تغییرات مرتبط با جدی, خطرات دوران بارداری, 'برجسته', مطالعه می یابد

Wyatte Grantham-Philips ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:09 PM EDT Jun 19, 2020یک بهداشت محیط بررسی, پنج ش

توسط NEWSAMINS در 31 خرداد 1399

یک بهداشت محیط بررسی, پنج شنبه منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا (JAMA) می یابد و شواهد قانع کننده که لینک تغییر جهانی آب و هوا به منفی پيامدهای بارداری در سراسر کشور است.

بررسی و تحليل 68 مطالعات آمریکا قدمت آن به سال 2007 – که شامل بیش از 32 میلیون تولد.

84 درصد از تولد نشان داد که از نظر آماری ارتباط معنی داری بین افزایش آلودگی هوا و قرار گرفتن در معرض حرارت (مربوط به تغییر آب و هوا) و خطرات جدی برای بارداری – به طور خاص تولد زودرس با وزن کم هنگام تولد و زایمان بچه مرده.

"ما زمان زیادی را صرف تلاش برای کاهش عوارض در زنان و بهبود نتایج است که به نظر من این یک نقطه عطفی مطالعه گفت:" دکتر جین Conry, MD, دکترا, گذشته رئیس جمهور از کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان (ACOG) فعلی مدیر عامل/موسس بهداشت محيط پایه های رهبری و رئیس جمهور منتخب از فدراسیون بین المللی زنان و زایمان.

"[این تحقیقات نشان می دهد] که روشن است که انجمن های دوران بارداری قرار گرفتن در معرض آلاینده های هوا و سلامت – کودکان سلامت...اینجا ما گفت: هوایی که ما تنفس تاثیر می گذارد تحویل" گفت: Conry بود که یک نویسنده از این تحقیقات جدید است.

تولد زودرس و وزن کم هنگام تولد نیز می تواند افزایش خطر کودک برای آینده سلامت و رشد و نمو مشکلات.

"بیشتر به شما حفاری شما واقعا می تواند می گویند وجود دارد یک نسل کامل از کودکان متولد شدن مثل قبل از آلوده'," گفت: دکتر ناتانیل DeNicola MD MSHP این نویسنده ارشد این مطالعه یک متخصص زنان/متخصص زنان و بهداشت محیط کارشناس برای ACOG.

"[به عنوان OB-GYNs] ما باید یک تعهد به نگاهی که ما در این زمینه می تواند تاثیر داشته باشد."

بارداری در دوران COVID-19: کروناویروس یک خطر در کمین برای زنان باردار است. کنگره باید عمل کند.

هر دو Conry و DeNicola استرس اهمیت شناخت که یکی از بزرگترین پیامدهای تغییر آب و هوا است و ارتباط آن با سلامت انسان است.

"که این تصویر از تغییر آب و هوا ؟ در حالی که برای آن بوده است خرس قطبی – خرس قطبی روی یخ شناور. اخیرا این نوع از تبدیل شدن به فوق العاده-طوفان – و شاید تلویزیون و روزنامه نگاران دمیدن در باد در کسانی فوق العاده-طوفان" DeNicola گفت.

"[اما] واقعا تصویر تغییر آب و هوا و اثرات آن باید سلامت انسان – کودکان و نوجوانان و زنان باردار تحت تاثیر قرار در حال حاضر."

نویسنده سرب از مطالعه دکتر بروس Bekkar MD بازنشسته متخصص و در حال حاضر تمام وقت آب و هوا فعال موافق است. او همچنین توضیح می دهد که چرا خود را به پژوهش در این مطالعه خاص تمرکز به طور انحصاری در ایالات متحده:

"ما به عمد کنار گذاشته مقالات که تا به حال هر نوع جمعیت در آنها بودند که دیگر از ما داخلی چون ما می خواهیم مردم را به درک تاثیر این داستان" او گفت:. "آن را به خوبی ممکن است بدتر از جاهای دیگر است اما شما نمی توانید گام به دور از یافته های داستان ما و می گویند" این اتفاق در جایی دیگر.' آن را به معنای واقعی کلمه همه در اطراف ما در سراسر کشور در حال حاضر است."

این subpopulations یافت در تحقیقات به بالاترین خطر شامل گروه های اقلیت به ویژه سیاه و همچنین افراد مبتلا به آسم.

Conry توضیح می دهد که چگونه در خدمت زنان که انجام کار در فضای باز و یا زندگی در یک "کویر در شهرهای" برای مثال به شدت نهفته است.

"سیاه و زن اسپانیایی که در حال کار در مزارع و یا در زمینه های...آنها رو گرما و آلودگی هوا به طوری که آنها به ویژه آسیب پذیر" او گفت:.

بیشتر: بیمارستان بدانید که چگونه برای محافظت از مادران است. آنها فقط آن را انجام نمی دهد.

به عنوان محیط و شرایط زندگی در سراسر جهان و حتی کشور متفاوت است, اهمیت آموزش و پرورش تاکید شده است.

"ما امیدواریم که [زنان و خانواده] می دانم که این یک عامل خطر برای آنها که آنها نیاز به تعامل با," گفت: Bekkar. "و این بدان معناست که درخواست خود را به [ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی] راه به طور خاص است که آنها می توانید آدرس آن را به دلیل این اثرات متفاوت است بنابراین به طور گسترده ای در شرایط زمان از سال و محل جغرافیایی."

ACOG می یابد و تغییر آب و هوا به یک نگرانی فوری به سلامت زنان به عنوان به خوبی به عنوان یک چالش مهم سلامت در سراسر جهان – چیزی است که این سازمان مجددا در مارس سال 2018 است.

"تغییر آب و هوا است نامتناسب اثر جهانی سلامت زنان به عنوان آن را گسترش موجود جنسیتی نابرابری های سلامت," ACOG نوشت: در بیانیه موقعیت.

"ما می خواهیم که دولت و سازمان بهداشت و درمان مراحل را برای اطمینان از حفاظت از زنان در خدمات بهداشت و حقوق بشر است."

و اگر چه Conry احساس می کند که حتی تحقیقات بیشتر می تواند انجام شود, او تاکید می کند که که نیازی به توقف تغییر دهید.

"ما لازم نیست که صبر کنید برای همه تحقیقات را قادر به اتخاذ یک موضع قوی در تغییر آب و هوا, آلودگی هوا روی کیفیت زندگی," او گفت:. "من فکر می کنم که چه ACOG مخفف – ما در حال گفت, اولویت بندی, بهداشت و محیط زیست و تماس با ما برای باروری و زیست محیطی عدالت است."

از نظر سیاست Conry مصرانه از ایالات متحده به دوباره پیوستن به یک رهبر پاریس در مورد آب و هوا. او همچنین نشان می دهد که بیشتر مقررات ممکن است لازم باشد – چه می شود که تغییر هوا استاندارد یا بهبود شرایط کار.

"بهداشت جهانی باید یک نور هدایت" گفت: Conry "بنابراین هنگامی که ما می گویند که ما یک بحران ما نیاز به آدرس آن به عنوان اورژانس جهانی آن است."

Bekkar, DeNicola و Conry توضیح نیاز برای تمام احزاب – جامعه پزشکی سیاستگذاران و خانواده خود در سراسر کشور – برای کسب اطلاعات بیشتر و عمل به منظور کمک به مبارزه با این عواقب جدی است.

"ما صرف به عنوان متخصص زنان و زایمان, خیلی وقت مشاوره به زنان باردار در مورد همه این اقدامات احتیاطی" گفت: DeNicola. "اما تنها تا آنجا [زنان باردار] می توانید انجام دهید, آنها در واقع نمی تواند به کنترل درجه حرارت در خارج و یا آلودگی هوا است که آنها روبرو می شوند و بنابراین فراتر از اقدامات فردی...واقعی راه حل ها راه حل های سیستم و در درجه اول کسانی هستند که از کنترل سیاستگذاران."

هر دو DeNicola و Bekkar نیز بر این باورند که آنها در حال حاضر می توانید ببینید برخی از تغییر اما این یک فرایند مداوم است.

"من فکر می کنم آن را یک زمان در حال حاضر و در جامعه ای که در آن ما در حال یادآور شد که ما نه فقط مستقل همه ما متصل...تمام کسانی که به نوعی میکرو-تصمیم گیری ایجاد یک تاثیر قابل توجهی در این مواجهه است که مردم چهره" گفت: Bekkar. "همه از این مواجهه در دست مقامات منتخب, پس, آمده ماه نوامبر هیچ کس نباید رای برای کسی که نمی ایستادگی در برابر بحران آب و هوا و می خواهید برای انجام کاری در مورد آن در حال حاضر."

"همانطور که ما به وضوح نشان داده شده است در سراسر جهان در چند ماه گذشته زمانی که شما در جلوگیری از سوزاندن سوخت های فسیلی بسیار, زمانی که ترافیک قطره و هواپیما پرواز کمتر و چیزهایی مانند آن – طبیعت ریباند و...که تاثیر مستقیم بر سلامت مردم است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب