Reggie Bush به احتمال زیاد در ارتباط با USC دوباره

Reggie Bush بان کی مون از بودن در ارتباط با USC مورد به پایان است.

پس از 10 سال تروجان ها در حال اجرا بازگشت به جدایی از این دانشگاه انتظار می رود که به پایان می رسد به زودی با توجه به ESPN.

دلیل بوش را می توان در ارتباط با هم است چرا که از یک قانون به تصویب رسید در سال 2017, توسط NCAA کمیته تخلفات که محدودیت جریمه و ممنوعیت های بین فردی و مدرسه به بیش از 10 سال با توجه به گزارش.

بوش را حذف از تمام معاملات با USC آغاز شد و در ژوئن 10, 2010 و, بخشی از تحریم های گسترده که شامل 14 خالی برنده (از جمله در سال 2004 BCS قهرمانی ملی) دو سال ممنوعیت postseason و از دست دادن 30 کمک هزینه تحصیلی است.

قوی مجازات در برابر بوش و مدرسه آمد و در پی از چهار سال تحقیق است که Heisman برنده جایزه دریافت های غیر قانونی از مزایای. کاوشگر مشخص است که در حالی که بوش یک دانش آموز-ورزشکار در USC او دریافت, نقدی, هزینه های سفر و اجاره خانه در منطقه سان Diego برای پدر و مادر خود را که در آن آنها نیز ارائه شد $10,000 برای تزیین.

بوش که برای پنج تیم خود را در طول 10 سال NFL حرفه ای از 2006-2016 نیز مجبور به بازگشت او Heisman جایزه.

با توجه به ESPN بوش — که در ارتباط با تروجان ها برنامه فوتبال در هر راه و یا مورد استقبال قرار گرفته در پردیس است که در مراحل پایانی توافق نامه ای که او را قادر به ابقاء با USC دوباره هر چند هیچ چیز رسمی نشده است. وب سایت تماس USC نظر اما یک مدرسه سخنگوی نمی تواند تایید بوش بلندی بازگشت.

بوش به عنوان یک پخش کننده برای Fox Sports در فصل گذشته بود و مجاز به بازگشت به سالن بزرگ در ماه سپتامبر برای USC بازی برابر یوتا Utes.

بوش اخیرا گفته ورزشی او احساس “وحشتناک” هنگامی که در مورد تحریم او و مدرسه مواجه شده و آن را “یکی از بدترین احساسات در جهان است.”

“این احساس من فوت کرد زمانی که من تا به حال برای شنیدن آن وجود ندارد میخوام کمک هزینه تحصیلی برای کودکان و نوجوانان به خاطر من یا به خاطر چیزی که متصل به من گفت:” این سایت. “من هنوز نه بیش از آن. این تنها چیزی است که شما یاد بگیرند برای زندگی.”

کمیته تخلفات روش می گویند که پس از یک دوره 10 ساله به پایان می رسد, NCAA دیگر نمی خواهد “نظارت و یا اجرای هر گونه جدایی و مدارس اجازه می دهد آزادی برای تصمیم می گیرید که آیا یا نه آنها می خواهند درگیر با جریمه بازیکن دوباره.

NCAA به تازگی ارائه یک پیشنهاد است که در آن دانشجو-ورزشکاران می تواند به زودی پرداخت می شود برای نام خود تصویر و شباهت.

اما بوش گفت: ورزشکاران کالج هنوز هم باید مراقب باشید و دریافت مشاوره خوب است.

“راهنمایی یکی از چیزهایی که ورزشکاران جوان آینده را از طریق کالج سیستم دست بسیار” بوش گفت Playboy شده است. “من از دست رفته بر روی آن. آنها در مورد شروع به پرداخت ورزشکاران کالج. این چیزی است که هرگز قبل از تجربه کرده و آن را به از بین بردن برخی از مردم اگر خود بنیاد است و نه در جای مناسب است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de