تظاهرات بیش از جورج فلوید تشدید در نزدیکی کاخ سفید به عنوان برگ برنده هشدار اراذل و خشونت'

نیکلاس وو دیوید جکسون, کورتنی سوبرامانیان و جان Fritze ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:17 PM EDT مه 30 سا

توسط NEWSAMINS در 11 خرداد 1399

واشنگتن — تنش هایش برای دومین روز شنبه نیز معترضان با تجمع در مقابل ساختمان کاخ سفید در اعتراض به کشتار جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس بازداشت پلیس این هفته پس از یک افسر سفید دوخته و او را به زمین زیر زانو خود را.

تظاهرات علیه خشونت پلیس و تبعیض نژادی فوران در سراسر کشور با حداقل دو مرگ و میر مرتبط با تظاهرات. معترضان خودرو در آتش شکست ویندوز و درگیری با ماموران پلیس با لباس ضد شورش در شهرستانها از جمله آتلانتا و نیویورک و شیکاگو, پورتلند اورگان و کالیفرنیا.

به عنوان پلیس و معترضان در نزدیکی کاخ سفید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در فلوریدا برای تاریخی SpaceX پرتاب موشک. او با استفاده از یک آدرس در مرکز فضایی کندی به ارائه یک هشدار شدید به "تظاهر, غارتگران و آنارشیست" در برابر خشونت است.

"دولت من را متوقف خواهد کرد اوباش خشونت و ما آن را متوقف سرد" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مقصر دانستن خشونت در چندین شهر در "رادیکال چپ" قرار گرفتند. "من نمی خواهد اجازه می دهد اوباش خشمگین برای تسلط بر...ضروری است که ما حفاظت از گوهر تاج از دموکراسی: حکومت قانون است."

دادستان کل Barr: تظاهرات مسالمت آمیز بیش از جورج فلوید 'ربوده شده' توسط 'سمت چپ گروه های افراطی'

در خارج از کاخ سفید افسران پوشیدن بدنه پلاستیکی سپر متهم و تحت فشار قرار دادند یک جمعیت مردم بود که حذف موانع فلزی در خیابان پنسیلوانیا. یک هلیکوپتر پلیس دور سربار. ویدئوها از صحنه به نظر می رسد برای نشان دادن شلیک پلیس از اسپری فلفل در تظاهر کنندگان پس از درخواست از آنها برای حرکت به عقب. بوی ماری جوانا نیز آویزان در هوا.

سرویس مخفی عوامل پلیس و حمل سپر مسدود کردن میدان لافایت یک پارک بلافاصله شمالی از کاخ سفید است. زودتر تظاهرات در واشنگتن در روز جمعه باعث مختصری قفل کردن پیچیده است.

اگر چه پلیس بسته کردن بلوک شمالی از کاخ سفید, اتومبیل رانندگی توسط honked در حمایت از معترضان و برخی از رانندگان مطرح مشت خود را در هوا در حمایت از. سناتور. کامالا هریس D-کالیفرنیا کشف شد در میان جمعیت. برخی از تظاهرکنندگان برگزار شد تا نشانه هایی است که خواندن: "توقف قتل مردم سیاه و سفید" و "سیاه و سفید و سکوت است و خشونت" در حالی که دیگران راهپیمایی به سمت کاخ سفید شعار "نه عدالت! نه صلح!" و "من نمی توانم نفس بکشم!" – یک عبارت فلوید شنیده می شد گفت: قبل از مرگ او.

"من به اینجا آمدند به اجرای Black Lives Matter جنبش و برای به دست آوردن عدالت برای بی عدالتی ما شده اند برای دریافت بیش از صدها سال گفت:" آریل Weems یک 16 ساله دانش آموز دبیرستانی از Bowie, Maryland.

او به نام تهمت بخشی از مشکل است.

"من موافق نیستم با هر یک از سیاست های خود را به" Weems گفت. "توییتر خود نظر ؟ تیراندازی و غارت و چپاول ؟ که پوچ بود ... ما از اینجا اعتراض برای زندگی ما است."

مردم همچنان به پیوستن به جمعیت بعد از ظهر شنبه با وجود 80-درجه حرارت. برخی از افراد منتقل شده از طریق جمعیت عبور از بطری های آب به دلیل جاری coronavirus همه گیر ماسک نیز توزیع شده است. بسیاری از تظاهرکنندگان با پوشیدن ماسک, اما آنها نیز کمتر از شش فوت دور از یکدیگر.

جیک شیندلر, 26, یکی از چند نفر توزیع بطری های آب به جمعیت. به عنوان یک مرد شیندلر گفت: ایمان مسیحی خود را "به نام او" به عدالت است. پس از در حال اجرا توسط این اعتراض پیش از آن در بعد از ظهر و دیدن دیگران از دادن آب به او آمد با یک مورد از آب بطری برای توزیع.

جیمز برایانت, a 30-year-old سی resident گفت که او احساس "مانند او نیاز به نشان می دهد تا به عنوان یک مرد سیاه پوست در آمریکا است." این تظاهرات گفت: بخشی از یک "جمعی خشم" است که آمریکایی ها نمی تواند نادیده بگیرد.

پرسید که آیا او نگران بود در مورد تنش بین جمعیت و کمربند پلیس او شانه ای بالا انداخت و گفت: "آنها فقط مردم."

در اوایل شب پس از درگیری در اطراف خیابان 17 و خیابان پنسیلوانیا برخی از معترضان راهپیمایی به موزه ملی تاریخ و فرهنگ. در طول مسیر یک Wells Fargo bank branch بود "سرمایهداری است قتل" نقاشی بر روی آن در حالی که منابع را به پلیس و به Floyd شد اسپری بر روی زمین است.

Bowser خود و مغلوب ساختن پیشی جستن: DC شهردار Bowser خود در پاسخ به تهمت انتقاد پلیس پس از جورج فلوید تظاهرات

کوری سمت چپ 27 ساله آسیب شناس گفتار از Alexandria, Virginia گفت: ایالات متحده آمریکا امروز او ملحق شده بودند اعتراض بود چرا که او "ناراحت در مورد عدم برابری" به خصوص که مردم تا به حال مسالمت آمیز اعتراض برای مدت طولانی "با هیچ تغییر دهید."

پرسید که او چه فکر از تظاهرات در سراسر این کشور که برخی از خشونت تبدیل شد, او گفت که او "نمی تواند او را سرزنش برادران و خواهران اما این راهی نیست که من قصد دارم در مورد آن."

"کالا را می توان جایگزین کرد اما سیاه و سفید زندگی می کنند," او گفت:.

فلوید, 46, درگذشت دوشنبه شب در مدت کوتاهی پس از فیلم را به او نشان داد, دست به دستبند, نفس نفس زدن برای هوا و گفت: "من نمی توانم نفس بکشم" به عنوان یک سیاه پوست به دست پلیس به زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است. این ویدئو گرفته شده توسط bystander, گردش آنلاین و باعث اعتراضات گسترده در سراسر کشور.

بود که جورج فلوید? جورج فلوید به یاد به عنوان "غول مهربان" به عنوان خانواده خود می نامد مرگ 'قتل'

جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس:'چرا نمی توانم فقط در ایالت مینه سوتا?'

مینیاپولیس اداره پلیس اخراج چهار افسران درگیر در این حادثه در حالی که مقامات ایالتی و فدرال تحقیقات راه اندازی کرده اند به این موضوع است. سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین بود که دیده زانو در Floyd گردن دستگیر شد جمعه و سوم رو قتل درجه و طرح اتهامات. پس از آن هزینه امکان پذیر است و هزینه های دیگر افسران درگیر هستند و پیش بینی Hennepin County وکیل Mike Freeman گفت.

در مینیاپولیس که در آن فلوید کشته شد, مینه سوتا, رژیم صهیونیستی. تیم Walz بسیج دولت گارد ملی و قول داد برای سرکوب ناآرامی.

"وضعیت در مینیاپولیس است که دیگر به هیچ وجه در مورد قتل جورج فلوید" Walz گفت. "این است که در مورد حمله به جامعه مدنی القای ترس و اخلال ما در شهرهای بزرگ."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن