چرا 'Karens' اینقدر عصبانی ؟ ویدئوها از زنان سفید مقابله با مردم سیاه و سفید گرفته اند رسانه های اجتماعی توسط طوفان

گاهی اوقات آنها رویکرد با یک لبخند. بار دیگر آن را با خشم از فرشتگان. حدود چهار ماه پیش ترنس فیتزجرالد و دو پ

توسط NEWSAMINS در 11 مرداد 1399

گاهی اوقات آنها رویکرد با یک لبخند. بار دیگر آن را با خشم از فرشتگان.

حدود چهار ماه پیش ترنس فیتزجرالد و دو پسر خود را که 5 و 3 سال در یک آخر هفته دوچرخه سواری در محله آرام در حومه جنوب کالیفرنیا با منظره خانه های واقع در میان سخاوتمندانه چمن.

"قدیمی ترین من عاشق طبیعت و متوقف شد و ناگهان همه از یک" فیتزجرالد گفت. "این ما را مجبور همه برای ضربه زدن به ترمز زیرا او پیشرو ما کمی ماجراجویی. او را دیدم یک کاردینال و می خواست به من نشان دهد. پرنده نشسته بر شاخه ای در لبه کسی اموال."

این یکی از آن موارد پدر و مادر یاد می آورد: معمولی لحظه ای که او و خانواده اش رو به فرار از مسابقه موش صحرایی مکث و نفس به لذت بردن از هدیه ساده از طبیعت و زودگذر دوران کودکی است. چشمک زدن و که 5 ساله خواهد بود 15. چشمک زدن دوباره او خواهید بود 25.

" 'همه ناگهانی یک کامیون متوقف شده است. یک زن سفید نورد پایین پنجره و گفت: "چه خبر است ؟ آیا شما در به دنبال؟"' "

— ترنس فیتزجرالد که متوقف شده بود به رعایت یک کاردینال در یک درخت در حالی که دوچرخه سواری با 5 و 3 سال پسران

افسوس فیتزجرالد به یاد آن روز به دلیل دیگری. "ناگهان یک کامیون متوقف شده است. یک زن سفید نورد پایین پنجره و گفت: چه خبر است ؟ آیا شما به دنبال?' احساس من این موج از خشم ظهور در درون من" او به یاد می آورد.

فیتزجرالد بالینی استاد مددکاری اجتماعی در دانشگاه جنوب کالیفرنیا و نویسنده کتاب "مردان سیاه و نژاد پرستی: بهبود تحصیل و زندگی شانس آمریکایی های آفریقایی تبار" گفت که او آماده بود برای استفاده از یک لحن فرزندان او تا به حال هرگز قبل از شنیده. "اما من در نگاه من و پسر متوجه شد که من نقش خود را مدل و می دانستم که من تا به حال خودم را کنترل کنم" او می گوید.

"من به سادگی گفت: در باهوش ترین الاغ راه ممکن است یک پرنده'," او گفت:. "من آنها را به مرگ خیره و گفت:" همه حق پس از آن, به عنوان اگر او به من اجازه برای ادامه روز است. او نورد خود را از پنجره و در راند. این محله در محله من."

برای یک لحظه او تعجب اگر او تا به حال ساخته شده است این تصمیم اشتباه در حال حرکت وجود دارد. "وجود دارد شاید دو خانواده دیگر رنگ اینجا" فیتزجرالد گفت. "من گفت: همسر ما باید هرگز نقل مکان کرد و به یک توسعه با 'مزرعه' در نام است."

این همه بیش از حد آشنا داستان یک فرد سفید "policing" سیاه همسایه است. "Karens" و "Kens" شده اند و فیلم برداری در گوشی های هوشمند به چالش کشیدن مردم رنگ با افزایش نظم: "چرا شما در این ساختمان ؟ آیا شما زندگی می کنند در اینجا؟" و یا حتی "شما مجاز به فروش لیموناد در این خیابان!"

بسیاری از این ویدئوها که آیا شامل Karens یا Kens, روشن نژاد پرستی و مداوم آزار و اذیت مردم از رنگ سفید به مردم, گاهی اوقات حتی همسایگان خود است. در همین حال برخی از سفید فمینیست استدلال می کنند که کارن تصویری مم رفته بیش از حد بویش از زن ستیزی و به شدت خجالت زده زنانی که صرفا با داشتن یک روز بد.

تحقیقات نشان می دهد افراد سیاه و سفید جامعه بر اساس نژاد خود را بیش از افراد سفید. برخی از 65 درصد از بزرگسالان می گویند آنها بوده است در شرایطی که مردم در عمل مشکوک از آنها در مقایسه با فقط 25 درصد از سفید و بزرگسالان با توجه به مرکز تحقیقات پیو.

کارن پدیده را می توان تقریبا به دو گروه تقسیم شده: سفید, افرادی که مقابله و سوال مردم از رنگ و سفید نشان می دهد افرادی که نفرت و بیزاری و خشم نسبت به قدرت — خرده فروشی و رستوران کارگران که بخواهید آنها را به رعایت اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین و پوشیدن ماسک صورت برای مثال — و یا درخواست به مدیر.

اخیر نمونه بارزی از دسته اول است امی کوپر که به نام پلیس در مه 25 — همان روز جورج فلوید درگذشت در بازداشت پلیس جرقه Black Lives Matter تظاهرات — پس از مسیحی کوپر (بدون ارتباط) از او خواست برای قرار دادن سگ خود را در یک دسته سه تایی در پارک مرکزی نیویورک.

آنها محله busybody است که مشکل خود را با همسایگان: در اوایل این تابستان فرید Nassor حیات و Norrinda قهوه ای حیات همسایه در مونتکلیر, N. J., به نام پلیس خواستار به دیدن مجوز زیرا حیات بودند ساختمان یک پاسیو در حیاط خلوت خود.

"این فقط یک بحث بین همسایگان زمانی که او با استفاده از قدرت دولت است. او خواستار قدرت از دولت به بگو هی من می توانم یک زانو بر روی گردن خود را اگر شما نمی, ارسال به من,'" فرید حیات گفت: پس از این حادثه. چندین سفید همسایه آمد و به زن و شوهر, دفاع و روز بعد وجود دارد اعتراض در محله در حمایت از Hayats.

برخی از آزار و اذیت اجرا حیطه از اقامت قانونی و قومیت به تمایلات جنسی. در اوایل این ماه این زن مورد آزار و اذیت لاتین باغبان در کالیفرنیا و زمانی که او از او خواست به عقب برگردد چرا که او با پوشیدن یک ماسک او بارها و بارها گفت: "شما می توانید به من نشان می دهد مقالات خود را?" او او را به نام "ماریپوزا" اسپانیایی زبان عامیانه برای همجنسگرا.

او به او گفت, "من, مکزیک! من فیلیپینی! من چینی هستم! شما در حال خنده دار است. شما روز من ساخته شده."

گروه دیگر Karens و Kens برجسته در این ویروسی الگوهای رفتاری و ویدئوها ناراحت می شود در مکان های عمومی که قوانین را خم نمی به خود خواهد شد. اما چنین مواردی نیز ممکن است افزایش مسائل بزرگتر در مورد سلامت روانی سوء مصرف مواد و/یا استرس به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

برخی از مردم در این ویدئوها شارژ فروشگاه کارکنان در ورودی سرفه در مراجعان یا پرتاب سبدهای خود را در کف یا مواد غذایی را از سبد خرید خود را. در خصوص عجیب و غریب است که می توان به لجبازی یا چیزی جدی تر "Costco کارن" هزینه +0.21% نشسته در کف یک Costco در ژنراتور سنگ., پس از کاهش به پوشیدن ماسک.

"یک آمریکایی هستم. من حقوق اساسی," او گفت:. پس از درخواست به صحبت با مدیر او بر روی زمین نشسته. یک عضو هیات مودبانه از او خواست اگر او می خواهم یک صندلی.

زنان سفید همچنین تماس با دیگر زنان سفید "کارن." این سفر اخیر به یک آرایشگاه در خیابان مدیسون به عنوان بازگو توسط گیل که خواسته به نام نکردن. او به عنوان پرداخت قبض گیل ایستاده در ثبت نام نقدی در کنار یک زن و سگ او که تا به حال شده است در حال اجرا در اطراف سالن بدون یک دسته سه تایی. (سالن تا به حال یک "سگ" ثبت خارج است.)

وقتی پرسیده شد که به استفاده از کارت اعتباری, زن حاضر به قرار دادن آن را به ماشین خودش. "من احتمالا نمی تواند انجام می دهد! من چهار دستیاران او گفت:" با توجه به گیل حساب. "دستیاران من انجام این کار برای من است." این زن همچنین در مورد شکایت داشتن به فاصله اجتماعی و پوشیدن ماسک. اما گیل هیجان زده به نظر می رسید داستان. "او یک کارن? من فکر می کنم من با کارن!"

نژادی و ستم و محرومیت اقتصادی

در حالی که زنان سفید پوست را فیلم برداری شده است به شدت امتناع از پوشیدن ماسک در طول همه گیر مردان سیاه و سفید بوده و هدفمند در فروشگاه ها برای پوشیدن آنها. در ماه مه Kam Buckner, یک عضو از دولت آمریکا قوه مقننه بود که توسط پلیس متوقف و پس از خروج از یک فروشگاه در حالی که با پوشیدن ماسک.

Buckner گفت: یک ایستگاه خبری محلی: زمانی که روشن شد او تا به حال خریداری این اقلام در اختیار خود را که لباس افسر در سوال گفته او "مردم با استفاده از coronavirus به انجام کارهای بد. من نمی تواند صورت خود را ببینید ، شما نگاه مثل شما بودند تا به چیزی."

آن را مضحک با توجه به مقاومت در میان برخی از مردم سفید به پوشیدن پوشش صورت. "من برنامه ریزی شده برای نشان دادن به عنوان بسیاری از چهره من به عنوان امکان پذیر است و استفاده از برخی نشانه ها برای خلع سلاح هر کسی که ممکن است آموخته تمایل به مشکوک از حضور" Buckner گفت.

" 'مردم با استفاده از coronavirus به انجام کارهای بد. من نمی تواند صورت خود را ببینید ، شما نگاه مثل شما بودند تا به چیزی.' "

— Kam Buckner, یک عضو مجلس قانونگذاری ایالتی در ایالت ایلینوی بازگویی آنچه که یک افسر پلیس گزارش گفته او هنگامی که او راه می رفت از یک فروشگاه با پوشیدن یک ماسک صورت

"این کیفرخواست در کل جامعه برای ایجاد یک آب و هوا که در آن این طبیعی است و این خوب است," او اضافه شده است. "من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم از خطرات ذاتی برای تعدادی از مردان سیاه و سفید که فقط پیوستن به ماسک قانون و با انجام این کار شبیه آنها 'به چیزی.'"

در یک مقاله منتشر شده در میشیگان مجله از مسابقه و قانون سال گذشته چان ترو McNamarah مستند "لژیون" سفید مردم در تماس با پلیس از روی مردم سیاه و سفید "مشغول فعالیت دنیوی" در طول تابستان 2018.

مقاله "سفید Caller جرم: Racialized پلیس ارتباطی موجود و در حالی که سیاه" تواریخ مناجات از جمله موارد اعم از نشستن در استارباکس SBUX, -0.14% و بازی گلف برای غذا خوردن در دانشگاه و کلاس های درس.

اما توضیح داد که چرا یک کارن یا کن سوالات مردم سیاه و سفید که به سادگی در تلاش برای رفتن در مورد روز خود را تلاش برای توجیه غیر منطقی گفت: لیندا Clemons, مدیر عامل شرکت Sisterpreneur یک سازمان با هدف توانمند سازی کارآفرینان زن.

"کودکان دنیا هستند که در راه" او گفت:. "آیا از هسته ای بودن. می آید از کسی که نژادپرست است یا مغرضانه." این بخش بازگشت نسل او می افزاید: "آنها در حال بیرون آمدن از چوب. آنها در حال حاضر وجود دارد."

Clemons می گوید: او می گوید سفید-دوستان برای استفاده از صدای خود را به صحبت کردن در برابر Karens, Kens و سفید برتری: "استفاده از خود امتیاز سفید به شکل یک انسان مانع است."

است که در گذشته کار کرده البته fleetingly و با نتایج مختلط. سیاه و سفید farmworkers مبارزه side-by-side برای شرایط کاری بهتر و پرداخت در دهه 1930 با کمک از جنوب مستاجر کشاورزان اتحادیه فدراسیون مستاجر کشاورزان به فشار برای اصلاحات از حقوق و شرایط کار و پرداخت از sharecroppers و کشاورزان مستاجر.

"زنان نقش مهمی در آن سازمان و مدیریت" با توجه به آرکانزاس مرکزی کتابخانه سیستم Encyclopedia of Arkansas.

اما سیاست ها و سیاست های دولت در راه است. قوانین و شیوه های سابق مؤتلفه متحده — مانند نظرسنجی مالیات سواد تست و "پدربزرگ بند" — معرفی شدند برای جلوگیری از سیاه مردم از رای گیری ایجاد یک سیستم محکم در میان سیاه و سفید کارگران است.

Clemons می بیند اجتماعی فعلی آب و هوا در گسترده تر تاریخی زمینه سیاه و سفید کارگران scapegoated برای سفید آمریکایی' اقتصادی مشکلات شخصی و بدبختی پس از بهره برداری به عنوان نیروی کار رایگان برای نسل های. "کاخ سفید ساخته شده بود خاموش [نیروی کار] برده داری و [در] بومی آمریکایی ها به سرقت رفته زمین," او گفت:.

سفید و متحدان همواره بیش از حد وجود دارد — شاید نه در این شماره دیده می شود تا عموم از حقوق مدنی تظاهرات از سال 1968 Clemons گفت. اما تازه ترین Black Lives Matter تظاهرات تحریک مرگ جورج فلوید Breonna تیلور و بسیاری دیگر غیر مسلح سیاه مردم در دست پلیس گالوانیزه نسل جدیدی از سفید و متحدان او اضافه شده است.

های اخیر موجی از فیلم های برجسته سفید مردم در مقابله با آمریکایی های آفریقایی تبار برای بی ضرر دلایل می آید در خصوص پلاریزه زمان در آمریکا زندگی به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به تظاهرات رفت و برگشت کشور است. منبع: خبرگزاری گتی ایماژ

خبرگزاری گتی ایماژ
'سفید مردم احساس امن تر اقدام antisocially در عمومی'

در قرن 21 آمریکا و مجموعه های مختلف اقتصادی و اجتماعی و شکاف پدید آمده اند. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی شناسایی خود را سفید و یقه آبی پایه به عنوان "فراموش شده مردم" کسانی که احساس آنها بوده است را پشت سر گذاشت. جهانی شدن و پیشرفت فن آوری آمار تولید شغل در بسیاری از محوری متحده برنده مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

"فراموش شده مردان و زنان در کشور ما فراموش خواهد شد دیگر هیچ" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در انتخابات-شب سخنرانی پیروزی. رئیس جمهور منتخب شده اند ممکن است پرداخت ناشناس ادای احترام به یک سال 1932 رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت قول داد که برای کمک به "فراموش شده در پایین هرم اقتصادی."

با توجه به خشم پخش در کارن کن و آنها به نظر می رسد تقسیم می شود در امتداد خطوط سیاسی. FDR جدید معامله در سال 1933 ارائه فدرال حمایت از آمریکایی های آفریقایی تبار و اواسط دهه 1930 بیشتر به حال برش تاریخی روابط با حزب جمهوری خواه.

" Furloughs, اخراج استرس مستندات و دوباره ظهور سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را ترک کرده است بسیاری از Karens و Kens احساس نا امنی و تهدید. "

رو تبعیض آمیز قوانین کار و شیوه های آنها انداخت حمایت خود را پشت سر روزولت و پیوست با اتحادیه های کارگری کشاورزان و مترقی. FDR را 1936 انتخاب مجدد در یک زمین لغزش تغییر توازن قدرت در حزب دموکرات از آن جنوب بلوک سفید محافظه کاران به متنوع تر میشه.

های اخیر موجی از فیلم های برجسته سفید مردم در مقابله با مردم سیاه ترین دلایل بی ضرر و با دیدن رنگ قرمز که آنها خواسته به لحاظ اجتماعی فاصله توسط یک کارمند فروشگاه — می آید در یکی دیگر از پلاریزه زمان در آمریکا زندگی به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به تظاهرات رفت و برگشت کشور است.

لیلیان شیشه لس آنجلس مبتنی بر ارتباطات و بدن-زبان کارشناس و نویسنده "مردم سمی: 10 راه برخورد با افرادی که زندگی شما را بدبخت می گوید:" خشم نمایش داده شده در این فیلم است که آواره و به احتمال زیاد سرچشمه با ترکیبی از چندین شخصی دیگر و مشکلات مالی.

Furloughs, اخراج استرس مستندات و ظهور مجدد سیاه زندگی مهم جنبش چپ بسیاری از Karens و Kens احساس نا امنی و تهدید شیشه ای مشاهده. "آن را مانند طوفان کامل" او گفت:.

فیتزجرالد از USC اجتماعی-کار استاد معتقد ترس سوخت خود را آتش: "افرادی که در طول تاریخ زندگی می کردند در یک محل امتیاز و ایمنی هستند که به گفته یک زن و شوهر از چیزهای نامطلوب است که باید متزلزل آنها را به هسته ای خود را," او گفت:. "آنها امن نیست. وجود دارد جدید اجتماعی-عدالت قدرت هل دادن آنها را در آینه نگاه کنید."

"آنها گفته می شود که قرار است جعلی رسانه ها و غلط لیبرال ها به سرزنش برای وضعیت فعلی اجتماعی و اقتصادی بحران," او اضافه می کند. "این در واقع همان مردم و همراه با مردم رنگ که در حال به چالش کشیدن خود را طولانی-برگزار باورهای سفید برتری دارد."

به Aram Sinnreich یک استاد ارتباطات در دانشگاه آمریکایی در واشنگتن دی سی "جالب تر بعد از این سوال چه کسی است که عصبانی شدن در مورد ماسک." و یا قرار دادن یکی دیگر از راه: چرا این افراد حاضر به رعایت قوانین فروشگاه تقریبا همیشه سفید ؟

"بیایید فرض کنیم که تقریبا همه احساس غیر معمول سطح اضطراب با یک بیماری همه گیر رکورد بیکاری و سیاسی و اجتماعی و بی ثباتی و تغییر آب و هوا" Sinnreich گفت. "چرا برخی از مردم احساس قدرت و حق عمل بر این اضطراب توسط عموم هجوم ماسک-پوشیدن مقررات؟"

"مردم سفید پوست در این کشور کمتر عادت کرده اند از مردم از رنگ به داشتن رفتار عمومی مشمول مقررات بررسی و نقد" Sinnreich اضافه شده است. "که هدف از سفیدی ، بنابراین اجرای قوانین مانند این ممکن است به عنوان یک شوک است."

آن را آسان تر برای برخی از آمریکایی ها بیش از دیگران به اجازه سست و شکستن اجباری, ماسک, قوانین, او گفت:. "مردم سفید احساس امن تر اقدام antisocially در آنجا وجود دارد کمتر از یک فراگیر خطر آسیب یا مرگ به عنوان یک نتیجه او گفت: در حالی که "یک فرد می توانید کشته برای دویدن و یا برای باز کردن درب جلو است."

نام استفاده شده است برای اشاره به چنین افراد عمدتا به اجازه می دهد برای تجانس آوایی, #PermitPatti که حاضر به قبول است که یک خانواده اجازه داده شد به یک محله استخر و #BBQBecky. منبع: MarketWatch تصویر عکس/iStockphoto

تاریخ فرهنگی در پشت نام "کارن'

پدیده شروع به پریدن کرد از رسانه اجتماعی گالری بادام زمینی به سالن از قدرت است. تماس 911 به گزارش ساخته نواخته مغرضانه اضطراری غیر قانونی خواهد بود در سان فرانسیسکو تحت یک پیشنهاد معرفی شده در اوایل این ماه به نام مناسب به اندازه کافی کارن عمل می کنند.

"این کارن نیاز داریم. احتیاط در برابر نژادی استثماری و غیر اضطراری" سان فرانسیسکو سرپرست Shamann والتون توییتی.

شما ممکن است تعجب که چرا این فیلم ها' افراد به نام کارن. نام و محبوبیت در اوج خود در اواسط دهه 1960 و با توجه به جمعیت آمریکا در 60 سال پیش, یک نظریه این است که مردم به نام کارن در حال حاضر عمدتا میانسال و سفید.

آشکار پیدایش این نام را pejoration بود پایین کلید و به احتمال زیاد جنسیتی ویروسی پست چند سال به عقب شوخی که وجود دارد هیچ چیز مانند یک جوان کارن — که Karens وارد در صحنه به طور کامل تشکیل شده بتواند بر روی ضد vax تئوری های توطئه و معمولا خواستار به دیدن مدیر.

برخی از توافق وجود دارد که نام کارن است که در ارتباط با زنان است. کارن Spikes نوشت: در واشنگتن پست است که به عنوان یک بچه در جنوب دالاس در 1990s او با معرفی خودش به دیگر سیاه و سفید کودکان و نوجوانان در بازار است. "یکی از آنها را مطرح ابرو و نگاه متعجب و متحیر زمانی که من به او گفتم نام من. "شما به نظر نمی آید مانند کارن," او گفت:. 'که یک بانوی سفید نام.'"

" 'سفید مردم در این کشور کمتر عادت کرده اند از مردم از رنگ به داشتن رفتار عمومی مشمول مقررات بررسی و نقد.' "

— Aram Sinnreich یک استاد ارتباطات در دانشگاه آمریکایی در واشنگتن ،

"مادر من که در نیجریه به نام من کارن دقیقا به این خاطر که او از من خواست تا مخلوط به جامعه آمریکا و رویارویی با مشکلات کمتری در زندگی از من می خواهم که با یک خارجی و یا یک "سیاه صدایی' نام" Spikes نوشت. "بودن کارن احتمالا به من داده برخی از مزایای."

این اولین بار نیست که متکبر سفید مردم داده شده است چنین sobriquets. در قرن 19, آمریکایی های آفریقایی تبار به نام مهربان مردان و زنان سفید و همچنین به عنوان صاحبان برده و با همسران خود آقا Charlies و از دست آن. آن را پنهان و امن تر راه بحث در مورد رفتار خود را.

در واقع جیمز بالدوین نوشت: یک سال 1964 بازی با عنوان "بلوز برای آقای چارلی." آن را آزادانه در مورد امت تا 14 ساله آفریقایی-آمریکایی از شیکاگو که بدون محاکمه اعدام شد در می سی سی پی در سال 1955 پس از او متهم شده بود از متخلف یک زن سفید, کارولین برایانت در پدر و مادر خود را' فروشگاه مواد غذایی. برایانت recanted که اتهام دهه پس از تا قتل.

حتی برخی از سفید suffragettes شناخته شده به عنوان داشتن کارن-esque گرایش. "در امریکا هر دو زنان-جنبش حقوق و سیاه و سفید-جنبش حقوق به حال ریشه های خود را در سازمان های طرفدار الغای برده داری از اوایل 1800s و آنها مشترک بسیاری از اعضای اهداف و روشها" با توجه به "در حساب از رنگ و جنسیت" یک تجزیه و تحلیل گسترده ای از دوره که توسط مورخ ویتنی Sampson.

که همه تغییر. "اواخر 1860s رهبران دو جنبش مخالف به طور کامل در رابطه بین جنبش خود و موجود در ساختار سیاسی به خصوص حزب جمهوری خواه," او اضافه شده است. "آنها نیز برگزار شد واگرا نظرات چرا زنان دیگر و یا سیاه و سفید مردم نیاز به رای, و زمانی که امتیاز باید رخ دهد."

آنا Howard شاو سفید suffragette تبدیل پشت خود را بر روی او سیاه هموطنان در این جنبش است. "شما باید با قرار دادن انتخابات در دست خود را سیاه و سفید مردان, بنابراین ساخت آنها را سیاسی مافوق از زنان سفید," او گفت:. "پیش از این هرگز در تاریخ جهان را مردان ساخته بردگان سابق سیاسی استادان سابق خود را بست."

در اخیر بار دیگر نام شده اند استفاده می شود برای اشاره به چنین افراد عمدتا به اجازه می دهد برای تجانس — #PermitPatti که حاضر به قبول است که یک خانواده اجازه داده شد به یک محله استخر و #BBQBecky که به نام پلیس در یک خانواده با داشتن یک کباب.

فرهنگ پاپ ساخته شده است که برخی از نام های چوب: آقا-مخلوط-A-لوط "Baby Got Back" در سال 1992 برجسته "بکی" که صدا مانند یک کلیشه ای ولی دختر در حالی که "کارن" ظاهر در Dane Cook سال 2005 ایستاده عادی "دوستان هیچ کس را دوست دارد." "هر گروه کارن ..." کوک گفت. (به طور عادلانه به طبخ او همچنین گفت دوست خود گروه تا به حال چنین شخصی به نام برایان.)

که آیا آنها به نام کارن و کن یا بکی و برایان اجتماعی مفسران می گویند نام ارائه یک دسته در رفتارهای متولد حق امتیاز یا محرومیت و یا خشم. چنین اجرا فهم با Karens و Kens همیشه — به صراحت حداقل مربوط به مسابقه.

برخی از مفسران اجتماعی می گویند virality کارن ویدئوها نادیده واقعیت است که مردم از رنگ مقابله با ای اداره شده توسط زنان و مردان است. تصویر: زنان مارس در لس آنجلس در ماه ژانویه 2018. منبع: گتی ایماژ

است virality کارن ویدئوها misogynistic?

Karens و Kens هستند یکی ممکن است فرض کنیم به همان اندازه عصبانی با ادراک از امور جهان است. اما در حالی که فیلم از مردم از دست دادن سرد خود را در فروشگاه و در هواپیما از ویژگی های هر دو مردان و زنان Karens را اخبار بیشتر از Kens. مردم نیز به نظر می رسد را انتخاب کنید به فیلم و/یا به اشتراک گذاری Karens در توییتر Facebook FB +8.17% و Instagram.

این ویدئوها نگران کننده و دلسرد کننده اما همچنین مسحور و جذاب — آنها می توانید دندانه دار کردن ده ها میلیون ها نفر از نمایش ها آنلاین.

فیتزجرالد می گوید: virality کارن ویدئوها نادیده واقعیت است که مردم از رنگ مقابله با ای اداره با زنان و مردان و به طور موثر به گفته آنها در حال اشغال آنچه آنها به عنوان خود را در فضا است. "همانطور که مردم از رنگ ما برابر تجارب منفی با هر دو" او گفت:.

پس چرا ویدئوها از Karens دریافت کلیک بیشتر از کسانی که این برنامه شامل ، از آنجا که این صحنه ها را در فروشگاه های لباس و سوپر مارکت ها, مکان هایی که زنان را بیشتر از مردان است ؟ آن را متصل به سمی اسطوره هیستری زن که هنوز هم نفوذ جامعه چه در محل کار و یا مطب دکتر ؟ و یا آن را یک پیچ خورده شیفتگی با دیدن زنان "بی ادبی" در زمینه "دختر خوب" و "وقار" پدرسالار کلیشه ؟

" Karens مسلما هیچ عصبانی تر از همتایان مرد خود. در Twitter, Facebook و Instagram ما دیدن خشم خود را بیش از Kens چرا مردم را انتخاب کنید برای فیلم و/یا به اشتراک گذاری آنها. "

"به معنای" کارن " بود گفت: برای اشاره به طور خاص به طبقه متوسط میانسال سفید زنان که حق آنها بپرسید به صحبت می کنند به مدیر در هنگام مزاحمت اما از آنجا که بدل به یک به طور خاص نژادپرست سفید که 'weaponizes', سفید, زن شکنندگی در برابر عمدتا مردان سیاه" مگان مورفی, بنیانگذار و سردبیر فمینیستی زمان, مجله نوشت: در تازه ترین نسخه.

او معتقد است که کارن الگوهای رفتاری و ویدئوها را "رسما رفته بیش از حد است." مورفی نوشت: "این متصل به جنسیتی استعارههای که ادعا می کنند با استفاده از زنان احساسات خود آسیب پذیری و اشک به دستکاری مردان است."

"'بکی که سرچشمه به عنوان وسیله ای برای اشاره به پایه سفید زنان — Uggs-پوشیدن, استارباکس-خرید SBUX, -0.14%, کدو تنبل ادویه-دوست مهربان — [است] احتمالا جوان, احتمالا, سرزرد, احتمالا نه طبقه کارگر" مورفی نوشت. "مانند" کارن " من هرگز این را به خصوص تهاجمی به عنوان من تا به حال کمی تمایل به دفاع از مردم خسته کننده که عشق استارباکس اما آنچه پس از یک شوخی تبدیل به چیزی بسیار بیشتر فاحش."

او اشاره می کند به عنوان یکی از بسیاری از نمونه های یک مرد راننده که شناسایی یک زن او را به عنوان یک توصیف "کارن" و "سپس به دنبال او از خانه و فیلم برداری خود را به عنوان او ذوب شده را به حمله و تشنج ارسال ویدئو آنلاین نیست." او را "جرم"? او بدبختانه او را. مردی که فیلم برداری این ویدئو که گی و در 20s خود توصیف خود را بر روی وب سایت خود را به عنوان "بیش از یک ویروسی ویدیو ستاره."

مرد شامل او پلاک های ویدئویی خود را. آن مشاهده شده است بیش از 11 میلیون بار است و او در حال حاضر فروش تی شرت آنلاین بر اساس حادثه است.

آن را می سازد به صورت ناراحت کننده مشاهده.

زن به او می گوید او را به تنهایی ترک. او cowers در پشت ماشین او و تلاش او را برای پنهان کردن پلاک. او فریاد می زند در مورد آنچه که شاید در حال حاضر به عنوان راه نهایی را فوری رسوایی به یک زن سفید که باعث می شود یک اشتباه و یا از دست می دهد سرد خود در: "او می خواهد به تماس من کارن و من را آنلاین!"

در بیانیه ای در توییتر گفت: آن را نمی کند در نظر بگیرید ماشین پلاک به اطلاعات خصوصی خود را تحت خصوصی-اطلاعات سیاست و در حالی که مجتمع آپارتمانی قابل مشاهده است که در ویدئو وجود ندارد قابل مشاهده آدرس پس از آن چیزی است که آن را به اجرای عمل ، این شرکت کاهش یافته است به نظر به اتهام آزار و اذیت این زن در این ویدئو.

بسیاری از این ویدئوها فاقد زمینه است و ما اغلب نمی کنید برای دیدن آنچه که اتفاق افتاد بلافاصله قبل از این ویدئو آغاز شده مورفی گفت. "همه ما می دانیم رسانه های اجتماعی کمی برگ های اتاق را برای نکات دقیق وظریف و به مراتب بیش از حد بسیاری از مردم لذت بردن از یک خشم واکنش بیش از پرسیدن سوال و یا با توجه به آنها نمی دانند ممکن است داستان کامل" او گفت:. "حقیقت این است که امروز زندگی مردم را می توان در یک لحظه از طریق ویروسی پست. و فرهنگ ما دارای حق اعمال قدرت است که با مراقبت بسیار کمی."

" 'این دو ظالم/مظلوم هویت اغلب ریشه تنش زمانی که زنان سفید را به چالش کشیده به نظر خود امتیاز سفید با رنگ.' "

— Mamta Motwani Accapadi که با این نسخهها کار در بالاتر-اداره آموزش و پرورش نوشتن در مطالعه "هنگامی که زنان سفید پوست گریه'

برخی از کسانی که این کارن و کن, فیلم ها و الگوهای رفتاری به عنوان لازم و آشکار فراموش اذعان جنسیتی عنصر با تمرکز بر زنان بیش از مردان سفید پوست. "ما در یک جنسیتی جامعه پس از دوره از هر نوع عمومی بشود باید یک جنسیتی عنصر" Sinnreich گفت.

مردان و زنان ابراز خشونت متفاوت او اضافه شده است. "مردان ممکن است بیشتر احتمال دارد برای شروع یک درگیری فیزیکی برای شرکت در سوء استفاده داخلی و یا به خرابگری اموال. ممکن است که تماس با عاملان این حوادث توسط جنسیتی اصطلاح کارن است اذعان ضمنی که در قالب 'اقدام' آنها از درگیر شدن در یکی است که اغلب تعیین شده به عنوان مناسب و یا انتظار می رود شکل ضد اجتماعی برای زنان است."

"Locale ممکن است بخشی از آن" Sinnreich افزود: "اما ممکن است ماهیت این اقدام مانند اخلال در فرآیندهای کسب و کار عادی (پرداخت خطوط) و واگذاری خشونت توسط پروکسی برای موسسات (تماس با پلیس بر روی یک پرنده دیگر که می پرسد شما را به دسته سه تایی سگ خود را)."

در منی او مقاله "زمانی که زنان سفید پوست گریه" معناشناسی محقق Mamta Motwani Accapadi بررسی رابطه پیچیده به عدالت اجتماعی و تنوع بین سفید و سیاه. او به بررسی لحظات بی دست و پا بین سیاه و سفید زنان در محل کار و موسسات آموزشی.

آنچه او داشت: "این دو ظالم/مظلوم هویت اغلب ریشه تنش زمانی که زنان سفید را به چالش کشیده به نظر آنها امتیاز توسط زنان از رنگ است." که است که می گویند چنین مکالمات بین سفید و سیاه و سفید همکاران در مورد مسابقه همیشه نمی رویم تا به خوبی.

او با ذکر یک مطالعه موردی که شامل "آنیتا" یک زن از رنگ که مطرح نگرانی در مورد عدم پشتیبانی ارائه شده به جامعه از یک دفتر که در آن "سوزان" کار کرده است. سوزان شروع به گریه کرد و گفت که او "احساس مورد حمله قرار دهد." آنیتا اطمینان سوزان که نظرات او بودند به او را شخصا. به جای بحث در مورد این موضوع حمایت یا عدم تنوع برنامه های این گروه صرف زمان خود را تسلی سوزان. سوزان بعد از گزارش آنیتا به هر دو خود را به مدیران مربوطه.

استفانی جوان 18 ساله فعال می گوید: کارن پدیده ای است که misogynistic یا جنسیتی. در مقاله خود را به صورت سیاه و سفید فمینیستی جمعی "واکنش در برابر 'کارن' Memes است قله سفید فمینیسم" او نوشت: "در حالی که زنان سفید پوست را امتیاز بودن به نام "کارن" برای اجرای ظلم و ستم در برابر به حاشیه رانده شده مردم سیاه زنان و دختران به عنوان برچسب 'عصبانی'" از آنجا که از نژاد خود را.

" 'بیماری های روانی شده است واقعا چیزی است که خطاب به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر به دلیل آنچه اتفاق افتاده است به من ترسناک بود و این تغییر زندگی من برای همیشه لطفا برای.' "

— ملیسا مهار پر جنب و جوش, زنی که ساله پاره کردن ماسک و نمایش در یک هدف می گوید: او با ابراز تاسف از حادثه

"زنان سفید قبل از شما دریافت دفاعی که ما نگه داشتن شما پاسخگو برای weaponizing خود امتیاز" جوان نوشت: "به یاد داشته باشید که چربی هستند که در حال پاک شده و به حاشیه رانده شده."

استرس و ترس از COVID-19 می تواند عوارض خود را. اما برای هر نژادپرستانه روبرو می شوند وجود دارد دیگر اجتماعی-رسانه ای حوادث که در آن مردم عمل کردن است که ممکن است ریشه های خود را در بیشتر مسائل پیچیده است.

ملیسا مهار پر جنب و جوش, زنی که ساله پاره کردن ماسک نمایش در اوایل ماه جولای در یک هدف TGT, +1.04% در اسکاتسدیل, Ariz. شده و آن را در خود رسانه های اجتماعی می گوید: او به صرف یک هفته در یک روانی-مرکز درمانی پس از حادثه و با استفاده از بحران به عنوان یک هشدار به دیگران به دنبال کمک به سلامت روحی و روانی شرایط به خصوص در طول coronavirus بیماری همه گیر.

"من می خواهم عمیقا عذر خواهی برای واژه ها و اقداماتی که صورت گرفت در اوایل این ماه" او نوشت: در Facebook FB +8.17%. "برای اولین بار من را پذیرفته اند که من به طور کامل ناتوان بیش از این وضعیت و پذیرفته اند کمک های پزشکی و حرفه ای مداخله که مورد نیاز است برای ایجاد روانی و فیزیکی ثبات برای خودم و خانواده ام."

"برای چند هفته گذشته من کار کرده اند با چند پزشکان سعی کنید به قطعه با هم چه اتفاقی افتاده و چرا و من آموخته اند وجود دارد چند جدی شرایط اساسی که درمان نشده و باعث یک قسمت به علت استرس شدید با این بیماری همه گیر و همه چیز در رفتن," او گفت:.

مهار پر جنب و جوش, ارشد اجرایی و بنیانگذار روابط عمومی شرکت افزود: "من وارد می شود یک درمان فشرده برنامه برای پرداختن به این نگرانی های بهداشتی از روانی و جسمی و معنوی در سطح. من عمیقا متعهد به تعمیر من, ازدواج, خانواده و روابط شخصی و حرفه ای و به دنبال درمان اولین گام است." در این ویدئو مشاهده شده است در توییتر TWTR, -0.87% بیش از 10 میلیون بار.

بسیار عمومی بحران رهبری برخی از مردم حاضر به دوبله او "آریزونا کارن" اما آن را نیز یک یادآوری است که روانی-مسائل مربوط به سلامت هستند و گاهی اوقات در ترکیب بیش از حد.

"بیماری های همه گیر می تواند استرس زا" مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید. CDC می گوید ترس و نگرانی در مورد سلامت خود و سلامت خود و عزیزان خود را از وضعیت مالی و یا شغلی و یا از دست دادن خدمات پشتیبانی به شما تکیه می کنند همه می تواند اثرات منفی بر سلامت روان خود را. اخیر اداره آمار نظرسنجی نشان می دهد که افزایش مربوط به افسردگی اختلالات خلقی در طول بیماری همه گیر.

مقامات بهداشت در مورد تاثیر این بیماری همه گیر و زیان کار بر سلامت روانی و برخی می گویند که می تواند منجر به نتایج غم انگیز. رشد بیماری همه گیر از "مرگ و میر ناشی از ناامیدی" در آمریکا نیز افزایش می یابد با توجه به همه گیر و دیگر 75,000 بیشتر مردم به احتمال زیاد مرگ ناشی از مواد مخدر یا الکل سوء استفاده و اقدام به خودکشی با توجه به تحقیقات اخیر.

"ما می تواند جلوگیری از این مرگ و میر با در نظر گرفتن معنی و جامع اقدام" را گفت. "بیشتر آمریکایی ها می تواند از دست دادن زندگی خود را برای مرگ و میر ناشی از ناامیدی و مرگ و میر ناشی از مواد مخدر و الکل و خودکشی اگر ما چیزی را بلافاصله. مرگ و میر ناشی از یاس و ناامیدی شده اند در انتظار برای دهه گذشته و در چارچوب COVID-19 مرگ و میر ناامیدی باید به عنوان دیده می شود این بیماری همه گیر در همه گیر."

غرور و سیاه زندگی توجه به حرکات ماه گذشته در واشنگتن, DC. بزرگتر رسمی غرور حوادث لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما مردم هنوز هم نشان داد تا به قرض دادن حمایت خود را برای زندگی مهم جنبش است.

گتی ایماژ
'یک مشکل است که نام نمی توان حل شد'

اما در این مسابقه بر اساس حوادث که رفته ویروسی اجازه سفید دیگر مردم را به دیدن آنچه در آن مانند به نظر می رسد زمانی که نژادپرستی و سفید امتیاز اجرا حیات وحش است که هر روز تجربه برای بسیاری از افراد از رنگ های اجتماعی مفسران می گویند.

از یک طرف آن را می سازد بیشتر مردمی احساس بهتری در مورد خود — "خدا را شکر من نیستم که می خواهم!" و یا بدتر "خدا را شکر من که بد نیست!" و خنده در پوچی از مردم در تلاش برای دفاع از خود را درک قدرت در یک محیط عمومی.

اما ریشه دوانده ترین نوع از نژادپرستی و سفید برتری هستند و نه سرگرم کننده و نه چندان آشکار و نفوذ هر جنبه ای از فرهنگ و جامعه از صدها سال ریشه دوانده نابرابری اقتصادی به مهلک ترین تعاملات اجتماعی.

هر دو سفید و جوامع اقلیت در حال مبارزه با کروناویروس ناشی از از دست دادن شغل و نگرانی از بیمار شدن اما مردم رنگ اغلب تجربه تبعیض در مشاغل مراقبت های بهداشتی و مسکن, نوع نژادپرستی نظاممند نیست که به راحتی اسیر در چهار دقیقه. در واقع برخی از برخورد با Karens و Kens می تواند کمتر نمایش عمومی از احساسات و بیشتر موش و گربه.

لیزا الکساندر مدیر عامل شرکت LaFace محصولات مراقبت از پوست و در حال حاضر به عنوان شناخته شده "سان فرانسیسکو کارن" و شریک زندگی خود را, رابرت Larkins راه می رفت تا به یک همسایه جیمز Juanillo در ماه ژوئن. آنها خوشحال بودند. Juanillo که توصیف خود را به عنوان یک "افتخار فیلیپینی," نوشتن "Black Lives Matter" در زرد گچ خاکستری دیوار حائل در اقیانوس آرام ارتفاعات منطقه سان فرانسیسکو. با یک روکش از سرد ادب, آنها به او گفت که او شکستن قانون است.

" 'زنان در نظر گرفته بودن احساسی است. ما در نظر گرفته می تواند مشکل هنگامی که ما عصبانی در حالی که مردان به عنوان سخت و قدرتمند است.' "

— دنیس دادلی نویسنده و محل کار مشاور

الکساندر پرسید. "سلام این ملک خود را ؟ من از شما میخواهم که اگر این اموال خود را." زمانی که Juanillo پیشنهاد کرد که آنها نمی دانند که در زندگی وجود دارد الکساندر او را انگشت به چانه اش عذرخواهی کرد و گفت: "ما در واقع نمی دانیم. به همین دلیل ما در حال پرسیدن. زیرا ما می دانیم کسی که در اینجا زندگی می کنند."

وجود دارد یکی نه ناچیز مشکل: الکساندر دراز کشیده بود. Juanillo زندگی کرده بود و در ملک از سال 2002 و به وضوح تصمیم به اجازه پوچ و cringeworthy سناریو بازی کردن.

"او ترسناک تر از آنهایی که دیگر" گفت: دنیس دادلی سان لوئیس اوبیسپو کالیفرنیا.-بر اساس نویسنده و محل کار مشاور.

هنوز روشن نیست که چرا اسکندر یا Larkins فرض او اموال خود را نه چرا آنها خواهد وانمود کند که آنها دوستان با مالک.

اما یک نظریه که چرا اسکندر و Larkins نزدیک Juanillo است که عمدتا سفید, ثروتمند محله مانند Pacific Heights — که در آن متوسط قیمت خانه به ارزش $2 میلیون با توجه به Zillow Z -2.16% — آنها به اشتباه فرض بر این است که او زندگی نمی کنند وجود دارد. احساس امنیت در که فرض آنها به وضوح احساس اعتماد به نفس کافی برای دروغ می گویند و آنها را می دانم که زندگی در Juanillo بزرگ خانه.

الکساندر انتشار بیانیه ای پس از Juanillo ویدئو ویروسی رفت در توییتر TWTR, -0.87%, که در آن بازدید بیش از 23 میلیون بار. "من می خواهم برای معذرت خواهی به طور مستقیم به آقای Juanillo," او نوشت. "به اندازه کافی وجود ندارد کلمات برای توصیف چگونه واقعا متاسفم هستم برای اینکه بی احترامی به او است."

او افزود: "من باید فکر کسب و کار خود من. 48 ساعت گذشته به من آموخته است که اعمال من بودند کسانی که از کسی که آگاه است از آسیب های ناشی از نادان و ساده و بی تکلف به نژادی و نابرابری." هیچ جا در او عذرخواهی آیا اسکندر استفاده از کلمه "نژادپرستانه" و یا "نژاد پرستی."

یکی از عوامل که ممکن است منجر به شیفتگی با کارن ویدئوها: "عبارات عاطفی زنان تمایل به آمده و تحت بررسی بیشتر از کسانی که توسط مردان" نوشته نویسندگان "محدود احساسات: زنان رهبری و ابراز احساسات در محل کار" یک فصل در سال 2016 "Handbook بر خوب بودن کار زنان است."

زنان متحمل اجتماعی و اقتصادی مجازات برای بیان کلیشه ای "مردانه" احساسات زیرا آنها تهدید جامعه مردسالار موانع محققان ژاکلین اسمیت, ویکتوریا Brescoll و ارین توماس نوشت.

دادلی گفت: آیا آنها سفید هستند یا سیاه و سفید در حال تشویق جامعه به خودداری از خشم خود را در حالی که مردان را تشویق به خودداری از اشک خود. "زنان در نظر گرفته بودن, احساسی," او گفت:. "ما در نظر گرفته می تواند مشکل هنگامی که ما عصبانی در حالی که مردان به عنوان سخت و قدرتمند است."

پژوهش در واقع پیشنهاد کرد که مردانی که عصبانی هستند به عنوان قوی و قاطع در حالی که زنان بیشتر دیده می شود به عنوان هیستریک. که دادلی گفت: می تواند برخی از راه در توضیح اینکه چرا Karens به نظر می رسد به ماشه بیشتر اجتماعی-رسانه های بینندگان از Kens.

هر چه دلایل اساسی که چرا برخی از زنان و مردان اسیر در فیلم raging علیه ماسک حکم و مردم از رنگ آنها را ملاقات در خیابان دادلی می گوید moniker در خدمت یک هدف مفید: آن اجازه می دهد تا مردم را از تماس با عنوان رفتار غیر قابل قبول.

McNamarah موافق است. "یک مشکل است که نام نمی تواند حل شود. خشونت است که نه تصدیق کرد و نه درک نمی توان جلوگیری کرد. مخفی درد و تشخیص داده نشده آسیب نمی تواند شفا" او به این نتیجه رسیدند در میشیگان مجله از مسابقه و قانون کاغذ.

در خوش شانس ترین موارد رسانه های اجتماعی است به اندازه کافی قدرتمند ابزار را به یک حساب برای کسانی که یک مزاحم و/یا تماس با پلیس در کشورهای همسایه است. آن را فراهم می کند مهمی در ثبت این رویداد و اغلب منجر به واکنش شدید عمومی را در سراسر جهان opprobrium برای کارن یا کن در این ویدئو و مالی و حرفه ای پیامدهای برای busybody.

Juanillo در حالی که فیلمبرداری testy ارز با "سان فرانسیسکو کارن" موفق به نگه داشتن خود را خنک و حس خود را از طنز. آن را بعید است این اولین بار است که او تا به حال برای مقابله با افرادی که فرض کنیم این فضا را فضایی اگر چه اطلاع او این است که نه خود خانه باید آزمایش حد از خود صبر و شکیبایی است.

به عنوان او راه می رفت به او گفت: میلیون ها نفر خود را از آینده بینندگان: "و مردم است چرا سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. که کارن و او در تماس با پلیس است و این واقعا خنده دار است زیرا او می داند که افرادی که در اینجا زندگی می کنند. شخصا."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن