به خاطر سپردن Regis Philbin: یک مرد ساخته شده برای تلویزیون شاید آخرین از نوع خود را

لایحه Goodykoontz Arizona Republicمنتشر شده 12:28 PM EDT Jul 26, 2020ممکن است اغراق آن را به می گویند Regis Ph

توسط NEWSAMINS در 5 مرداد 1399

ممکن است اغراق آن را به می گویند Regis Philbin آخرین از نوع خود را, اما نه زیاد.

اعلامیه اشاره به Philbin, 88 درگذشت جمعه به عنوان یک صبح میزبان نمایش ذکر "چه کسی می خواهد به یک میلیونر" و در پرتاب چیزی در مورد آنچه که خوب اواخر شب نشان می دهد بحث مهمان او بود.

که همه درست است و شما لازم نیست تبدیل به دارنده رکورد برای ورود بیشتر ساعت ها در تاریخ تلویزیون (ضرب و شتم هیو فراز که در اوایل این ماه) با داشتن استعداد برای آن است.

اما آنچه Philbin واقعا یک ساخته شده برای تلویزیون ایجاد شده است. و شما نمی دیدن آن بسیار دیگر.

'وجود دارد هرگز دیگر': Kathie Lee Gifford, رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر واکنش نشان می دهند به Regis Philbin مرگ

وجود دارد بسیاری از متوقف می شود بر روی تلویزیون خود را در مسیر حرفه ای. در میان بسیاری از چیزهای دیگر او جوی اسقف وابسته در اواخر شب نشان می دهد اما نمی گذشته (به این دلیل که نشان می دهد نیست). او به نظر می رسد در فیلم ("شرک") و در تلویزیون نشان می دهد ("Fresh Off the Boat") اما او واقعا یک بازیگر (او اغلب خود را بعدها در حرفه خود).

چگونه Philbin ساخته شده خود را در تلویزیون شخصیت

"میلیونر" به طور خلاصه نشان می دهد محبوب ترین در تلویزیون و به او خوب بود اما شما هرگز واقعا فکر او را به عنوان یک بازی مناسب میزبان نشان می دهد مانند الکس Trebek یا پت Sajak.

"زندگی می کنند! با رجیس و Kathie لی" ساخته شده است که او در سراسر کشور مشهور او به عنوان داشتند حرف زدند صبح دور با Kathie Lee Gifford (و بعد از آن Kelly Ripa) و مهمانان خود سرگرم کننده بود اما درخواست تجدید نظر او بود صحبت کردن در مورد خود و یا خود را در جهان. او در ترکیب شخصیت چابک با کمی رگه هایی از سرزنش خود – چیزی David Letterman شناخته شده است. لترمن بود Philbin به عنوان مهمان غالبا و او را نا امید نیست.

قطعا Philbin غنی بود و به خوبی شناخته شده است. اما او بیشتر بود فقط Regis Philbin, معروف, بودن Regis Philbin (و یا حداقل یک تلویزیون نسخه). او مرتب کردن بر اساس مانند یک ابزار infielder در بیس بال: هرگز بهترین در هر موقعیت اما قادر به بازی همه آنها را به خوبی.

واضح است که تلویزیون تغییر کرده است از Philbin شروع – کار خود را به طول انجامید بیش از 60 سال است. هر چند مخاطبان می دانستم که او بود که "میلیونر" منفجر شد و به طور غیر منتظره هنگامی که آن را ساخته شده که اولین آن در سال 1999 او واقعا تبدیل به یک نام خانگی. آن را دشوار است به غلو چگونه معروف شد. او حتی تا به حال یک خط لباس خود را بر پایه تک getups در نشان می دهد.

حریص ABC زد نشان می دهد به زمین اما برخی از شب را به خود جذب 30 میلیون بیننده برای قسمت تک. و همه آنها شنیده Philbin می گویند "این است که نهایی خود را پاسخ خواهد داد؟"

چرا آن را سخت برای رسیدن به این سطح از شهرت Philbin زمانی

مخاطبان بیش از حد تکه تکه برای هر نقطه در نزدیکی این نوع از مخاطبان به دلیل این که رسانه ها بیش از حد تکه تکه. وجود دارد بیش از حد بسیاری از گزینه های جریان کابل, ارائه – مردم نمی تماشای شبکه های تلویزیونی راه آنها استفاده می شود.

شما می توانید نیمه معروف در بسیاری مکان های بیشتر در حال حاضر – توییتر, معروف, معروف Infinite – اما غلظت توجه فقط همین.

وجود ستاره هستند هنوز. هر کس به نظر می رسید به صحبت کردن در مورد تیلور سویفت هنگامی که از او منتشر شد "فرهنگ عامه" در روز جمعه. او و بیانسه ممکن است تنها هنرمندان که می تواند تا تسلط فرهنگ پاپ با یک نسخه جدید در حال حاضر. بسیاری از افراد را تشخیص LeBron James یا تام بردی اگر آنها را دیدم آنها را در حال قدم زدن در خیابان. اگر اپرا وینفری چیزی برای گفتن مردم می خواهم به آن را بشنوند.

اما این مردم هستند که اکسل در آنچه انجام می دهند – آنها به دلیل معروف. Philbin متفاوت بود. او سرآمد بودن خیلی خوب در بسیاری از چیزها است. که یک هنر از دست رفته شاید به این دلیل بسیار وجود دارد برای آن تماس بگیرید کنه. Philbin اشغال شده رو وسط قفسه از شهرت آن وجود دارد اما به نظر نمی رسد قابل دسترسی است.

در واقع آن را بسیار سخت تر برای رسیدن به تر از آن به نظر می رسد. اما برای یک زمان طولانی Philbin تا به حال آن را در درون خود درک.

رسیدن به Goodykoontz در bill.goodykoontz@arizonarepublic.com. Facebook: facebook.com/GoodyOnFilm. توییتر: @goodyk.

بیشتر: Regis Philbin محبوب تلویزیون میزبان 'Regis و Kathie Lee' و 'چه کسی می خواهد به یک میلیونر" می میرد در 88tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن