کلمات کلیدی: Suze Orman: 'شما باید دیوانه' به قرار دادن پول خود را در این سرمایه گذاری

" 'لطفا اگر شما توانایی انجام راث 401K 403B و یا یک قاشق چایخوری یا ایرا راث آن نوع از حساب های بازنشستگی ا

توسط NEWSAMINS در 30 خرداد 1399

" 'لطفا اگر شما توانایی انجام راث 401K 403B و یا یک قاشق چایخوری یا ایرا راث آن نوع از حساب های بازنشستگی است که شما می خواهم به در. دور ماندن از آنهایی که سنتی است.' "

این که شخصی مالی, افراد مشهور, Suze Orman ارائه برخی از مشاوره در مورد "Pivot" پادکست این هفته در مورد آنچه که سرمایه گذاران باید انجام دهند در طول coronavirus بیماری همه گیر.

با سنتی جامعه جراحان ایران یا 401(k)s محافظ دریافت مالیات شکستن بلافاصله پس سهم اجازه می دهد سرمایه گذاری های خود را به رشد مالیات و پس از آن مجبور به پرداخت مالیات بر برداشت. اما وجود دارد راه های بهتر برای ذخیره برای بازنشستگی با توجه به آب و هوای فعلی اورمان توضیح داد.

"با یک راث به شما پرداخت مالیات امروز و در دراز مدت هنگامی که شما را از آن معاف از مالیات," او گفت:. "چرا ؟ آیا شما واقعا فکر می کنم که براکت مالیاتی در حال رفتن به مجبور به رفتن تا پنج, 10, 15 سال از هم اکنون برای پرداخت تمام بدهی که ما حمل می شود ؟ البته آنها در حال رفتن به."

خط پایین: استفاده از "پایین ترین براکت مالیاتی" ما به احتمال زیاد برای دیدن برای یک زمان طولانی.

همانطور که برای که در آن برای قرار دادن پول نقد اورمان گفت که او می بیند یک وری بازار سهام در حالی با سرمایه گذاران اساسا مجبور به شریک شدن در نور از گزینه ها باشد.

"آنها می رویم به آن را در 10 ساله خزانه داری در 0.76%? امکان منفی نرخ بهره چیست ؟ " او گفت:. "شما باید دیوانه اگر شما از من بپرسید می شود در اوراق قرضه در این نقطه در زمان."

برای اکثر افراد پیشنهاد او این است که فقط به چوب با پیشتاز در مجموع بازار سهام ETF VTI, -0.47% . حتی در نظر نمی سهام فردی او گفت: مگر شما فوق العاده غنی است.

بازار گسترده شده است برگزاری سادگی این هفته هر چند میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.66% پایین بود کمی یکشنبه, دادن سود از پیش از آن در جلسه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de