مسیر مسابقه صاحب پاره پاره برای ‘بابا طناب عاد پس از نسکار طناب دار حادثه

DANBURY, N. C. — صاحب کارولینای شمالی racetrack آگهی “بابا طناب” برای فروش در رسانه های اجتماعی بازار روز پس از راننده نسکار بابا والاس که سیاه و سفید است, اعلام کرد یک طناب دار در بر داشت شده بود در گاراژ خود را در آلاباما Superspeedway در آلاباما.

مایک Fulp مالک از نیم مایل 311 سریع السیر در استوکس شهرستان ساخته شده زمین چهارشنبه در Facebook بازار: “خرید بابا طناب امروز برای تنها $9.99 در هر یک از آنها می آیند با گارانتی مادام العمر و کار بزرگ است.”

Fulp را Facebook پیروان خود با انتقاد آگهی با برخی از خود توصیف وفادار تماشاگران گفت: آنها را متوقف خواهد کرد و حضور در حوادث در مسیر خاکی به دلیل پست. بیشتر نظرات انتقادی به نظر می رسد در جاده سریع السیر در Facebook صفحه: پنج شنبه.

هیچ کس جواب تلفن در جاده سریع السیر پنج شنبه و صندوق نمی تواند قبول یک پیام به دنبال نظر. آگهی های گرفته شده توسط ظهر پنج شنبه.

یک Facebook پست در Fulp صفحه دوشنبه اعلام کرد جاده سریع السیر است که حمایت از یک “میراث شب” در روز شنبه. پست های بعدی در این رویداد طرفداران تشویق به خرید انواع اقلام از جمله مؤتلفه پرچم و کلاه و افزود: “فراموش نکنید که خود را 2nd Amendment حق 311 سریع السیر.”

نسکار مقامات منتشر شد عکس چهار شنبه طناب یافت یکشنبه در والاس گاراژ غرفه که باعث تحقیقات فدرال که در آن تعیین شده بود وجود دارد از اکتبر.

این حادثه قرار داده شده نژاد پرستی در جلو و مرکز نسکار که دو هفته پیش ممنوع مؤتلفه پرچم از آن سالن و مسابقات در والاس اصرار. آن را نیز موجب انتقاد از برخی از طرفداران که نسکار بود به نحوی overreacted — انتقاد از تحریم بدن ذکر شده در انتشار عکس های گرفته شده توسط نسکار امنیتی است.

نسکار سرعت نقل مکان کرد و در روز دوشنبه ماموران اف بی آی در آلاباما آهنگ. روز سه شنبه مقامات گفت: طناب مورد استفاده قرار گرفته بود به عنوان یک درب جلو از پاییز گذشته و در نتیجه نبود یک جنایت نفرت هدف قرار دادن 26 ساله والاس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de