اعتراض به روز رسانی: مینه سوتا, زندان, افسران ادعا تبعیض; Junipero Serra مجسمه سرنگون در کالیفرنیا; 1 کشته در تیراندازی در سیاتل

هشت تادیبی افسران در مینیاپولیس را در زمینه تبعیض نژادی اتهامات با دولت و وزارت حقوق بشر ادعا که آنها اجازه نداشتند که در تماس نزدیک با درک چوین سفید افسر فشرده زانو خود را به جورج فلوید گردن برای نزدیک به نه ساعت.

در ضمن در هزار اوکس کالیفرنیا سه نفر دستگیر شدند ظن برای خرابکاری در یک زندگی توجه به ثبت نام. دو نفر از مردان کارمندان یک کلانتر اتاق و دفتر دادستان منطقه.

و در سیاتل بازداشت شده اند ساخته شده پس از صبح روز شنبه تیراندازی در این شهر خودمختار منطقه که منجر به کشته شدن یک جوان 19 ساله و انتقادی در بیمارستان بستری شخص دیگری.

نگاهی دقیقتر به برخی از تحولات اخیر:

  • مجسمه کشیش کاتولیک Junipero Serra بودند سرنگون در سان فرانسیسکو و لس آنجلس بیش از آخر هفته. سرا تاسیس نه از کالیفرنیا 21 اسپانیایی ماموریت.
  • سه مرد و دو که مشغول به کار برای سازمان های اجرای قانون محلی در کالیفرنیا دستگیر شدند ظن برای خرابکاری در یک زندگی موضوع ثبت نام در شهرستان وست لیک ویلج.
  • پلیس سیاتل در حال بررسی یک قتل رخ داده است که اوایل روز شنبه که در آن یک نفر کشته شد و دیگری در شرایط بحرانی در سیاتل “کاپیتول هیل اشغال اعتراض” یا (CHOP) منطقه. بازداشت شده اند ساخته شده است.

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

3 اجرای قانون مقامات بازداشت شده به اتهام خرابکاری BLM ثبت نام در کالیفرنیا

سه مرد از جمله دو که مشغول به کار برای سازمان های اجرای قانون محلی در کالیفرنیا دستگیر شده اند به ظن خرابکاری یک زندگی موضوع ثبت نام در شهرستان وست لیک ویلج, مقامات گفت.

این بزه دستگیری اعلام شد شنبه شب با Ventura County Sheriff لایحه ایوب ، اعلام تحت پوشش حوادث متعدد در طول سه هفته گذشته.

“من عمیقا متاسفیم که یکی از کارکنان خود درگیر در این نوع از فعالیت های غیر قانونی به ویژه هنگامی که این یک تخلف کسی متمم اول قانون اساسی حق آزادی بیان” ایوب در بیانیه ای گفت. “ما نمی خواهد تحمل غیر قانونی یا غیر اخلاقی رفتار هر کسی به کار گرفته شده توسط سازمان ما. ما کارکنان ما به بالاترین استانداردهای وجود خواهد داشت و عواقب آن برای این است.”

ثبت نام به عنوان یک پارچهای با حروف BLM نقاشی شده بر روی آن نمایش داده شده در یک حصار برای سه هفته گذشته گفته مقامات و آسیب دیده است و یا حذف شده در موارد متعدد.

– گرچن Wenner ونتورا (کالیفرنیا.) شهرستان Star

مینه سوتا اصلاحات افسران ادعا تبعیض در زندان که یک بار قرار دارد درک چوین

هشت مینه سوتا اصلاح افسران شاغل در این تاسیسات که در آن اخراج افسر پلیس درک چوین برگزار شد و پس از دستگیری به قتل جورج فلوید می گویند آنها هم از آمدن به تماس با او و گزارش شکایت با وزارت امور خارجه وزارت حقوق بشر.

افسران — همه مردم از رنگ — بگو به آنها گفته شد آنها خواهد بود “مسئولیت” در اطراف چوین به دلیل نژاد, استار تریبیون, مینیاپولیس گزارش شده است. چوین است که افسر سفید پوستی که دیده می شد در فیلم فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت به عنوان مرد سیاه gasped به نفس.

با توجه به یک کپی از تبعیض نژادی و اتهام به دست آمده توسط روزنامه یک بار چوین وارد در شهرستان رمزی زندان, افسران رنگ دستور داده شد به یک جداگانه طبقه. تنها افسران چپ به گارد چوین شد سفید و اقلیت کارکنان ممنوع شد, از داشتن تماس با چوین های استار تریبیون گزارش داد.

– اردن کولور سیتی

مجسمه اسپانیایی missionary Junipero Serra سرنگون در لس آنجلس و سان فرانسیسکو

تظاهرکنندگان در کالیفرنیا سرنگون مجسمه یک کاتولیک اسپانیایی مبلغ بیش از آخر هفته در میان ادامه تظاهرات علیه نژادپرستی موجب مرگ جورج فلوید در مه 25.

مجسمه پدر Junipero Serra که تاسیس دولت 21 اسپانیایی ماموریت آورده بودند را در لس آنجلس و سان فرانسیسکو. تظاهرکنندگان در شهرستان ونتورا به نام برای حذف مجسمه در خارج از سالن شهرستان, ساختمان در روز شنبه.

در مرکز شهر لس آنجلس بومی فعالان فریاد و ضرب به عنوان مجسمه سرنگون شد شنبه لس آنجلس تایمز گزارش داد. هیچ پلیس حاضر در تظاهرات.

در سان فرانسیسکو سرا مجسمه در پارک گلدن گیت بود yanked با طناب در روز جمعه. سان فرانسیسکو اسقف اعظم Salvadore Cordileone انتقاد معترضان در بیانیه ای اعلام کرد: “یک تجدید جنبش ملی برای التیام خاطرات و اصلاح بی عدالتی از نژادپرستی و خشونت پلیس در کشور ما ربوده شده است توسط برخی به یک جنبش از خشونت و غارت و خرابکاری.”

سان فرانسیسکو شهردار خواستار بررسی هنر عمومی در میان مجسمه حذف

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد خواست برای هنر عمومی به مرور پس از معترضان تخریب و پاره کردن مجسمه در پارک گلدن گیت.

نژاد تقبیح خرابکاری و گفت: “آسیب انجام می شود … رفت به مراتب فراتر از” حذف مجسمه.

مجسمه هدفمند شامل کسانی که از Ulysses Grant 18 جمهور ایالات متحده; Francis Scott Key نوشت که آمریکا سرود ملی “ستاره پرستاره بنر”; و Junipero Serra قرن 18 کشیش کاتولیک روم.

نژاد اضافه شده است که او را بپرسید هنر کمیسیون, کمیسیون حقوق بشر و تفریح و پارک ها اداره ها و کمیسیون های آن “به ارزیابی ما از هنر عمومی و تقاطع با کشور ما نژادپرست تاریخ” برای تعیین وضعیت دیگر نقاشی های دیواری و بناهای تاریخی در سراسر شهرستان.

– لورنزو ریس

پلیس سیاتل تحقیق در مورد قتل در داخل منطقه خودمختار در کاپیتول هیل

پلیس سیاتل در حال بررسی یک تیراندازی مرگبار در اوایل صبح روز شنبه در داخل شهر کاپیتول هیل را اشغال کردند (CHOP) منطقه.

که قبلا شناخته شده به عنوان CHAZ یا کاپیتول هیل خودمختار منطقه این است که منطقه ای که امتداد چندین شهر بلوک شده است و محاصره توسط معترضان که در آن هنرمندان, نقاشی های دیواری, سخنرانان بحث در مورد موضوعات نژادی سهام و تنقلات در دست به صورت رایگان.

19-سال-کرد در یک بیمارستان پس از درمان برای عکسبرداری و دیگری است “که برای درمان تهدید کننده زندگی صدمات” پلیس در بیانیه ای گفت.

پلیس گفت که آنها در پاسخ به یک تماس در مورد آتشباری در 2:30 صبح شنبه صبح. افسران “تلاش برای قرار دادن یک قربانی تیراندازی شد اما ملاقات با خشونت جمعیت است که مانع از افسران دسترسی امن به قربانیان” پلیس گفت:.

آنها اضافه شده که مشکوک یا مظنون به فرار و در بزرگ بدون شرح در دسترس است.

بیشتر در تظاهرات

  • ‘آن است که تاریخ ما’: خانواده عمه Jemima به مدل سابق مخالفت Quaker Oats’ برنامه ریزی شده با نام تجاری تغییرات
  • یک راست جنبش به نام “boogaloo’ در حال رشد است در میان ملی ناآرامی. آنچه در آن است و چه اعضای خواهید ؟
  • شکسته جمجمه از دست چشم: رسیدگی به اجرای قانون اقدامات در تظاهرات در سراسر کشور نشان می دهد برخی از افسران را به نظر می رسد خود را نقض کرده بخش قوانین زمانی که آنها از کار اخراج شدند “کمتر کشنده” پرتابه در تظاهرات بودند که برای اکثر مسالمت آمیز مونتاژ.
  • در هالیوود: تمام افراد مشهور ایم که اخراج خود را نژادپرستانه نظرات

K-pop fans, Infinite نوجوانان ممکن است به کمک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع مردم در انتخابات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه تجمع در Tulsa, اوکلاهما, برجسته کوچکتر از حد انتظار جمعیت با ردیف از صندلی های خالی در 19,000-ظرفیت BOK مرکز با وجود انتظار مردم در انتخابات نزدیک به یک میلیون و هواداران است.

یک تماس اقدام هماهنگ توسط نوجوانان و بزرگسالان جوان در Infinite و K-pop کاربران در توییتر می تواند توضیح دهد که چه اتفاقی افتاده است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین افتتاح شد ثبت نام برای بلیط رایگان به تجمع طرفداران K-pop در توییتر به اشتراک گذاشته کسب اطلاعات در مورد نحوه ثبت نام — با بخشنامه به دست آوردن بلیط اما حضور نداشت.

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز ستایش جمعی درگیر در عمل گفتن تهمت مدیر کمپین براد Parscale “شما درست کردم را در Infinite.”

“فریاد به Zoomers,” او گفت: با اشاره به این تا حد زیادی Gen Z آرایش از این گروه است. “خانواده من خیلی افتخار می کنم.”

– جاشوا Bote

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de