Red Sox رئیس: بیایید دوباره Mookie بتی' معامله در 12 سال

قبل از او تا به حال بازی یک بازی واقعی برای تیم داجرز امن ستاره outfielder Mookie بتی به 12 سال $365 میلیون فر

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

قبل از او تا به حال بازی یک بازی واقعی برای تیم داجرز امن ستاره outfielder Mookie بتی به 12 سال $365 میلیون فرمت. Red Sox رئیس تام ورنر که موفق به رسیدن به یک معامله با 27 ساله نیست عرق کردن آن است.

"این همیشه دشوار است برای تجارت یک بازیکن با استعداد از Mookie را کالیبر اما بیایید دوباره این گفتگو در 12 سال" ورنر گفت: در FARZIN, رادیو "امیدوارم شما [میزبان] و من هر دو هنوز هم اینجا. که بسیار طولانی مدت معامله را برای یک تیم به بلع است. شما بچه ها می دانید و همچنین من که سابقه طولانی مدت معاملات توسط شطرنجی در بهترین حالت. ما ساخته شده بود اما پیشنهاد سخاوتمندانه اما برای ما زمان آن را به نوبه خود صفحه."

Red Sox گزارش اقدام به گسترش بتی در حداقل سه نوبت جداگانه با آخرین ارائه بیش از 300 میلیون دلار, با توجه به MassLive.com. بتی مقابله با $420 میلیون, با توجه به گزارش.

این بیماری همه گیر کوروناویروس به طور خاص اقتصادی آن انشعابات به احتمال زیاد تغییر خواسته های خود را در لس آنجلس.

پس از ناکامی در رسیدن به یک معامله بوستون حمل بتی همراه با حسابی چپی دیوید قیمت به داجرز به عنوان بخشی از پنج بازیکن قرارداد. هر دو بازیکن شد و انتگرال در تیم جهانی 2018 تیتراژ سریال.

Red Sox chairman Tom Werner
Red Sox رئیس تام ورنرAP

بوستون فرود آمد الکس Verdugo و دو چشم انداز در معامله.

"ما سعی کردیم در تعدادی از موارد برای انجام یک معامله با Louie," ورنر گفت. "آن تمایل خود را برای تست رایگان آژانس. ما آخرین معامله, من فکر می کنم همه می دانند تعداد. آن تعداد زیادی."

با فقط یک سال در سمت چپ خود قرارداد داجرز به خطر انداخته فرصتی که بتی ممکن است بازی فقط یک فصل با این تیم قبل از ورود به آژانس رایگان. بتی در حال حاضر به احتمال زیاد هرگز آمار باز کردن بازار.

داجرز مانده اند بالای NL غرب برای هفت سال راست اما به شدت کوتاه آمد تا در ماه اکتبر. در حال حاضر آنها امید جفت از بتی و ستاره outfielder کودی Bellinger کمک خواهد کرد که آنها را بیش از قوز کردن.

بتی است که فقط 2 12 (.182) خود را در دو بازی اول اما داجرز هنوز به یک 2-0 شروع می شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب