قرنطینه خاطرات: Alton Brown است که نمونه سس داغ با یک ماسک و بحث ترک نوشیدن

Andrea Pabst Blue Ribbon ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 1:42 PM EDT مه 23 سال 2020رفتن هم بزنید دیوانه در

توسط NEWSAMINS در 4 خرداد 1399

رفتن هم بزنید دیوانه در قرنطینه? شما به تنهایی نیست. مشاهیر cooped در خانه های خود در سراسر کشور فقط مثل بقیه از ما. ما به عنوان جمعی حرکت این قلمرو ناشناخته ایالات متحده آمریکا امروز ارائه قرنطینه خاطرات که خوانندگان را زیرچشمی نگاه کردن به چگونه ما ستاره های مورد علاقه در حال گذراندن وقت خود را در خانه.

امروز diarist است آلتون براون که در خانه و خارج از آتلانتا با همسرش الیزابت و دو سگ. با وجود گرجستان آغاز به بازگشایی خود را قرنطینه "نبوده است تحت تاثیر" چقدر به او می گوید. خارج از نقاب سفر خود را به نزدیکی آزمون آشپزخانه "ما در حال ساخت تصمیم به باقی می ماند به عنوان جدا شده به عنوان ما می تواند احتمالا برای آینده ای نزدیک است." به عنوان قهوه ای را نشان می دهد "خوب می خورد: Reloaded" بازگشت به پخت و پز کانال زیرچشمی نگاه کردن در یک روز قهوه ای را قرنطینه. – همانطور که به Andrea pabst blue ribbon

6:40 صبح خوبی که عجیب و غریب است. من از رفتن به رختخواب بعد و بعد و بعد اما روز شنبه من در 6:40. من بسیار مراقب باشید زمانی که من از خواب سعی کنید برای بیدار نمی کند یا الیزابت یا سگ که با خواب ما از جمله یکی که snores مانند وینستون چرچیل. یکی از تنها چیزهایی که من هر روز انجام دهید این است که الیزابت آب کرفس بنابراین من آبمیوه گیری.

6:50 a. m. مانند بسیاری از مردم در حالی که من نوشیدن قهوه من شما اول رسانه های چک از روز, ایمیل, اجتماعی, خوراک توییتر, همه آن چیزهایی که مردم در رسانه ها در حال حاضر باید انجام دهید در تمام طول روز هر روز بدون توجه به اینکه آیا ما می خواهیم یا نه.

6:57 صبح من در یک کتری وزن است که می خواهد من آمده است آن را بلند اما من مقاومت در برابر. من تصمیم به بلند کردن کتری وزن است. من ورزش روزه. ما سوار دوچرخه. اما این واقعا سخت است که یک دوچرخه سوار با یک ماسک.

7:30 صبح من آماده شدن برای انجام یک فصل دیگر از "خوب می خورد" نشان می دهد که من در شبکه غذایی که به طور کامل نوشته نشان می دهد. بنابراین من نوشت: تا حدود 9 صبح و پس از آن زمانی که هر کس دیگری آمد پایین.

9:10.m. من و همسرم راه رفتن سگ کوچک قهوه در محله ما که در آن مردم بسیار خوب در اجتماعی فاصله. من هم یکی دیگر از قهوه او یک بادام چای. ما سگ ها خیلی خوب در کل قرنطینه چیز. منظورم اینه که بیایید آن روبرو هستند این است که بهترین چیزی که تا کنون اتفاق افتاده است به سگ چون ما صفحه اصلی تمام وقت در حال حاضر. هنگامی که ما به بازگشت وجود دارد رفتن به مانند یک جرم سگ افسردگی نوع از چیزی.

11 a. m. I قلم صبحانه; من چهار تا در قهوه بیش از حد. نوشتم تا 11 در اینجا در خانه. خانه من است و من میز ناهار خوری اتاق. "کار" در پایان به نظر می رسد واقعا بد است. و سپس (دیگر) پایان تمام صنایع و بازی ها و پازل است که ما را به انجام زمانی که ما قفل شد و ما حتی باز یکی از آنها است.

در یوتیوب جدید نشان می دهد "قرنطینه آشپزخانه": که کامل بود تصادف. فقط یک شب (ما) تصمیم به روشن کردن دوربین در حالی که ما شام. آن را مانند "هی بیایید فقط به نوبه خود در یوتیوب. چه جهنم؟" و در حال حاضر مردم می خواهند ما را از انجام آن پس از این است که بیش از. بنابراین ما خواهید دید.

ظهر داشتیم صبحانه ناهار: یک درهم تخم مرغ و برخی از کنسرو ساردین. ما با خوردن مقدار زیادی از ماهی های کنسرو شده و این بسیار خوب قرنطینه مواد غذایی باعث, شما می دانید, آن را هرگز بد می رود.

1 بعد از ظهر من رفتم به دفتر من (در حدود دو مایل دور) از آنجا که ما در حال تخمیر داغ سس. که در آن تمام آشپزخانه تست هستند "خوب خورد" تنظیم, ویرایش, همه چیز وجود دارد. پس من رفتم به یک سس تند مزه و خنده دار است چون ما همه با پوشیدن ماسک و سپس ما را همه سس داغ بر روی کراکر و ما بلند ما ماسک و پرتاب ترقه در دهان ما قرار داده و سپس این ماسک را به عقب. وجود دارد هیچ چیز مانند گرفتن Sriracha burps هنگامی که شما یک ماسک بر روی صورت, چرا که برطرف کردن خارج به اتمسفر است. از آن باقی می ماند در سمت راست وجود دارد با شما.

ساعت 2 بعد از ظهر من راه اندازی تمام livestream مسائل برای یوتیوب ما نشان می دهد که شب.

3:25 بعد از ظهر من یک چک در با من آشپزی محقق و آشپزی من مدیر اجرا می شود که در این آزمون چرا که ما در حال آماده سازی خود برای دیگری "خوب خورد" فصل. ما هنوز در حال کار بر روی دستور العمل ها و نیز در تحقیقات, اما آنها مشغول به کار از خانه.

4:25 p. m. I سرقت برخی از مواد غذایی – از خودم – در این دفتر به خانه را برای "قرنطینه آشپزخانه" چون الیزابت و من متوجه شدم "تلخه مقدس آن را Cinco de Mayo." و ما همه چیز را در مورد ما نشان می دهد که ما نمی دانیم آنچه که ما در حال رفتن به طبخ. ما طرح نیست هر چیزی. بنابراین من تا به حال به سرقت برخی از آوکادو از دفتر و برخی از چیپس و سپس با عجله خانه را امتحان کنید برای درست کردن یک جدید مارگاریتا دستور که من. و نوشیدن سه مارگاریتا در روند.

آنچه من خواندن/جریان: من خواندن یک کتاب به نام "Hawksmoor" توسط پیتر Ackroyd انگلیسی نویسنده است. من به سرقت برده این را از من مادر در قانون قفسه کتاب. من انجام شده است خواندن بیشتر از من تماشای تلویزیون در واقع در طول این زمان. همه را مانند آنچه از شما streaming? ما جریان بسیار کمی است. تنها نشان می دهد که ما معتاد به "چیزی که ما در سایه" the vampire کمدی در FX.

7 p. m. زمانی که "قرنطینه آشپزخانه" زنده رود در یوتیوب. آن را سرگرم کننده نشان می دهد چرا که من تا به حال سه margaritas قبل از ما حتی آغاز شده است. همسر من ساخته شده او پیکو د گالو و من guacamole و پس از آن من سوخته برخی از تراشه های ذرت. و سپس ما آن را خوردند.

10:10 p. m. ما راه می رفت سگ در اطراف بلوک و پس از آن من شسته آشپزخانه ، (تصحیح خود را با صدای بلند.) ما شسته آشپزخانه ، من هرگز ادعا را شسته و آشپزخانه توسط خودم. و سپس (پس از به جهنم همسر من به رختخواب رفت) من استرس خوردن یک فنجان بستنی.

2:15 صبح به انجام توبه و طلب بخشایش من برگشتم به جدول و نوشت: بیشتر اسکریپت از 11:30 تا 12:15. و سپس من به رختخواب رفت اما من نمی توانستم بخوابم. بنابراین بلند شدم و به عنوان خوانده شده 'til 2:15 صبح.

چگونه من احساس: (قهوه ای را از تماس به همسر خود) چگونه من انجام در حال حاضر در مقیاس یک به 10 ؟ (او تماس) شش و نیم?! مرسی. من فکر می کردم بهتر از شش و نیم. ظاهرا من در شکل بدتر از من فکر کردم. به عنوان یک زن و شوهر ما در حال انجام بزرگ به دلیل "قرنطینه آشپزخانه" از آنجا که ما یک پروژه را با هم انجام دهید که شامل آوردن الیزابت بیشتر به دنیای من.

من که قرار بود به می گویند هشت. ظاهرا من تا به حال یک backslide. آه! من ترک نوشیدن قهوه. و الکل است. (می خندد) دیروز. من نیاز به از دست دادن وزن به دلیل من قصد دارم برای شروع به تیراندازی دوباره در ژوئیه و من قرار داده و در چند پوند. همه ما در حال رفتن به بیرون آمدن از این 10 پوند سنگین تر, به جز برای افرادی که خریداری Pelotons.

آنچه من به دنبال به جلو به: من به دنبال رو به جلو برای اینکه قادر به بیرون رفتن و نه همسر من, فریاد زدن در من در مورد پوشیدن یک ماسک و یادآوری است که من نیاز به قرار دادن ماسک بر روی صورت, چرا که اگر شما به پوشیدن عینک – من صرف تمام زندگی من fogged تا در حال حاضر. و بیرون رفتن برای شام مطمئن شوید که صدا فوق العاده است.

ادامه مطلب قرنطینه diaries:

Derek Hough

Peter Gallagher

هنری وینکلر

جیمی فالون

نائومی کمپبل

مادلین آلبرایت

Lindsey Vonn

دیپاک چوپرا

Jameela جمیل

LeAnn Rimes

حسن Minhaj

بابی Berk

حزب محافظه Lanez

Kyra Sedgwicktinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب