همه گیر سیاست را به تهمت و دولت در آخرین حمله در مراقبت های بهداشتی قانون خطرناک

ریچارد ولف ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 2:11 PM EDT Jun 26, 2020واشنگتن – مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آخر

توسط NEWSAMINS در 7 تیر 1399

واشنگتن – مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آخرین درخواست که دیوان عالی کشور اعتصاب کردن قانون مراقبت مقرون به صرفه می آید در زمان های خطر ناک برای رئیس جمهور در میان همه گیر و فقط چهار ماه قبل از روز انتخابات.

در حالی که این مورد در برابر قانون به رهبری تگزاس و نمی شنیده می شود تا پس از انتخابات وزارت دادگستری به پرونده مختصر آن در بالا دادگاه نیمه شب پنج شنبه و از آن پس تنها با دقیقه به فراغت.

دولت استدلال – که کنگره حذف در سال 2017 قانون مالیات مجازات برای افرادی که نمی خرید بیمه ارائه کل قانون اساسی – یک شات. پنج قضات که تایید این قانون در سال 2012 و دوباره در سال 2015 باقی می ماند و در دادگاه به رهبری قاضی جان رابرتز.

بیشتر چه, دادگاه احکام از دو هفته گذشته در حمایت از تجاوز به حقوق و DACA گیرندگان به دنبال گسیل حمایت آن ها از ده ها تن از گروه های حمایت در دو طرف طیف ایدئولوژیک. به طور مشابه یک آرایه وسیعی به خواست دادگاه به رعایت قانون در کنگره به تصویب رسید و رئیس جمهور باراک اوباما امضا شده در سال 2010.

بیشتر: رئیس دادگستری جان رابرتز ادعا میکند او استقلال

برخی از جمهوری خواهان باید اذعان زمان دادگاه عالی جنگ نیست ایده آل به عنوان ملت هوازده یک بیماری همه گیر و حزب به نظر می رسد آینده به ماه نوامبر زمانی که آن را تلاش برای دفع کردن دموکرات ها مشتاق به کنترل کاخ سفید و سنا است. دموکرات ها ساخته شده اند مراقبت های بهداشتی یک مرکز ثابت خود را به پلت فرم ها و اعتبار این موضوع را با کمک به آنها را کنترل خانه در سال 2018 است.

"جمهوری خواهان آهسته بوده است-footed," بهداشت ، مایک براون R-Ind., گفت. "ما در حال حاضر نیاز به دفاع از طرح دعوی در دادگاه است که می خواهد برای خلاص شدن از پوشش موجود شرایط, به عنوان مثال. من نمی دانم که یک جمهوری خواه است که برای پوشش شرایط موجود."

آخرین طرح دعوی در دادگاه در برابر آنچه که به عنوان شناخته شده Obamacare موفق به کسب پیروزی در دو محافظه کار فدرال دادگاه مستقر در تگزاس و لوئیزیانا است. مثل قبلی جنگ حقوقی آن چاله متحده به رهبری جمهوری فرمانداران و قانونگذاران در برابر کسانی که به رهبری دموکرات ها.

بیشتر: دیوان عالی کشور یک بار دیگر تصمیم می گیرید سرنوشت قانون مراقبت مقرون به صرفه

وزارت دادگستری در اصل به دنبال اعتصاب کردن تنها فردی قیمومیت و سپس پیوست تگزاس و 17 دیگر جمهوری خواه به رهبری متحده به دنبال کشتن کل قانون است. در نهایت این پیشنهاد چنین حکمی ممکن است اعمال می شود تنها در 18 ایالت به چالش کشیدن آن است.

یک قانون اساسی لزوما به معنای آن دیگر باقی مانده است و در کتاب ها و وزارت دادگستری در ادامه می گویند که "امداد باید تنها اجرای ACA مقررات است که آسیب های فردی شاکیان."

آنچه که به معنی باقی مانده و معلوم نیست جمعه. اما کاخ سفید معاون مطبوعاتی وزیر جاد Deere دفاع از دولت قانونی مختصر حتی در جریان جنگ در برابر COVID-19.

"جهانی همه گیر تغییر نمی کند آنچه آمریکایی ها می دانند که: Obamacare شده است غیر قانونی شکست و بیشتر نشان می دهد نیاز به تمرکز بر مراقبت از بیمار," او گفت:. "این محدودیت انتخاب نیروهای آمریکایی به خرید برنامه های غیرقابل تحمل و محدود بيماران با خطر بالا موجود شرایط را از دسترسی به پزشکان و بیمارستان ها به آنها نیاز است."

'نخ سوزن'

جاناتان آدلر, یک محافظه کار استاد حقوق در مورد غربی رزرو دانشگاه دانشکده حقوق که در زمینه مختصری در مورد نام وزارت دادگستری موقعیت "ناامید کننده اشتباه گرفته شود."

"آنها در حال تلاش برای نخ سوزن بین حمایت از دادخواهان بلکه حفظ یک مفهوم سنتی در مورد محدودیت های قضایی از قدرت" آدلر گفت.

برخی از محافظه کار قانونی تحلیلگران باید به دادگاه گفت که تگزاس و دیگر کشورهای عدم ایستاده را در مورد همه. دیگران گفته اند این فرد دستور به خرید بیمه می تواند از قطع گسترده تر قانون ترک بقیه دست نخورده است.

اما تاثیرگذار ترین استدلال ممکن است کسانی که از مراقبت های بهداشتی گروه های حمایت و سلامت شرکت های بیمه که پیش بینی به شکل گسترده ای برای میلیون ها نفر از مصرف کنندگان و ارائه دهندگان اگر این قانون زده.

"اشتباه نکنید: باطل از ACA خواهد انتقام ویران کردن بر روی کل سیستم مراقبت های بهداشتی," امریکا برنامه های بیمه درمانی بیمه' گروه تجارت گفت: در دادگاه مقالات.

"کنگره نمی تواند در نظر گرفته شده است که در نتیجه در سال 2010 هنگامی که آن را تصویب یکی از جامع ترین و گسترده قطعه از قانون مراقبت های بهداشتی در بیش از 50 سال" گروه گفت. "کنگره قصد ندارد که در نتیجه در سال 2017, هنگامی که آن را zeroed از پرداخت مالیات برای صرف نظر کردن از پوشش بهداشت و درمان بدون لغو هر گونه ACA ارائه."

در ماه ژانویه قضات حاضر به شنیدن مورد جدید در تسریع اساس از بین بردن هر گونه شانس آنها تصمیم می گیرید آن را در طول این سال انتخابات ریاست جمهوری است. از آن خواهد شد برنامه ریزی برای دهان استدلال زودتر از ماه نوامبر و تصمیم گرفت در سال 2021.

این چالش های جدید ناشی از 1.5 تریلیون دلار کاهش مالیات تصویب شده توسط جمهوریخواهان حاکم بر کنگره در سال 2017, که لغو قانون مراقبت های بهداشتی مالیاتی در افرادی که حاضر به خرید بیمه. که مالیات در نظر گرفته شده برای بر انگیختن آنها را به مراقبت از سلامت بازار و نه اجازه دهید آنها را به دنبال مراقبت های اورژانس در حالی که ایجاد.

در دسامبر 2018 فدرال منطقه قاضی نی اوکانر حکومت که بدون مالیات, قانون نمی تواند زنده بماند. خود را حاکم که در انتظار قرار داده شد در حالی که آن را به دادگاه تجدید نظر تهدید به محو کردن بیمه برای 20 میلیون نفر برای حفاظت از کسانی که با شرایط موجود یارانه برای افراد کم درآمد گسترش مدیکید در بسیاری از ایالت ها ، پوشش برای بزرگسالان جوان تا سن 26 و بیشتر.

دادگاه تجدید نظر پنل توافق, 2-1, فردی که دستور خلاف قانون اساسی است "از آنجا که آن را دیگر نمی توان به عنوان خوانده شده به عنوان مالیات و هیچ ماده ای در قانون اساسی است که توجیه این ورزش از کنگره قدرت" قاضی جنیفر واکر Elrod نوشت برای اکثریت است.

به جای حمله کردن کل قانون به عنوان اوکانر, انجام, پنل ارسال پرونده را به دادگاه منطقه ای فدرال برای "تجزیه و تحلیل اضافی" در مورد اینکه آیا فرد دستور می توان قطع از بقیه از این قانون است. در انجام این کار, پنل با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تغییر موقعیت در مورد.

مخالف قاضی کارولین Dineen شاه به نام دادگاه تجدید نظر حکم "کتاب درسی قضایی نفس بیش از حد" است که "تضمین می کند که هیچ پایانی برای این دادخواهی در چشم است."

بیشتر ACA موارد در دادگاه عالی

در ضمن قانون مراقبت های بهداشتی آمده است قبل از دیوان عالی کشور به دو بار در ماه های اخیر به دلایل دیگر.

دادگاه در ماه آوریل که کنگره فریب خورده شرکت های بیمه سلامت توسط reneging بر 12 میلیارد دلار وعده ساخته شده تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه.

از آنجا که شرکت های بیمه در زمان قابل توجهی خطرات هنگامی که آنها توافق کردند برای شرکت در این قانون مراقبت های بهداشتی, بازار اصلی 2010 قانون شامل محدودیت در میزان ضرر و زیان آنها می تواند متحمل می شوند. اما زمانی که این لایحه به دلیل پوشش برخی از کسانی که ضرر و زیان چند سال بعد دولت حاضر به پرداخت.

دانشیار عدالت Sonia Sotomayor نوشت: 8-1 نظر بر اساس "یک اصل به عنوان قدیمی به عنوان خود ملت: دولت باید افتخار تعهدات خود."

بیشتر: دیوان عالی کشور نیاز به دولت برای پرداخت بیمه درمانی تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه

دادگاه با توجه به قانون در هفته های آینده در چالش های مذهبی از معترضان که آنها باید به رایگان ارائه پوشش بیمه سلامت برای جلوگیری از بارداری تحت قوانین اعلام شده پس از قانون تصویب رسید. که استدلال شده است قبل از دادگاه چندین بار پس از سال 2014 زمانی که آن معاف برخی از خصوصی برگزار شد شرکت از نیاز.

بیشتر: دیوان عالی کشور در تلاش برای پیدا کردن تعادل بین آزادی مذهبی حقوق باروری

کمک: Christal هیز و مایکل کالینزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن