رنجرز هدف: ساخت خود را قبل از همه گیر شتاب

رنجرز اختصاص داده اند همه از اردوگاه های آموزشی 2.0 برای بازگشت به, نام تجاری هاکی آنها بازی قبل از فصل به طور

توسط NEWSAMINS در 5 مرداد 1399

رنجرز اختصاص داده اند همه از اردوگاه های آموزشی 2.0 برای بازگشت به, نام تجاری هاکی آنها بازی قبل از فصل به طور منظم به حالت تعلیق در آمد.

بازگشت به سه به علاوه اهداف یک بازی آنها به طور متوسط از طریق نهایی 10 matchups. بازگشت به انسجام این تیم بالاخره پس از چند ماه از ژل چندین چهره های جدید. بازگشت به رقابت که سوار آنها را به فاینال کات برای پلی آف.

"من نمی خواهم برای فراموش کردن آنچه اتفاق افتاده است گذشته 21/₂ ماه از فصل, زمانی که ما بازی خوب هاکی حال تداوم بین خطوط ما" مربی دیوید کوین گفت.

در طول دو هفته گذشته از اردوگاه های آموزشی رنجرز را در مجموع با بیان طرح های خود را به انتخاب کنید تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش. کوین بود نشان داد او احساس به عنوان اگر او در حال حاضر مربیگری حذفی هاکی قبل از coronavirus همه گیر shutdown با توجه به تیم مبارزه با دندان و ناخن به واجد شرایط برای این سازمان اولین پیشنهاد به این مسابقات از فصل 2016-17.

در حال حاضر با کمتر از یک هفته تا بازی در سری در برابر طوفان در تورنتو, چالش این است که برای بازگشت به آن است.

David Quinn
دیوید کوینحسن نیت ارائه میدهد از رنجرز

"ما فقط نوعی می خواست به پشت هم و انتخاب کنید تا جایی که ما به سمت چپ خاموش," او گفت:. "از آنجا که ما احساس می کنیم بازی هاکی خوبی بودند و به خودمان فرصت شب و شب-از انجام کارهایی که ما انجام می دهند."

کوین خواهد شد که مربیگری در اولین postseason هدر رفته هیچ زمان در تشخیص را گسترش فهرستی از زمانی که اردوگاه های آموزشی 2.0 آغاز شد. او جدا از بازیکنان که صرف زمان بیشتری را با این تیم AHL وابسته هارتفورد گرگ و چشم انداز دیگر از اصلی فهرست در روز 1. او گفت که او می خواست به "شفاف" نیست عادی اردوگاه های آموزشی که چندین فهرست نقاط هستند تا برای grabs.

رنجرز و خطوط دفاعی جفت باقی مانده است نسبتا یکسان به جز تغییراتی که باعث شد توسط عوامل خارجی مانند برندان Lemieux تعلیق کریس Kreider سالم بودن و Michael Haley باقی مانده در مجروح لیست.

در آینده و دانستن آنچه که او می خواهد خود را در صف به مانند اجازه داده کوین به تغییر تمرکز خود را در جای دیگر. یک منطقه او گفت: او می خواست به لهستانی قبل از شکستن به شفاف کردن این تیم در منطقه دفاعی ساختار و جن, فشار, این دقیقا کاری است که کوین برای به انجام رساندن در دو هفته گذشته.

یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان اشاره به احساس راحتی در طول این تیم که وجود ندارد در شروع 2019-20 فصل است. با کوین پیام برگشت به چگونه این تیم بود که بازی قبل از وقفه آن را مجاز رنجرز به اردوگاه دانستن نقش خود است.

در رنجرز در حال پیدا کردن آن را آسان تر به حرکت به عقب به یک طرز فکر رقابتی.

"نه تیم بازی کرده است از ماه مارس پس از آن کامل وضعیت متفاوت است و ما فقط باید برای رفتن به این با طرز فکر انجام همه چیز ما می توانیم" Mika Zibanejad گفت. "سعی کنید به عقب بر گردیم به راه ما هنگامی که ما به پایان رسید و فصل قبل از آن متوقف شده است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب