس سنا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکست خورده است و برای توجیه این بیمارستانها در حال تمام شدن دو دولت ناظران و پیشنهاد مبهم منطق خواهد سوخت حدس و گمان است که "سیاسی" انگیزه ها در بازی.

غیر معمول ملامت – از سوی دیگر ، چاک Grassley یک جمهوری خواه آیوا است که پشتیبانی دولت خبرچین – می آید در میان شدید کنگره موشکافی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به آتش استیو Linick وزارت امور خارجه به بازرس کل در مه 15. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او برداشته Linick در خواست از وزیر امور خارجه مایک Pompeo.

Linick شد بررسی دو موضوع که لمس به طور مستقیم در Pompeo اقدامات: اتهامات که او با استفاده از یک کارمند وزارت امور خارجه برای اجرای کارهای شخصی و وزارت امور خارجه تصمیم به greenlight بسیار بحث فروش سلاح به عربستان سعودی است.

Grassley و دیگر نمایندگان مجلس نیز مطرح شده هشدار در مورد تهمت را حذف مایکل اتکینسون بازرس کل برای جامعه اطلاعاتی که اطلاع رهبران کنگره در مورد یک whistleblower شکایت که رهبری به رئیس جمهور را استیضاح.

"بدون توضیح کافی آن را عادلانه به سوال از رئیس جمهور منطقی برای از بین بردن یک بازرس کل" Grassley به طور معمول سرسخت تهمت متحد در بیانیه ای گفت: سه شنبه شب.

4 سرنگون ناظران: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تازگی نقل مکان کرد به سرنگونی 4 دولت ناظران. در اینجا آنها عبارتند از:

Grassley حال خواستار توضیحات از کاخ سفید برای اتکینسون و Linick را ousters اما گفت: پاسخ او را از کاخ سفید مشاور پت Cipollone کافی بود. در مه 26, نامه Cipollone اظهار داشت مغلوب ساختن پیشی جستن "حق قانونی" به حذف دو بازرس ژنرال که به اتهام ومعلول با فساد و زباله در داخل دولت فدرال است.

"اگر رئیس جمهور یک دلیل خوب برای حذف یک بازرس کل فقط بگویید کنگره آنچه در آن است. در غیر این صورت مردم آمریکا خواهد بود سمت چپ بینی چه سیاسی و یا منافع خود هستند به سرزنش" Grassley گفت. "این خوب نیست برای ریاست جمهوری و یا دولت پاسخگویی."

دموکرات ها باز کرده اند رسیدگی به Linick ایران گفت: smacks سیاسی تلافی و نشان می دهد Pompeo در تلاش بود تا سرکوب Linick این تحقیقات است.

"آقای Linick شلیک در میان چنین پروب به شدت نشان می دهد که این یک عمل غیر قانونی از اقدامات تلافی جویانه گفت:" رئیس کمیته روابط خارجی مجلس, پارچه مبلی. الیوت انگل D-n. y.

Pompeo است را رد کرد و اتهامات تخلف و گفت: Linick ایران بود و نه تلافی جویانه.

"این آشکارا نادرست است. من هیچ حس از آنچه تحقیقات در حال وقوع در داخل بازرس کل گفت:" امروز به خبرنگاران گفت: در طول یک مارس 20 جلسه رسانه. اما لحظاتی بعد Pompeo اذعان کرد که او در مورد عربستان سلاح پروب گفتن خبرنگاران وی در پاسخ به نوشته پرسش از IG ،

"بود که برخی از زمان در اوایل این سال به عنوان بهترین من می توانم به یاد" او گفت:, و اضافه کرد که او نمی دانست که دامنه و یا نتیجه است که پرس و جو.

نیروی هوایی: نیروی هوایی اذعان 'مداوم و سازگار نژادی' تعصب در برابر سیاه شعله ور سوابق نشان می دهد

Grassley گفت Linick جایگزینی – Stephen J. Akard یک بار دستیار معاون رئیس جمهور مایک پنس – دارای تضاد منافع چرا که او نیز در خدمت در دیگر بالا نقش در وزارت امور خارجه. مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب Akard به رهبری این سازمان را از ماموریت های خارجی و موقعیت او برگزار کرده است پس از 2019.

Grassley لعنتی تصمیم به قرار دادن وزارت امور سیاسی منصوب در بازرس اداره و اجازه می دهد او را به نگه داشتن هر دو موقعیت.

"کاخ سفید, مشاور روحانی نیست آدرس این خودنمایی تضاد منافع" او گفت:. "کنگره تاسیس بازرسان عمومی برای خدمت به مردم آمریکا به صورت مستقل و هدف ناظران نه آژانس lapdogs. این تنها راهی است که آنها می تواند کمک به تخلیه باتلاق زباله تقلب و سوء استفاده از تثبیت در غیرمنتخب بوروکراسی دولت است."

Akard مشغول به کار به عنوان یک مشاور اقتصادی برای پنس که در حال حاضر معاون رئیس جمهور شد, ایندیانا, فرماندار.

در خانه انگل و دیگر دموکرات ها خواسته اند وزارت امور خارجه به نوبه خود بیش از اسناد داخلی مربوط به Linick شلیک و به نام IG را برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد تحقیقات از Pompeo و عربستان سلاح های فروش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب