تظاهرات و نماز: جورج فلوید یادبود آمریکایی ها به ارمغان می آورد با هم در عزاداری خشم

در آتلانتا برنیس پادشاه دختر کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور خطاب 1,000 مردم بسیاری از لباس در یکشنبه بهترین و ترغیب آنها برای متوقف کردن “تا زمانی که وجود دارد این است که هرگز دوباره نفس گرفته از زندگی هر سیاه و سفید و یا قهوه ای فرد در این کشور و سراسر جهان است.”

در پاییز رودخانه, ماساچوست, معترضان وضع در معده خود را در چمن دست در دست هم پشت سر خود را تکرار موقعیت که در آن جورج فلوید برگزار شد قبل از او درگذشت. اعضای رودخانه سقوط اداره پلیس پیوست معترضان در نظر گرفتن زانو.

در بروکلین, شهردار, بیل د Blasio و همسرش, Chirlane McCray همراه جدید Yord دولت دادستان کل Letitia جیمز پیوست فلوید برادر ترنس فلوید در یک بنای یادبود به خود جلب کرد که هزاران نفر. McCray و جیمز به خود جلب کرد با صدای بلند پاسخ با تماس با خارج “می گویند نام خود را” و در انتظار پاسخ: “جورج فلوید.”

و در واشنگتن دی سی به طور معمول شلوغ پلازا بسته بندی شده با معترضان را خاموش هشت دقیقه و 46 ثانیه مقدار زمان فلوید صرف زیر زانو از افسر درک چوین است که به اتهام قتل درجه دوم. در کنگره حزب دموکرات در زمان همان مکث در حالی که روی زانوی خم.

در سراسر کشور پنج شنبه آمریکایی ها متوقف شد برای بزرگداشت زندگی و سوگواری مرگ فلوید, 46, در دست مینیاپولیس پلیس با فلوید در حال مرگ عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” به زندگی به یک سوزاننده لحظه ای در این کشور مملو از مبارزه برای حقوق بشر است.

هنرمندان نقاشی های دیواری از تصویر خود را در خیابان های شهر. معترضان در سراسر جهان فریاد زد نام او و خواستار عدالت در حالی که رو خاموش در برابر افسران پلیس با لباس ضد شورش. شهرستانها آمده اند به توقف اجرای حکومت و بسته کردن سیستم های حمل و نقل برای تضعیف مجامع عمومی و غارت.

در یک نقطه, کاخ سفید نشسته در تاریکی چراغ خاموش به عنوان سرویس مخفی مقامات مبارزه گرد آمدند بیرون.

تظاهرات اتفاق می افتند در یک زمان از مشقت شدید برای آمریکایی های سیاه و سفید که به طور نامتناسبی شده است برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس و مرتبط با آن انفجار اقتصادی با بیش از 42 میلیون آمریکایی تا کنون تشکیل پرونده برای بیکاری.

قریب به اتفاق گروه کر از خشم سوخت اغلب توسط برخی از احساس است در زمان بیش از حد پرخاشگرانه پاسخ توسط اجرای قانون باید با تشکیل یک واقعیت چند آمریکایی ها باید قبل از شاهد.

“ما در یک نقطه اوج آنجا که در طول دهه 60 زمانی که دکتر مارتین لوتر کینگ گفت: ما در چهار راه” گفت: هارون برایانت متصدی در موزه ملی تاریخ و فرهنگ در واشنگتن “این لحظه ای است که در مورد این کشور زندگی می کنند تا به وعده خود و تضمین همه ما داده شده تحت قانون اساسی است.”

در روز پنج شنبه تمرکز بازگشت به زندگی فلوید رهبری به عنوان او memorialized توسط خانواده و دوستان در مینیاپولیس’ شمالی مرکزی دانشگاه یک رویداد شامل یک ملی “مداحی” توسط کشیش Al Sharpton و “ملی سیستم عدالت کیفری نشانی” توسط Floyd وکیل خانواده بن Crump.

ادای احترامات خود ادامه خواهد داد و روز شنبه در Raeford کارولینای شمالی که در آن فلوید متولد شد و در آن فلوید خواهر Bridgette زندگی می کند. و روز دوشنبه و سه شنبه خدمات مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد شد در هوستون که در آن فلوید زندگی می کردند قبل از او در سمت چپ برای اشتغال بهتر و گزینه های در مینیاپولیس. وجود دارد خواهد بود هر دو عمومی و خصوصی مشاهده و presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن اعلام کرده او شرکت خواهد کرد.

آنجا که این تظاهرات در پی فلوید مرگ باید فوران در شهرستانها در سراسر کشور بیش از حد, خود, خاطرات انعکاس.

دوباره لوایح در خیابان

صدها نفر از مردم گذاشته و در معده خود را در سراسر خیابان دوم در پیتسبورگ پنسیلوانیا برخی سکوت و برخی شعار “می گویند نام او” و “این چیزی است که دموکراسی به نظر می رسد.” برگزارکنندگان کردن جوش شیرین بسته به تظاهر کنندگان در مورد پلیس مستقر گاز اشک آور به عنوان رخ داده است در چندین تظاهرات این هفته است.

در ساراسوتا فلوریدا راهپیمایان مونتاژ در عمده تقاطع و دوباره تصویب فلوید مرگ زیر یک باران سنگین. پلیس مسدود شدن خیابان ها برای نگه داشتن ترافیک دور.

یک معترض گذاشته در وسط تقاطع و یکی دیگر از معترضان kneeled در گردن او. جمعیت بارها و بارها شعار “نمی توانم نفس بکشم” و این نشان دهنده در زمین بارها و بارها به نام “مامان” که فلوید نیز گفت: قبل از او درگذشت.

‘چیزی نیاز به تغییر’

در خیابان اصلی در کیپ Cod شهر بورن برخی از 400 معترض در زمان زانو به مدت 8 دقیقه و 46 ثانیه به افتخار فلوید.

سکوت را شکست ساعت از سر و صدا از معترضان پوشش خیابان شعار و برگزاری نشانه های زندگی موضوع” “من نمی توانم نفس بکشم” و “اگر شما ضد نژادپرستانه شما همدست صحبت کردن!”

به عنوان اتومبیل و کامیون ها و موتور سیکلت سوار بالا و پایین مشغول خیابان اصلی ترین honked در همبستگی با معترضین.

“ما آن را دیده ام در سراسر کشور” گفت: Kunall Rajagopal, 22. “چیزی نیاز به تغییر است. تا زمانی که ما آن را در بالا بسیار ما نیاز به شروع در جامعه خود ما.”

‘او سزاوار نیست به از دست دادن زندگی خود را’

در یکی از لس آنجلس بزرگترین پناهگاه های بی خانمان, اتحادیه, ماموریت نجات, خانه ساخته شده همبرگر و سیب زمینی سرخ کرده در اتاق ناهار خوری شد و رقابت برای جلب توجه با فلوید خدمات در حال پخش بر روی صفحه بزرگ تلویزیون در یک اتاق تفریح و سرگرمی.

احساسات در حال اجرا بالا در میان ساکنان به خصوص با توجه به تعاملات مکرر با پلیس که روزانه بخشی از زندگی در چادر پر Skid Row.

Darcissha بل که زندگی در این ماموریت حدود دو ماه گفت او پر از ترس بیش از فلوید مرگ است.

“او سزاوار نیست به از دست دادن زندگی خود را در راه است که” او گفت:. “زندگی همه اهمیت دارد.”

یکی از داوطلبان Dinah Raheem گفت که او امیدوار است برخی از خوب خواهد آمد از این فاجعه. این سرویس یک روز پس از شهردار اریک Garcetti پیشنهاد برش پلیس به بودجه صندوق خدمات بیشتر است که می تواند به طور مستقیم کمک به آفریقایی جامعه است.

“این است که اجازه می دهد رهبران ما برای ایجاد یک تغییر در حال حاضر” Raheem گفت.

ملی عزاداری ‘شروع’

در دادلی, ماساچوست, Abigail Cooper, 15 بود که برنامه ریزی کردند و جلسه با وبستر رئیس پلیس مایکل شاو به نقشه از یک رویداد شنبه به رسمیت شناختن فلوید مرگ است. او گفت که او امیدوار است فلوید یادبود می تواند به درجاتی از بسته شدن.

“این است که واقعا نوک کوه یخ از آنجا که این اتفاق در بسیاری از مواقع و آن را ثبت کردم و به رسانه ها واقعا سریع گفت:” کوپر که سیاه است و ساکن در یک منطقه عمدتا سفید جامعه از نزدیک به 12 ، 000 مردم است.

در نیوهمشایر, Lovey Roundtree Oliff اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار منتخب به اکستر را انتخاب هیئت مدیره به نام ملی یادبود فلوید “یک شروع جدید ندارم.” او گفت که او نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم از خشم عمومی در سان فرانسیسکو 49ers کارفرمایی khezri در اعتراض به خشونت پلیس با در نظر گرفتن زانو هنگام پخش سرود ملی در سال 2016 و چه منتقدان به تصویر کشیده شده پیام خود را به عنوان ضد آمریکایی است.

“بسیاری از نگرانی ها و مسائل است که مردم احساس می شد قبل از, که به نظر من می شد نادیده گرفت, در حال حاضر شنیده می شود” Roundtree Oliff گفت. “اگر ملت به عنوان یک کل شده بود گوش دادن بیشتر به وضوح در سال 2016 شاید ما نمی تواند در موقعیت ما در امروز است.”

دیگر vigils و راهپیمایی پیش بینی بزرگ سوئیچ به عنوان به خوبی. در لاس وگاس’ Kianga Isoke Palacio پارک حدود 150 نفر در انتظار یک زندگی موضوع: همبستگی رویداد.

در شیکاگو هزاران نفر از مردم ابراز علاقه در Facebook حوادث حداقل به دو جامعه تظاهرات برنامه ریزی شده برای سه شنبه شب در این شهر در شمال و جنوب دو طرف – به تقاضای پلیس پاسخگویی و عدالت برای Floyd.

و بیش از 1000 نفر در برنامه ریزی برای حضور در یک آنلاین “عدالت برای جورج فلوید” زوم اکشن مجموعه برای پنج شنبه شب.

در حالی که فلوید ممکن است به سرعت بدل به یک نماد در مرگ او, او به یاد کسانی که او را می دانستند به عنوان یک “غول مهربان” گفت: دوست خود را والاس سفید.

“او نیاز ندارد به مرگ مانند آن. تمام این فیلم نشان داد که مرد بود نه مقاومت در برابر او. او دوست داشت با هر کس در اطراف در اینجا. او آرام پسر, دوست, را, سرگرم کننده” سفید گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

فلوید بود ” غول مهربان,’ دوستان می گویند

فلوید بازداشت شد on May 25 توسط چوین و سه پلیس دیگر در حدود 8 p. m. پس از اتهام تلاش برای عبور جعلی $20 bill در یک فروشگاه مواد غذایی محلی.

به عنوان تظاهرات فوران پس از مرگ او در مورد جزئیات فلوید زندگی پدید آمده است: جامد بازیکن بسکتبال در 6-پا-4. Doting پدر برای یک دختر جوان است. یک دوست خوب ثابت به عنوان یک گارد امنیتی در Conga لاتین اغذیه فروشی و مشروب فروشی.

Jovanni Thunstrom فلوید کارفرما گفت: قتل او بود “فقط ساده قتل است.”

“من کارمند جورج فلوید به قتل رسید توسط یک افسر پلیس است که تا به حال هیچ شفقت با استفاده از موقعیت خود به ارتکاب قتل از کسی که گدایی برای زندگی خود” نوشت Thunstrom صاحب Conga لاتین اغذیه فروشی و مشروب فروشی در Facebook post. “من می خواهم به نگه داشتن در نوشتن اما دیدگاه من این است تار از اشک میاد از چشم من. I am sorry من معمولا گریه نمی کنند.”

معترضان منتقل شده اند توسط دیگر نمونه های اخیر از بی عدالتی از جمله فیلم برداری قتل Ahmaud Arbery در گرجستان فیلمبرداری از پیراپزشک Breonna تیلور توسط کنتاکی افسران پلیس و یک ویروسی تصویری از پارک مرکزی شهر نیویورک نشان دادن یک زن سفید تهدید یک آمریکایی آفریقایی تبار با اقدام پلیس پس از او از او خواست به دسته سه تایی سگ خود را به عنوان مورد نیاز توسط قانون و بنابراین او می تواند پرنده-سازمان دیده بان در صلح است.

Janai نلسون دانشیار مدیر و مشاور در NAACP صندوق دفاع حقوقی گفت: معترضان می خواهید به طلیعه چیزی بودن در تغییرات اجتماعی به افتخار فلوید.

“این است که یک فرهنگی جنبش که شروع نمی شود به عنوان یکی از لحظه ای که سرچشمه با تولد سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در سال 2014 که در آن بیانیه بود بحث برانگیز گفت:” نلسون.

“در حال حاضر در سال 2020 را ببینید جوان مردم سفید نگه داشتن نشانه ها می گویند که شما می خواهم هرگز دیده می شود که صرف پنج سال پیش” او گفت:. “پس در راه است که آن را بسیار متفاوت این مرگ گالوانیزه یک گروه از متحدان در یک زمان کوتاه است.”

Lorén نیزه یک بومی آمریکایی است که مدیر اجرایی Tomaquag موزه در اکستر, رود آیلند, گفت, این لحظه متعلق به همه مردم رنگ که تحمل بدرفتاری که نیست همیشه اسیر شده در دوربین.

“آفریقایی آمریکایی جامعه آمریکایی های بومی جامعه آمریکا هیسپانیک جامعه و دیگر جوامع مهاجر اسیر, در این کشور,” او گفت:. “کشور ما بسیاری از نقاط خوب امروز پس از 400 سال تاسیس شد و در ظلم و ستم و زمانی که چیزی است که تاسیس فتح و ظلم و ستم آن را ایجاد یک سلسله مراتب سلطه است که همچنان سیستم از ظلم و ستم.”

در آتلانتا Seletha جانسون ایستاده در کنار او 18 ساله پسر روز پنج شنبه در مارتین لوتر کینگ جونیور ملی پارک تاریخی هر دو نگه داشتن گل های سفید به افتخار فلوید.

جانسون, که سیاه و سفید است, گفت: او شده است خشمگین فلوید مرگ و می خواستم به یک ایستادگی در برابر بی عدالتی نسبت به آمریکایی های سیاه و سفید. او گفت: قتل سیاه, مرد مجبور است خود را به روزانه مذاکرات با پسرش در مورد چگونه برای محافظت از خود و پاسخ به پلیس.

“ما در اینجا به این امید که کار ما بیهوده نیست که ما قادر به ایجاد یک تغییر” گفت: جانسون از Fayetteville, گرجستان. “سیاه پوستان را ناعادلانه رفتار شده است برای سال صدها سال است. و ما فقط آماده برای تغییر است.”

کمک: Kevin McCoy در Nicquel تری الیس, Chris Woodyard فضل Hauck از آمریکا و برایان لی Telegram & Gazette, Wayne Miller از مشیت مجله Chrissy Suttles و Daveen Rae Kurutz بیش از حد کانتی (پنسیلوانیا) بار زک اندرسون و تیموتی فانینگ ساراسوتا هرالد تریبون, بث Treffeisen کیپ Cod بار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de