گزارش: مینه سوتا اصلاحات افسران پرونده شکایت وی از سوی مامورین اقلیت نبودند اجازه داده می شود در تماس با درک چوین

اردن کولور سیتی ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:20 PM EDT Jun 21, 2020هشت مینه سوتا اصلاح افسران شاغل در

توسط NEWSAMINS در 2 تیر 1399

هشت مینه سوتا اصلاح افسران شاغل در این تاسیسات که در آن اخراج افسر پلیس درک چوین برگزار شد و پس از دستگیری به قتل جورج فلوید می گویند آنها هم از آمدن به تماس با او و گزارش شکایت با وزارت امور خارجه وزارت حقوق بشر.

افسران — همه مردم از رنگ — بگو به آنها گفته شد آنها خواهد بود "مسئولیت" در اطراف چوین به دلیل نژاد, استار تریبیون, مینیاپولیس گزارش شده است. چوین است که افسر سفید پوستی که دیده می شد در فیلم فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت به عنوان مرد سیاه gasped به نفس.

با توجه به یک کپی از تبعیض نژادی و اتهام به دست آمده توسط روزنامه یک بار چوین وارد در شهرستان رمزی زندان, افسران رنگ دستور داده شد به یک جداگانه طبقه. تنها افسران چپ به گارد چوین شد سفید و اقلیت کارکنان ممنوع شد, از داشتن تماس با چوین های استار تریبیون گزارش داد.

مرگ جورج Floyd: چه کیفری شکایت می گویند در مورد افسران سابق به اتهام کمک و معاونت در جرم Derek چوین

افسران رنگ به نام یک "segretation سفارش" با توجه به ستاره تریبون.

استار تریبیون نیز گزارش شده در مارس 30 که یک ستوان اعطا شد دسترسی ویژه به چوین سلول که در آن او به او اجازه استفاده از تلفن همراه خود را.

رمزی شهرستان کلانتر دفتر به ستاره تریبون یک بیانیه از زندان سرپرست استیو Lydon. این بیانیه نیست آدرس این اتهام از ستوان دسترسی به چوین.

"از مراقبت و نگرانی و بدون آسایش در زمان من ساخته شده تصمیم به محدود کردن قرار گرفتن در معرض به کارکنان رنگ به یک قتل مشکوک که به طور بالقوه می تواند باعث بدتر شدن آن احساسات" Lydon گفت: در بیانیه ای که ارائه شد در طول تحقیقات داخلی.

جزئیات سوابق خود را: ما در بر داشت 85,000 پلیس ایم که برای بررسی سوء رفتار

Lydon بود و بعد تنزل مقام با توجه به استار تریبیون و چوین شده و منتقل شده به دولت حداکثر امنیت زندان در Oak Park Heights.

مینیاپولیس وکیل بانی اسمیت است که به نمایندگی از هشت افسران به این روزنامه گفت: این تصمیم به جداسازی افسران از چوین – تنها آنهایی که سمت چپ او را نگهبان بودند سفید – نهفته روحیه.

"من فکر می کنم آنها سزاوار به اشتغال تصمیمات اتخاذ شده بر اساس عملکرد و رفتار" او گفت: استار تریبیون. "هدف اصلی خود را برای اطمینان از این هرگز دوباره اتفاق می افتد."

به ان بی سی نیوز اسمیت گفت: "اگر او [Lydon] واقعا در تلاش برای محافظت از مشتریان من از نژادی تروما او نباید تفرق آنها را بر اساس رنگ پوست" اسمیت گفت. "او نمی نژادی جلوگیری از ضربه — او در حال ایجاد آن است."

رمزی شهرستان کلانتر دفتر و اسمیت را بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر از ایالات متحده آمریکا امروز در روز یکشنبه. یک Ramsey County رسمی ارجاع سوال به بخش کلانتر.

مینه سوتا وزارت حقوق بشر کاهش یافته با استناد به قانون دولت نیست که مجوز این سازمان را به "انتشار یک اتهام تبعیض و یا دیگر اطلاعات مربوط به یک مورد تا زمانی که آن را بسته است" به گفته یک سخنگوی.

'عمده سد': پلیس قدرتمند اتحادیه های ایستاده در راه اصلاحات ساختاری, کارشناسان می گویند

تظاهرات و خشم و انزجار در سراسر کشور به دنبال فلوید مرگ در روز یادبود. افسران از جمله چوین بود پاسخ داد که روز به یک تماس در مورد یک مرد که گفته می شود تلاش برای استفاده از یک تقلبی $20 bill.

چوین شد به اتهام قتل درجه دوم و قتل نفس و فلوید مرگ شده است حکم قتل. سه تن دیگر از افسران که در حال حاضر زمانی که فلوید درگذشت نیز متهم شده است با کمک و معاونت در جرم.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب